Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей94Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 26 из 26
Показано с 251 по 260 из 260.
  1. #251
    Offline
    Пророк

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    Взяла второй класс в целях экономии. Будем надеяться, что хюндай не сломается. Это единственный вариант, что подходит по времени прибытия. Сломается, такси вызову или знакомым позвоню, чтобы забрали .

  2. #252
    Offline
    Пророк

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    Всё в порядке, поезд не сломался, пришёл по расписанию. В этот раз открывали двери во всех вагонах и не пришлось переходить.
  3. #253
    Offline
    Пасажир

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    В этот раз открывали двери во всех вагонах
    Невже справили нарешті
  4. #254
    23q
    Offline
    23-й участник

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    АТО, ассоциацию с Европой подписали ж!
  5. #255
    Завсідник

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Невже справили нарешті
    Зима не настала ще...
  6. #256
    Offline
    Пророк

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Невже справили нарешті
    Видимо да.
  7. #257
    Offline
    Гуру

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    Вниманию форумчан!
    с 7.07.2015г по Полтаве и области меняется расписание ряда поездов, добавляется один новый(115 Харьков - Ивано-Франковск, убирается один старый(225 Харьков - Ужгород), закрыта продажа на поезда 81/82 Полтава-Новоалексеевка, так как с 7.07.2015 изменится расписание, как и у 91/92 Полтава-Москва.
    Итак:
    Зустрічаємо перший швидкісний і нічний!

    115 ХАРКІВ ― ІВАНО-ФРАНКіВСК З 7/07 по непарним

    ХАРЬКОВ 19:05 00 0 км
    ПОЛТАВА КИЕВСКАЯ 21:30 0002 21:32 00 154 км
    КИЕВ 00:55 0020 01:15 01 489 км
    КОРОСТЕНЬ 02:58 0002 03:00 01 645 км
    ЛЬВОВ 07:22 0020 07:42 01 1064 км
    ИВАНО-ФРАНКОВСК 09:45 01 1205 км

    116 ІВАНО-ФРАНКІВСК ― ХАРКІВ з 8/07 по парним

    ИВАНО-ФРАНКОВСК 16:33 00 0 км
    ЛЬВОВ 18:38 0020 18:58 00 141 км
    КОРОСТЕНЬ 23:26 0002 23:28 00 563 км
    КИЕВ 01:05 0020 01:25 01 719 км
    ПОЛТАВА КИЕВСКАЯ 04:49 0002 04:51 01 1054 км
    ХАРЬКОВ 07:12 01 1212 км

    092 КРЕМЕНЧУК - ХАРКІВ з 7/07

    КРЕМЕНЧУГ - - 15:01
    КОЗЕЛЬЩИНА 15:41 2 мин 15:43
    КОБЕЛЯКИ 16:00 2 мин 16:02
    ЛЕЩИНОВКА 16:18 2 мин 16:20
    НОВОСЕНЖАР 16:34 2 мин 16:36
    ПОЛТ ЮЖН 17:12 30 мин 17:42
    СКОРОХОДОВ 18:27 2 мин 18:29
    ЛЮБОТИН 20:02 16 мин 20:18
    ХАРЬКОВ 20:49 - -

    059 ХАРКІВ - ОДЕСА з 7/07 Ще на 40 хвилин довше!

    ХАРЬК ПАСС - - 17:22
    ЛЮБОТИН 17:56 2 мин 17:58
    КОВЯГИ 18:52 2 мин 18:54
    КОЛОМАК 19:20 25 мин 19:45
    ПОЛТ ЮЖН 20:43 20 мин 21:03
    КРЕМЕНЧУГ 23:01 20 мин 23:21
    ПАВЛЫШ 23:56 3 мин 23:59
    КОРИСТОВКА 00:34 2 мин 00:36
    ЗНАМЕНКА П 01:04 20 мин 01:24
    КИРОВОГРАД 02:07 15 мин 02:22
    НОВОУКРАИН 03:15 2 мин 03:17
    ПОМОШНАЯ 03:34 3 мин 03:37
    ЮЖНОУКРАИН 04:30 3 мин 04:33
    ВОЗНЕСЕНСК 05:00 5 мин 05:05
    ОДЕССА 07:59 - -

