Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
 • 1 Сообщение от АлекS
 • 1 Сообщение от Cveha
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
 1. #1
  Offline
  модератор

  Закон України « Про затвердження державної програми імунопрофілактики і захисту насел


  Закон України "Про затвердження державної програми імунопрофілактики і захисту населення". Якими будуть наслідки його впровадження?

  Наближаємося до Європи? Так, у світі загалом існує така практика, але… Чомусь там батьки добровільно ведуть дитину на чергову вакцинацію, бо впевнені у якості вакцини, у відсутності наслідків і головне – вони довіряють життя і здоров’я своїх дітей лікарям і владі. У порівнянні з Європою у цьому сенсі ми – піддослідні кролики. Не один досвідчений лікар про це заявляв.
  Скажете : «Он ми всі і наші діти щеплені, всі живі-здорові». Бо нам пощастило. Медицина Радянського Союзу теж не ликом шита. І в ті часи були сотні випадків дитячої смертності або непоправних жахливих наслідків після введення вакцини, тільки про це чемно примусово мовчали.
  Скажете : «Це захистить ваших дітей». Від чого? Від інфекцій, яких вже роками в Україні не спостерігається чи від нових епідемій на кшталт «свинячого грипу»? Справді, декому простіше і вигідніше закупити дешеву експериментальну вакцину від чого є, ніж якісну та необхідну.
  Я теж була дитиною і чомусь вважаю, що легше перехворіти ( ймовірно!) в дитинстві тією ж краснухою, ніж злягти від неї десь в років 16. Це я не про себе, бо виросла в родині лікарів. І мені не зробили жодного щеплення ( хоча у документах все ОК),і я нічим ніколи не хворіла окрім застуди. «Пощастило» - скажете Ви. Можливо, але вирішальну роль зіграв інший фактор – догляд батьків.
  І у наш час таким дбайливим батькам влада повинна не нав’язувати вакцинацію, а допомогти: забезпечити дитячі садочки та школи повноцінним раціональним харчуванням дітей, заохочувати вести здоровий спосіб життя та ін.
  Для чогось існує імунна система в організмі, щоб її підтримувати і дозволити безперебійно працювати в потрібні моменти. Але ж ні. Коли народжується недоношена чи хворенька дитина, її у матері забирають, позбавляють перших краплин цілющого молока, лякають батьків можливими ускладненнями, а вже наступного дня звертаються із наміром зробити планове щеплення.
  Коли лікар-невропатолог попереджає, що з найменшим відхиленням з боку ЦНС щеплення робити заборонено, то черговий педіатр наполягає, бо це вимога МОЗ.
  Звичайно, в такому випадку матері краще заплатити хай навіть високу ціну лікареві, взяти всю відповідальність за здоров’я своєї дитини на себе, ніж пережити ту мить після вакцинації: буде чи не буде ( жити, мучитись, хворіти..)
  Повернімось до тієї ж європейської медицини. Там вакцинація обов’язкова, проте перед кожним введенням вакцини дитину ретельно оглядають і вже тоді вирішують як далі бути. А у нас?
  Та що тут говорити. У нас не суспільство, а чортове колесо: бовваніє над людьми - мурахами, помалу і систематично їх притискає до самої землі – політичними реформами, економічними кризами, небезпечними продуктами харчування, занепадом екосистеми, соціальною байдужістю.
  Шириться думка, що українців свідомо хтось винищує чи просто виганяє з їхньої землі. Чи то москалі, чи євреї, чи масони…байдуже. Ми, українці, все-одно сильні і терпеливі. Потіснимось, звикнемо, все дозволимо…От тільки дітей наших не чіпайте! Вони ж родяться на світ, щоб зробити його кращим…

  Оля Бреславська
  http://news.tochka.net/ua/26339-ukra...y-vaktsinatsii


  Вакцинация в стране не принудительная, а обязательная, как я понимаю, и родители могут написать отказ от очередной прививки, подкрепив его соответствующим документом (имею ввиду медотвод). Но в это же время с отказом от вакцинации в этом же законе есть "Положення про недопущення дітей до дитячих установ".
  Тогда - альтернативное образование? Родители форума, что вы об этом думаете?

 2. #2
  Offline
  Філософф

  Re: Закон України « Про затвердження державної програми імунопрофілактики і захисту н


  Я думаю, що вже надоїли оці протипрививочні лозунги, не хочеш робити щеплення - не роби, трохи більше проблем буде при вступі до садочку-школи, і все. Ні ж, наші люди з піною у рота доказують, що всі хвороби від того, що їм щеплення роблять, а заразом аутизм, тупість, жадність і ще купа всяких нехароших речей.
  Особливо мене посміхають всі автори таких цидулок, які чесно-пречесно кажуть, що їм не робили щеплення і вони ну абсолютно ніколи нічим не хворіли, бо підвищували імунітет до райських висот. От. І діти в них теж не хворіють, і всі вони або з родин лікарів, або всі знайому лікарі, і теж ніколи нікому щеплення не робили.

  І є положення про загальнообов'язкову освіту, чи як там вірно.Тобто якщо не буде петицій від батьків однокласників і вірно юридично оформлена заява на вступ, то відмовити вашій дитині не мають права. Правда все це мамі-папі доведеться вивчити гарно при відказах.
 3. #3
  Offline
  Пророк

  Re: Закон України « Про затвердження державної програми імунопрофілактики і захисту н


  А данный Закон, кто-нить читал? Что,конкретно, в нем не так?
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Кращі антивірусні програми
  Sandr в разделе Софт
  Ответов: 146
  Последнее сообщение: 22.09.2010, 23:08
 2. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 23.09.2008, 00:44
 3. Ответов: 0
  Последнее сообщение: 06.02.2007, 20:34

Теги для этой темы