Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей83Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 19
Показано с 41 по 50 из 188.
    Гуру

Re: Ж/д новости

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    wap-poltava, я планирую ехать туда в 8,55, с великом. И возможно ещё 1-2 друга с великами.
    Назад в том же составе :) в 8 вечера, пезпятнадцатиполуночь в Полтаве.
    -ну если что, я вас увижу(даже без друзей).
    -Я думаю полностью маршрут туда-назад данного пригородного поезда проехать.

Гуру

Внимание! С завтрашнего дня, 5 июня, изменяется график движения поездов Полтава-Кременчуг. Утром будет проезд отправляться не в 8,55, а в 9,15. Тот, что в 16,23, будет отправляться в 16-00. И еще просьба-кто будет ехать ночным поездом обратно-присмотрите, есть ли остановка поезда в Писаревке и Головаче. А то до 18 ноября 2011 года они были, потом их отменили для этого поезда, сейчас по графику они есть, но вроде бы поезд не останавливается. То, что я писал выше касательно изменений графика-с 5 июня. График стал более тянутый. Учитывая то, что на Кременчуг будут ходить дизеля, то время в пути в среднем увеличилось на 30 минут-1 час. Сегодня в 16,23 был дизель. Он отправился РАНЬШЕ графика с Южного. Прибытие поездов с завтрашнего дня передвинуто - теперь вместо 12-25 в 12-49 и вместо 18-30 в 18-46. Это прибытие на Южный.
    Пасажир

Сегодня в 17,51 видел отправляющийся со станции Полтава-Киевская в сторону Гребенки ДР1А (!)
    Гуру

Сегодня в 17,51 видел отправляющийся со станции Полтава-Киевская в сторону Гребенки ДР1А (!)
    Вы этим не удивили.... 29 мая в 21.08 на Киевском вокзале на 1-ю платформу подъехал Хюндай, а на 2-ю ДИЗЕЛЬ-ПОЕЗД Полтава-Ромодан (ДР-ка). Это было как встреча двух эпох - 21 века и 70-х годов 20-го века.....Электрички ходят на Лозовую. Остальные направления-ДР-ки (по очереди кременчугское, ромодановское и харьковское-на Огульцы тоже ходят ДР-ки). По выходным в 11.00 на Гребенку часто ДР-ка..... Лещиновка-Полтава прибытие в 10.37 и сразу в 11 ДР-ка на Гребенку.

29 мая я не заснял, потому что было темновато в 21,08...... но встреча двух эпох была....
    Пасажир

Я дизелей в сторону Гребенки давноне помню...
    С Южного в разные направления - да. А вот с Киевского - меня это удивило :)

Интересно, они идут по графику электрички? Успевают? Или там график тоже растянут?..
    модератор

Позавчора їхав Огульці-Гребінка, то там був ЕР.
    Пасажир

Фотка ДР1А у Миргороді
    http://www.train-photo.ru/details.ph...7bc9ac82f417d4
    Пасажир

Остатки полтавской узкоколейки :)
    Миниатюры Миниатюры IMG_7863.jpg  
    Гуру

Интерестно, что везде трубят журналисты что иностранным болельщикам очень понравились наши скоростные поезда, обслуживание на вокзалах по английски. Почитал вот такое про путешествия иностранцев не в крупных городах Украины, а именно в нашей Полтаве
    — Цими потягами ризиковано їздити, тут неймовірно спекотно. Що я можу сказати про гостинність вашої країни? (У відповідь на наступне запитання – прим. автора) Українці добрі, на відміну від міліціонерів у Києві. Вони постійно нам торочили: не пийте пива, не смаліть цигарки. Не надто товариські чоловіки, — посміхаючись, говорить Крістіан з німецького міста Кельна.
    Готовність України до проведення футбольного турніру Євро-2012 хлопець оцінив так.

— Можна було все зробити краще та швидше. Ви багато витратили грошей на побудову стадіонів, кошти краще б вклали у ті ж потяги або віддали людям, — відповів він.

Після розмови з Крістіаном журналіст прямує до вагону, щоб запитати про поїздку інших вболівальників (До речі, лише з Києва до Полтави цей потяг прямував 6 годин, а Харків прибуває о 15.43). У співвітчизників Крістіана враження від послуг «Укрзалізниці» протилежні.