    112 ЛЬВІВ - ХАРКІВ з 8/07

    ЛЬВОВ - - 16:15
    ТЕРНОПОЛЬ 18:20 10 мин 18:30
    ПОДВОЛОЧ 19:16 4 мин 19:20
    ХМЕЛЬНИЦК 20:22 5 мин 20:27
    ЖМЕРИНКА 21:53 21 мин 22:14
    ВИННИЦА 22:59 5 мин 23:04
    КАЛИНОВК 1 23:25 2 мин 23:27
    КАЗАТИН-1 00:06 2 мин 00:08
    КИЕВ 02:11 20 мин 02:31
    ЯГОТИН 03:47 2 мин 03:49
    ГРЕБЕНКА 04:25 4 мин 04:29
    ЛУБНЫ 05:09 2 мин 05:11
    РОМОДАН 05:43 2 мин 05:45
    МИРГОРОД 06:11 2 мин 06:13
    ГОГОЛЕВО 06:26 2 мин 06:28
    ЯРЕСЬКИ 06:42 6 мин 06:48
    САГАЙДАК 07:01 2 мин 07:03
    РЕШЕТИЛОВК 07:21 2 мин 07:23
    ПОЛТ КИЕВ 07:58 3 мин 08:01
    ПОЛТ ЮЖН 08:25 45 мин 09:10
    КОЛОМАК 10:07 2 мин 10:09
    ЛЮБОТИН 11:45 2 мин 11:47
    ХАРЬКОВ 12:17 - -



    111 ХАРКІВ - ЛЬВІВ з 7/07

    ХАРЬКОВ - - 14:44
    ЛЮБОТИН 15:20 2 мин 15:22
    КОЛОМАК 16:38 2 мин 16:40
    ПОЛТ ЮЖН 17:32 40 мин 18:12
    ПОЛТ КИЕВ 18:34 5 мин 18:39
    РЕШЕТИЛОВК 19:25 2 мин 19:27
    САГАЙДАК 19:44 2 мин 19:46
    ЯРЕСЬКИ 19:59 2 мин 20:01
    ГОГОЛЕВО 20:17 23 мин 20:40
    МИРГОРОД 21:13 2 мин 21:15
    РОМОДАН 21:39 2 мин 21:41
    ЛУБНЫ 22:11 2 мин 22:13
    ГРЕБЕНКА 22:50 4 мин 22:54
    ЯГОТИН 23:32 2 мин 23:34
    КИЕВ 01:12 20 мин 01:32
    КАЗАТИН-1 03:49 2 мин 03:51
    ВИННИЦА 04:46 5 мин 04:51
    ЖМЕРИНКА 05:36 22 мин 05:58
    ХМЕЛЬНИЦК 07:27 5 мин 07:32
    ПОДВОЛОЧ 08:38 2 мин 08:40
    ТЕРНОПОЛЬ 09:27 5 мин 09:32
    ЛЬВОВ 11:39 - -


    ВАГОНИ: КРЕМЕНЧУК - ЛЬВІВ

    ПОЛТ ЮЖН 17:12 60 мин 18:12
    ПОЛТ КИЕВ 18:34 5 мин 18:39
    РЕШЕТИЛОВК 19:25 2 мин 19:27
    САГАЙДАК 19:44 2 мин 19:46
    ЯРЕСЬКИ 19:59 2 мин 20:01
    ГОГОЛЕВО 20:17 23 мин 20:40
    МИРГОРОД 21:13 2 мин 21:15
    РОМОДАН 21:39 2 мин 21:41
    ЛУБНЫ 22:11 2 мин 22:13
    ГРЕБЕНКА 22:50 4 мин 22:54
    ЯГОТИН 23:32 2 мин 23:34
    КИЕВ 01:12 20 мин 01:32
    КАЗАТИН-1 03:49 2 мин 03:51
    ВИННИЦА 04:46 5 мин 04:51
    ЖМЕРИНКА 05:36 22 мин 05:58
    ХМЕЛЬНИЦК 07:27 5 мин 07:32
    ПОДВОЛОЧ 08:38 2 мин 08:40
    ТЕРНОПОЛЬ 09:27 5 мин 09:32
    ЛЬВОВ 11:39 - -
  8. #258
    Offline
    Гуру

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    Увага!

