Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей83Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 19
Показано с 41 по 50 из 190.
 1. #41
  Offline
  Гуру

  Re: Ж/д новости


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  wap-poltava, я планирую ехать туда в 8,55, с великом. И возможно ещё 1-2 друга с великами.
  Назад в том же составе :) в 8 вечера, пезпятнадцатиполуночь в Полтаве.
  -ну если что, я вас увижу(даже без друзей).
  -Я думаю полностью маршрут туда-назад данного пригородного поезда проехать.

 2. #42
  Offline
  Гуру

  Re: Ж/д новости


  Внимание! С завтрашнего дня, 5 июня, изменяется график движения поездов Полтава-Кременчуг. Утром будет проезд отправляться не в 8,55, а в 9,15. Тот, что в 16,23, будет отправляться в 16-00. И еще просьба-кто будет ехать ночным поездом обратно-присмотрите, есть ли остановка поезда в Писаревке и Головаче. А то до 18 ноября 2011 года они были, потом их отменили для этого поезда, сейчас по графику они есть, но вроде бы поезд не останавливается. То, что я писал выше касательно изменений графика-с 5 июня. График стал более тянутый. Учитывая то, что на Кременчуг будут ходить дизеля, то время в пути в среднем увеличилось на 30 минут-1 час. Сегодня в 16,23 был дизель. Он отправился РАНЬШЕ графика с Южного. Прибытие поездов с завтрашнего дня передвинуто - теперь вместо 12-25 в 12-49 и вместо 18-30 в 18-46. Это прибытие на Южный.
 3. #43
  Offline
  Пасажир

  Re: Ж/д новости


  Сегодня в 17,51 видел отправляющийся со станции Полтава-Киевская в сторону Гребенки ДР1А (!)
 4. #44
  Offline
  Гуру

  Re: Ж/д новости


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  Сегодня в 17,51 видел отправляющийся со станции Полтава-Киевская в сторону Гребенки ДР1А (!)
  Вы этим не удивили.... 29 мая в 21.08 на Киевском вокзале на 1-ю платформу подъехал Хюндай, а на 2-ю ДИЗЕЛЬ-ПОЕЗД Полтава-Ромодан (ДР-ка). Это было как встреча двух эпох - 21 века и 70-х годов 20-го века.....Электрички ходят на Лозовую. Остальные направления-ДР-ки (по очереди кременчугское, ромодановское и харьковское-на Огульцы тоже ходят ДР-ки). По выходным в 11.00 на Гребенку часто ДР-ка..... Лещиновка-Полтава прибытие в 10.37 и сразу в 11 ДР-ка на Гребенку.

  29 мая я не заснял, потому что было темновато в 21,08...... но встреча двух эпох была....
 5. #45
  Offline
  Пасажир

  Re: Ж/д новости


  Я дизелей в сторону Гребенки давноне помню...
  С Южного в разные направления - да. А вот с Киевского - меня это удивило :)

  Интересно, они идут по графику электрички? Успевают? Или там график тоже растянут?..
 6. #46
  Offline
  модератор

  Re: Ж/д новости


  Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
  Сегодня в 17,51 видел отправляющийся со станции Полтава-Киевская в сторону Гребенки ДР1А (!)
  Позавчора їхав Огульці-Гребінка, то там був ЕР.
 7. #47
  Offline
  Пасажир

  Re: Ж/д новости


  Фотка ДР1А у Миргороді
  http://www.train-photo.ru/details.ph...7bc9ac82f417d4
 8. #48
  Offline
  Пасажир

  Re: Ж/д новости


  Остатки полтавской узкоколейки :)
  Миниатюры Миниатюры IMG_7863.jpg  
 9. #49
  Offline
  Гуру

  Re: Ж/д новости


  Интерестно, что везде трубят журналисты что иностранным болельщикам очень понравились наши скоростные поезда, обслуживание на вокзалах по английски. Почитал вот такое про путешествия иностранцев не в крупных городах Украины, а именно в нашей Полтаве
  — Цими потягами ризиковано їздити, тут неймовірно спекотно. Що я можу сказати про гостинність вашої країни? (У відповідь на наступне запитання – прим. автора) Українці добрі, на відміну від міліціонерів у Києві. Вони постійно нам торочили: не пийте пива, не смаліть цигарки. Не надто товариські чоловіки, — посміхаючись, говорить Крістіан з німецького міста Кельна.
  Готовність України до проведення футбольного турніру Євро-2012 хлопець оцінив так.

  — Можна було все зробити краще та швидше. Ви багато витратили грошей на побудову стадіонів, кошти краще б вклали у ті ж потяги або віддали людям, — відповів він.

  Після розмови з Крістіаном журналіст прямує до вагону, щоб запитати про поїздку інших вболівальників (До речі, лише з Києва до Полтави цей потяг прямував 6 годин, а Харків прибуває о 15.43). У співвітчизників Крістіана враження від послуг «Укрзалізниці» протилежні.