— Тут просторно, вагони чисті. Потягами набагато цікавіше подорожувати, ніж літаком. До української столиці з Берліна ми теж їхали потягом із пересадкою у Варшаві. Потім одну ніч пробули у Києві, побачили місто та вирушили сьогодні зранку до Харкова. Узагалі-то ми хотіли поїхати нічним потягом, однак у ньому не залишилось вільних місць. Після матчу ввечері одразу вирушимо додому, — розповіли Себастіян та Ульріх зі столиці Німеччини Берліна.
    — Організація Євро-2012 в Україні на нормальному рівні. У Києві на вокзалі багато волонтерів, які спілкуються англійською та допомогли нам. Тому придбати квитки на потяг не було великою проблемою. До ресторанів ми не ходили, харчуємось продуктами з супермаркету. Футбольних стадіонів ще не бачили, — прокоментували вони.
    http://kolo.poltava.ua/2012/06/13/u-...-milicioneriv/
    Однак на виході з Київського вокзалу помічаю розгублених іноземців, вітаюсь англійською та запитую, чи потрібна їм моя допомога.

— Так, ми будемо дуже вдячні. Хочемо дізнатись, де тут можна придбати квитки на потяг до Києва, — говорять вони.

Дорогою до кас Фредерік та Карл-Хенрік (так, як виявилось, звали супутників) розповідають, що вони фанати збірної Швеції з футболу, які приїхали у Полтаву на один день, щоб відвідати Музей історії Полтавської битви. До Києва, де оселились на час чемпіонату Європи з футболу, планували повернутись вже ввечері. Я запитую українською у касі про наявність квитків на потрібний час. У касах немає людини, котра б могла спілкуватись англійською з гостями. Касир пропонує варіанти, я перекладаю шведам.

Поки мої нові знайомі міркують над вибором години відправлення, паралельно шукають на вокзалі банкомат, щоб зняти готівку. У цей час поспіхом шанувальнкии збірної Німеччини бігають вокзалом та шукають всередині туалет. У холі вокзалу – жодних волонтерів, які б розмовляли англійською. Нарешті компанія помічає вивіску «WC» вгорі, що вказує на вихід до перону. Хлопці кинулись туди, однак вже на вулиці жодних вказівників, які б вели до вбиралень. Ситуацію беруться рятувати полтавські міліціонери, які чергують на вокзалі. Вони звертаються до іноземців українською:

– Йдіть прямо, а потім ліворуч помітите туалети.

Німці, звісно, цих слів не розуміють. Часу допомогти цим мандрівникам у журналіста, на жаль, немає. Тому чим закінчились ці пошуки, невідомо. Сподіваюсь, що фанати встигли відвідати привокзальну вбиральню до моменту відправлення потяга і не залишились блукати пероном замість того, щоб прямувати до харківського стадіону «Металіст» на перегляд матчу між збірними Німеччини та Нідерландів.

Діставшись Київського вокзалу, жодних труднощів у придбанні квитків на маршрутку до Києва не виникає. Їй надають перевагу мандрівники, бо хочуть встигнути на вечірній футбольний матч, а потяг прибуває у столицю запізно.
    http://kolo.poltava.ua/2012/06/29/pr...tej-reportazh/
    Журналіст зустрічала іноземця на Київського вокзалі Полтави, куди мандрівник з Франції прибув потягом. Він одразу захотів дізнатись про розклад руху потягів до Харкова на наступний день. Йдемо до кас. Прошу провести маленький експеримент – самостійно поцікавитись про квитки. Англійською закордонний гість запитує:

– Ви розмовляєте англійською?

– Ні, я Вас не розумію. Говоріть, буду так здогадуватись – відповідає українською жіночка-касир.

– Мені потрібен потяг до Харкова.

– Вам у Харків? Коли?

Комунікація за допомогою міміки та жестів вже не спрацьовує. Допомагати іноземцю взялася дівчина, що стояла поруч і чула розмову з касиром.

– Вам на коли потрібен білет?

– На завтра.

– Коли саме?

Тут втручаюсь я. Дівчині пояснюю, щоб не допомагла – це триває експеримент. Ледь вона хотіла відійти від кас, як жіночка-касир командним тоном її зупиняє:

– Ні, стійте тут і перекладайде!

За участі помічниці француз таки з'ясував розклад руху потягів до Харкова – касир написала час відправлення потяга на аркуші паперу.
    http://kolo.poltava.ua/2012/06/29/vi...cii-reportazh/
    23q
    23-й участник

тю, пусть учат украинский(или русский)! а то английский им подавай.
+ Ответить в теме
Страница 5 из 19