    З 4 листопада 2016 року відміняєтся курсування потяга 781/782 Полтава-Київ-Полтава "Лтава"

    Натомість призначаєтся курсування з 4 листопада 2016 року швидкістного потяга Интерсіті Харків-Вінниця через Полтаву-київську складом двохповерхового потягу Шкода EJ675.

    719 ХАРКІВ – ВІННИЦЯ з 4/11

    Харків-Пас 05:52 05:52 0
    Люботин 06:17 06:19 24
    Полтава Київська 07:39 07:42 154
    Миргород 08:32 08:34 241
    Ромодан 08:54 08:56 267
    Лубни 09:15 09:17 297
    Гребінка 09:40 09:43 339
    Яготин 10:07 10:08 386
    Бориспіль 10:39 10:40 450
    Київ-Пасажирський 11:13 11:28 489
    Фастів 1 12:12 12:13 553
    Попільня 12:37 12:38 592
    Козятин-1 13:12 13:13 646
    Вінниця 13:55 13:55 710


    720 ВІННИЦЯ – ХАРКІВ з 4/11

    Вінниця 15:27 15:27 0
    Козятин-1 16:10 16:11 64
    Попільня 16:47 16:48 118
    Фастів 1 17:11 17:12 157
    Київ-Пасажирський 17:54 18:09 221
    Бориспіль 18:40 18:41 260
    Яготин 19:12 19:13 324
    Гребінка 19:37 19:40 371
    Лубни 20:03 20:05 413
    Ромодан 20:24 20:26 443
    Миргород 20:45 21:07 469
    Полтава Київська 21:58 22:01 556
    Люботин 23:23 23:25 686
    Харків-Пас 23:50 23:50 710

    Білети вже в продажу. Так 1 клас з Полтави до Києва на 5 листопада коштує 207 гривень, 2 клас 144 гривень, а другий клас боковий - 81 гривню.
  9. #259
    Offline
    Гуру

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    склад потягу "Лтава" з листопада відкриває новий маршрут!

    Пам-па-ра-пам, тримайте!

    788 ПОЛТАВА-ПІВДЕННА – КОСТЯНТИНІВКА з 4/11

    Полтава-Південна 16:27 16:27 0
    Харків-Пас 18:41 19:03 140
    Зміїв 19:43 19:45 178
    Балаклія 20:20 20:22 224
    Ізюм 21:03 21:05 276
    Святогірськ 21:26 21:28 301
    Красний Лиман 21:52 21:59 325
    Слов'янський Курорт 22:18 22:20 343
    Краматорськ 22:44 22:46 362
    Дружківка 22:56 22:58 373
    Костянтинівка 23:15 23:15 392


    787 КОСТЯНТИНІВКА – ПОЛТАВА-ПІВДЕННА з 5/11

    Костянтинівка 05:00 05:00 0
    Дружківка 05:16 05:18 19
    Краматорськ 05:29 05:33 30
    Слов'янський Курорт 06:01 06:06 49
    Красний Лиман 06:32 06:39 67
    Святогірськ 07:12 07:14 91
    Ізюм 07:41 07:43 116
    Балаклія 08:24 08:26 168
    Зміїв 09:00 09:02 214
    Харків-Пас 09:49 10:12 252
    Полтава-Південна 12:17 12:17 392


    Схема состава поезда 788 ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА:

    01 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 068 (001 ― 068)
    02 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 068 (001 ― 068)
    03 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 036 (004 ― 039)
    04 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 068 (001 ― 068)
    05 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 068 (001 ― 068)
    06 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 068 (001 ― 068)
    07 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 068 (001 ― 068)
    08 С ЮЖН ПОЛТАВА-ЮЖНАЯ ― КОНСТАНТИНОВКА УСЛ 068 (001 ― 068)
  10. #260
    Offline
    Гуру

    Re: Розклади руху пасажирських поїздів


    - Студентська Братія Возрадуйтесь! Новий потяг призначають через Полтаву.

