Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 20 из 20.
    модератор

Re: Ремонт клавиатуры

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Андр., спасибо.

Пожалуй, я куплю новую за 75 грн. :)
    А еще лучше паяльник, ведь эта штука из разряда мust нave в хозяйстве:)

Пасажир

V00D00People, до этого, к сожалению, руки пока не доходят)
    part of me

Краще купити одну нормальну бездротову клавіатуру від Logitech і не мати клопоту.
    Инвалид умственного труда

У меня тоже вопрос как можно поломать клавиатуру... провод перетереть ей... я хз... кофе разливал было... а далекие 90-е... лечилось банальной стиркой с порошком...
    Пасажир

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    бездротову клавіатуру
    Незнаю. Особисто я не бачу різниці між звичайною і бездротовою клавіатурою. Мишка - да, шнурок часто накаляє. А клава - абсолютно байдуже.

п.с. придбав мультимедійну, білу (до цього були чорні), з "низькими" клавішами. Поки задоволений :). Лише ентер трохи не такий, як раніше (клавіша \\\\, а під нею ентер)
    Пивовар

Офтоп:
    бесят меня нынешние клавы своей обрезанностью
    привык к полноценной клаве с цифроблоком, стрелочками и нормальным расположением ins home pg_up/dwn del end
    поработав 5 минут на клаве, где управляющие кнопы расположены "не так" хочется расколотить ее об стену
    Новачок

544438 - Дом Радио на Ляли
    Пасажир

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    У меня тоже вопрос как можно поломать клавиатуру...
    Вотъ нагуглил :)
    http://www.yapfiles.ru/show/83031/fd...ccf45.flv.html
    23q
    23-й участник

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Краще купити одну нормальну бездротову клавіатуру від Logitech і не мати клопоту.
    ну и куда ті убрал кнопку "не нравится"? мне б счас не пришлось бі писать это собщение. Не мати клопоту а маты замену батареек раз в 3 месяца в самый непоходящий момент.
    part of me

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    ну и куда ті убрал кнопку "не нравится"? мне б счас не пришлось бі писать это собщение. Не мати клопоту а маты замену батареек раз в 3 месяца в самый непоходящий момент.
    От би я і не знав, за що отримав "не нравітся".
    Це про якого року клавіатури йде мова?
    В мене зараз: Logitech Wireless Keyboard K350 на звичайних Duracel працює 3 роки.
    Ще купив зі знижкою оцю: Logitech Wireless Solar Keyboard K750 - працює на сонячних батареях, заряджається навіть від лампочки на столі, може пропрацювати в темряві (тобто без подзарядки) 3 місяці. Батарейок немає.
    Мишу недавно купив оцю: Logitech Wireless Mouse M510, 24 місяця на звичайних Duracel.
    А ще є така батарейка Energizer Lithium, на ній в мене стара миша працювала раза в 4 довше ніж на Duracel.

Попередження про те, що батареї скоро сядуть відображається індикаторами на пристроях.

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    бесят меня нынешние клавы своей обрезанностью
    привык к полноценной клаве с цифроблоком, стрелочками и нормальным расположением ins home pg_up/dwn del end
    поработав 5 минут на клаве, где управляющие кнопы расположены "не так" хочется расколотить ее об стену
    Дуже раджу Logitech Wireless Keyboard K350, звик до клавіатури майже відразу. Єдине якщо хтось поруч спить, то вона трохи гучна. Але для рук - саме те. І носити її з собою теж майже не можливо, тому і придбав Logitech Wireless Solar Keyboard K750.
    Незнаю. Особисто я не бачу різниці між звичайною і бездротовою клавіатурою. Мишка - да, шнурок часто накаляє. А клава - абсолютно байдуже.
    Особисто мені, чим менше дротів - тим краще. Тепер за клавіатурою можна щось покласти (а в мене постійно щось лежить). Ніяких дротів на столі.

І доречі, щодо дротів, які зовсім не напрягають.
    Дома лежит мультимедийная клава, где переломан провод вблизи входа в клавиатуру.

С рабочей получилась такая же фигня.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2