  — Тут просторно, вагони чисті. Потягами набагато цікавіше подорожувати, ніж літаком. До української столиці з Берліна ми теж їхали потягом із пересадкою у Варшаві. Потім одну ніч пробули у Києві, побачили місто та вирушили сьогодні зранку до Харкова. Узагалі-то ми хотіли поїхати нічним потягом, однак у ньому не залишилось вільних місць. Після матчу ввечері одразу вирушимо додому, — розповіли Себастіян та Ульріх зі столиці Німеччини Берліна.
  — Організація Євро-2012 в Україні на нормальному рівні. У Києві на вокзалі багато волонтерів, які спілкуються англійською та допомогли нам. Тому придбати квитки на потяг не було великою проблемою. До ресторанів ми не ходили, харчуємось продуктами з супермаркету. Футбольних стадіонів ще не бачили, — прокоментували вони.
  http://kolo.poltava.ua/2012/06/13/u-...-milicioneriv/
  Однак на виході з Київського вокзалу помічаю розгублених іноземців, вітаюсь англійською та запитую, чи потрібна їм моя допомога.

  — Так, ми будемо дуже вдячні. Хочемо дізнатись, де тут можна придбати квитки на потяг до Києва, — говорять вони.

  Дорогою до кас Фредерік та Карл-Хенрік (так, як виявилось, звали супутників) розповідають, що вони фанати збірної Швеції з футболу, які приїхали у Полтаву на один день, щоб відвідати Музей історії Полтавської битви. До Києва, де оселились на час чемпіонату Європи з футболу, планували повернутись вже ввечері. Я запитую українською у касі про наявність квитків на потрібний час. У касах немає людини, котра б могла спілкуватись англійською з гостями. Касир пропонує варіанти, я перекладаю шведам.

  Поки мої нові знайомі міркують над вибором години відправлення, паралельно шукають на вокзалі банкомат, щоб зняти готівку. У цей час поспіхом шанувальнкии збірної Німеччини бігають вокзалом та шукають всередині туалет. У холі вокзалу – жодних волонтерів, які б розмовляли англійською. Нарешті компанія помічає вивіску «WC» вгорі, що вказує на вихід до перону. Хлопці кинулись туди, однак вже на вулиці жодних вказівників, які б вели до вбиралень. Ситуацію беруться рятувати полтавські міліціонери, які чергують на вокзалі. Вони звертаються до іноземців українською:

  – Йдіть прямо, а потім ліворуч помітите туалети.

  Німці, звісно, цих слів не розуміють. Часу допомогти цим мандрівникам у журналіста, на жаль, немає. Тому чим закінчились ці пошуки, невідомо. Сподіваюсь, що фанати встигли відвідати привокзальну вбиральню до моменту відправлення потяга і не залишились блукати пероном замість того, щоб прямувати до харківського стадіону «Металіст» на перегляд матчу між збірними Німеччини та Нідерландів.

  Діставшись Київського вокзалу, жодних труднощів у придбанні квитків на маршрутку до Києва не виникає. Їй надають перевагу мандрівники, бо хочуть встигнути на вечірній футбольний матч, а потяг прибуває у столицю запізно.
  http://kolo.poltava.ua/2012/06/29/pr...tej-reportazh/
  Журналіст зустрічала іноземця на Київського вокзалі Полтави, куди мандрівник з Франції прибув потягом. Він одразу захотів дізнатись про розклад руху потягів до Харкова на наступний день. Йдемо до кас. Прошу провести маленький експеримент – самостійно поцікавитись про квитки. Англійською закордонний гість запитує:

  – Ви розмовляєте англійською?

  – Ні, я Вас не розумію. Говоріть, буду так здогадуватись – відповідає українською жіночка-касир.

  – Мені потрібен потяг до Харкова.

  – Вам у Харків? Коли?

  Комунікація за допомогою міміки та жестів вже не спрацьовує. Допомагати іноземцю взялася дівчина, що стояла поруч і чула розмову з касиром.

  – Вам на коли потрібен білет?

  – На завтра.

  – Коли саме?

  Тут втручаюсь я. Дівчині пояснюю, щоб не допомагла – це триває експеримент. Ледь вона хотіла відійти від кас, як жіночка-касир командним тоном її зупиняє:

  – Ні, стійте тут і перекладайде!

  За участі помічниці француз таки з'ясував розклад руху потягів до Харкова – касир написала час відправлення потяга на аркуші паперу.
  http://kolo.poltava.ua/2012/06/29/vi...cii-reportazh/
 10. #50
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Ж/д новости


  тю, пусть учат украинский(или русский)! а то английский им подавай.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 19

Похожие темы

 1. Транспортные новости Полтавы
  LAEN в разделе Новини Полтави
  Ответов: 4
  Последнее сообщение: 21.06.2009, 10:42
 2. Скрябин (гламурные новости)
  Ктулху в разделе Архів афіши
  Ответов: 3
  Последнее сообщение: 25.06.2008, 12:02
 3. Новости от Киевстара
  Евгений в разделе Новини операторів мобільного зв'язку
  Ответов: 0
  Последнее сообщение: 19.05.2008, 09:52

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов