Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей55Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8
Показано с 21 по 30 из 72.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Увлажнитель воздуха

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    А откуда ей опыта набраться?
    Просто треба слухать, що рідні радять (а не лікарів, які в більшості не мають нормальної практики)
    не трястись над детьми
    а от ви якраз і трясетесь (з тією ж вологістю), це ж дитина, а не рослина, яка росте в теплиці і потребує суперособливих умов

Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Просто треба слухать, що рідні радять
    Одна з моїх бабусь, їй за 80, радить маленьким дітям не обрізати нігті, а обкусювати , бо так всігда робили, і вона робила, і мама її. А замість соски-пустушки давати пожований чорний хлібець в марлю комочком замотаний.
    Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    це ж дитина, а не рослина, яка росте в теплиці і потребує суперособливих умов
    Суперумови - це були в Майкла Джексона в барокамері. А чиста вода, повітря, свіжа їжа - це просто норма. Якщо є якісь відхилення від норми - природнє бажання якимось чином привести до гармонії.
    Філософф

О, Скай, ви якби послухали що радять рідні, коли очікуєш дитину, чи народилася, та і в інших ситуаціях, то краще вже книжку почитати)))
    Пивовар

АлекS, вместо увлажнителя "заведи" лучше аквариум, хотя бы небольшой.
    Эффект тот же, а ребенку будет радость.
    модератор

Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    АлекS, вместо увлажнителя "заведи" лучше аквариум, хотя бы небольшой
    Я даже аквариум открыла, а гигрометр выше 50 % не показывает
    Паук, уже есть у нас. Но не очень помогает...
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Cveha Посмотреть сообщение
    ви якби послухали що радять рідні, коли очікуєш дитину, чи народилася, та і в інших ситуаціях, то краще вже книжку почитати)))
    Ну напевне у нас різна ситуація. Але такі приклади, як привела Чері - дійсно жах. Або ми трохи не зрозуміли одне одного, бо я говорив за мам і тьоть, які їх (нинішніх мам ))) ) виростили
    Філософф

Це не жах, це реальність))) То ви не стикалися з брєдовими совєтами опитних мам-бабусь. Намазати соску медом, щоб привикло до соски...І про відкушування ноготків мені тож совітували.
    А для підвищення вологості дійсно можна класти на батареї товсті вологі полотенця, і мисочки з водою, і на підвіконня.(я так на зиму для квітів роблю, +нам корисніше) І біля кроваті на спинку стулця повісини вологе полотенце а біля голови поставити мисочку бажано з відваром кори дуба чи подорожника.
    модератор

Как выбрать увлажнитель воздуха
    23q
    23-й участник

а я выбрал в эпицентре.
    модератор

Купил. Увлажняет отлично. Стоит пылиться. Несколько раз включали - дышать влажным воздухом не комфортно. Ну почти как в сауне. Еще и запах не приятный от проточной воды из под крана. Нужна колодезная, чистая , без солей и хлорки.

В общем, - на фиг не нужная штуковина. Ну разве что у вас зимой плохо топиться и вы не проветриваете помещение.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 8

Теги для этой темы