Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей415Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 38 из 63
Показано с 371 по 380 из 626.
    Пророк

Re: Скоростные поезда

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Та Skoda ще не одного корейця переживе!
    Как и маневровые из Чехии, и трамваи оттуда же.

Пасажир

Ответ Сообщение от Работник Посмотреть сообщение
    Если это Знаменка-то это ЧС-8
    Это из этой "серии" наверное:
    http://dp.vgorode.ua/news/149449/
    Завсідник

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Это из этой "серии" наверное:
    http://dp.vgorode.ua/news/149449/
    А на фото вроде Полтава Южная?
    2.0

чіста паржать. ‎=))) Розповідь з інтернет-форуму:
    "До речі, прикіл із цим хюндаєм.
    Приходжу в Києві на перон, питаю провідника (соррі "стюарда") - "де 9-й вагон". Та подивилась на мене великими очима і відправила в 3-й вагон до нач.поїзда. Нач поїзда, кобіта 30-ти років, чемно обматюкала мене, ще 15-ть чоловік, таких як я, які вже стояли біля неї, і касирів, які продали квитки на 9-й вагон, а в неї вагонів - лише 6-ть! Три вагони відчепили вже тижні зо два тому! Я сам перерахував - і прифігів, але все ж вирішив їхати стоячи, а не залишатись в Києві (оце так перша поїхдка хюндаєм! ).
    Більшість, як і я, пристроїльсь в 3-му вагоні як в трамваї, а частина все ж відмовилась їхати. Коли поїзд рушив - я вирішив пошукати вільного місяця, бодай в кафе... Яким ж було моє здивування, коли після 5-го вагону я побачив не 6-й, як підказувала логіка, а 9-й! Напівпорожній! Виявилось - відчепили 6-1, 7-й, 8-й. А 9-й, котрий був як "голова" або "хвіст" - залишився на місці, нумерації також ніхто не міняв.
    Вернувся в 3-й забрав всю толпу стоячих в купід з нач.поїзда, яка по дорозі позбирила всіх "стюардів". Заходим в 9-й, розсідаємось по місцях, а пані-нач.поїзда, почісуючи "рєпу": "а я ж чоловік 5-ть висадила!"
    Всім вітання від Укрзалізниці, де навіть нач.поїзда, вкупі з стюардами, незнають нумерації вагонів власного поїзда! "
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Розповідь з інтернет-форуму:
    Сразу вспомнился Задорнов со своим девятым вагоном, тут ситуация аналогична )))
    Пасажир

nickeler, ага, на Львів зараз 6-ти вагонник ходить. Так що вірю :)
    Пророк

И наш очередной "баян" о Хюндаях:

Вчера пассажиры очередного «Хюндая» три часа мерзли в ночной степи
    Скоростной поезд Hyundai Интерсити +, который двигался по маршруту Донецк-Киев, сломался на границе Харьковской и Донецкой областей. Как сообщает «Сегодня», пассажиры более трех часов просидели в вагонах.
    Вначале сдвинуть поезд пыталась дрезина, однако усилия не дали результата. Впоследствии на место остановки Hyundai отправился маневровый локомотив.
    Все это время люди в вагонах сидели без света и страдали от холода. «Спасателей на месте нет. Пассажиры в ожидании теплой одежды и еды. В поезде состояние паники, люди боятся, что останутся, и им никто не поможет. Ночью в поле, где холодно и голодно, очень страшно находиться. Кто нам поможет и кто за это ответит?» – сообщил пострадавший пассажир по телефону.
    Однако локомотив добрался до места поломки поезда и принялся оттаскивать вагоны до станции Лозовая в Харьковской области. Там пассажиров уже ждал другой состав.
    По информации источника Укрзалізниці, причиной поломки поезда стали плохие погодные условия. В Hyundai сработала система безопасности, и состав не смог продолжить движение.

http://obkom.net.ua/news/2012-12-13/0835.shtml
    Пивовар

Жесть. Что ж зимой будет, если они летом ломались пару-тройку раз в неделю?
    Пасажир

Пора на зиму Хюньдай отменять.

Если будет вдруг (!) мороз -10 им не жить...
    Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    им не жить...
    Походу так....

Під Донецьком поламалися одразу 2 Hyundai. Люди мерзли 4 години

У середу поламалися одразу два потяги Hyundai "Інтерсіті+", які слідували за маршрутом Донецьк-Київ та Київ-Донецьк.
    Поїзд 152К, який виїхав зі столиці о 16:30, замість 23:10 середи прибув до Донецька близько 2:50 четверга, 13 грудня.
    Як розповіли donbass.ua пасажири, їм сказали, що заледенів струмоприймач. Але вони піддають сумніву ці слова, оскільки потяг "по дорозі п'ять разів "перевантажувався".
    Після тривалої стоянки (в результаті поломки) прибув локомотив і дотягнув "Хюндай" до Донецька зі швидкістю 50 кілометрів на годину.

Поламався також поїзд 154Д, що слідував з Донецька до Києва.
    Поїзд виїхав з Донецька за графіком, о 16:50. На кордоні Донецької та Харківської областей швидкісний "Інтерсіті+" зупинився. Він простояв у полі близько чотирьох годин. Люди мерзли, оскільки вагони не опалювалися.
    Потім прибув локомотив і дотягнув "Хюндай" до станції Лозова, звідки пасажирів вже на іншому поїзді мали відправити в Київ.

http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/13/6979677/
+ Ответить в теме
Страница 38 из 63