    128 КОВЕЛЬ ― ХАРКІВ з 2/11-2017 по парним

    Ковель-Пас. 14:20
    Голоби 14:48 14:50
    Рожище 15:12 15:14
    Ківерці 15:29 15:51
    Луцьк 16:06 16:29
    Ківерці 16:44 16:47
    Рівне 17:47 17:58
    Здолбунів-Пас. 18:14 18:32
    Кривин 19:09 19:11
    Шепетівка-1 19:46 19:48
    Полонне 20:20 20:22
    Бердичів 21:31 21:33
    Козятин-1 22:00 22:25
    Біла Церква 00:14 00:16
    Миронівка 01:21 01:23
    Корсунь 01:54 01:56
    Городище 02:15 02:17
    Ім.тараса Шевченка 02:56 03:13
    Фундукліївка 03:51 03:53
    Знам'янка-Пас. 04:36 04:56
    Користівка 05:29 05:31
    Кременчук-Пас. 06:15 06:45
    Галещина 07:16 07:17
    Козельщина 07:25 07:27
    Кобеляки 07:44 07:46
    Ліщинівка 08:02 08:04
    Нові Санжари 08:20 08:22
    Полтава-Півд. 08:58 09:28
    Скороходове 10:14 10:29
    Харків-Пас. 12:10


    127 ХАРКІВ ― КОВЕЛЬ з 3/11-2017 по непарним

    Харків-Пас. 13:30
    Полтава-Півд. 15:40 15:44
    Нові Санжари 16:22 16:23
    Ліщинівка 16:36 16:37
    Кобеляки 16:52 16:53
    Козельщина 17:13 17:14
    Галещина 17:24 17:25
    Кременчук-Пас. 17:59 18:21
    Користівка 19:25 19:27
    Знам'янка-Пас. 20:00 20:21
    Фундукліївка 21:11 21:13
    Ім.тараса Шевченка 21:47 22:02
    Городище 22:41 22:43
    Корсунь 23:03 23:05
    Миронівка 23:35 23:37
    Козятин-1 02:18 02:43
    Бердичів 03:09 03:11
    Полонне 04:20 04:22
    Шепетівка-1 04:54 04:59
    Славута-1 05:20 05:22
    Кривин 05:35 05:37
    Здолбунів-Пас. 06:12 06:30
    Рівне 06:44 06:48
    Ківерці 07:46 07:48
    Луцьк 08:04 08:30
    Ківерці 08:46 09:08
    Рожище 09:23 09:25
    Ковель-Пас. 10:18
+ Ответить в теме
Страница 26 из 26

Похожие темы

  1. Розклад руху поїздів Південної та Укрзалізниці
    nickeler в разделе Життя міста Полтава
    Ответов: 4
    Последнее сообщение: 17.03.2016, 18:36
  2. Розклад руху автобусів від автостанції "Полтава - 2"
    LAEN в разделе Приміське сполучення
    Ответов: 6
    Последнее сообщение: 18.12.2012, 18:12
  3. Автобуси обладнають датчиками руху
    LAEN в разделе Транспортні новини
    Ответов: 50
    Последнее сообщение: 06.04.2011, 08:30
  4. Розклад руху автобусів від автостанції "Полтава - 3"
    LAEN в разделе Приміське сполучення
    Ответов: 1
    Последнее сообщение: 15.06.2010, 11:49
  5. Ответов: 0
    Последнее сообщение: 18.06.2008, 21:42

Теги для этой темы

,

Просмотреть облакого тегов