Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей14Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 29 из 29.
    Філософф

Re: Новенькие

Ответ Сообщение от only Посмотреть сообщение
    До садика далеко еще:)))
    Це якщо ви не збираєтесь жити довго, а якщо думаєте і в садік ходить, то самий раз записаться, чесно)))

Новачок

А что такая очередь???
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Звичайно! Ви ж не місцеві, де шукати не знаєте.
    Заплатите комісійні та й усе.
    А райони... Я б не радила ні Алмазний, ні Сади.
    Там завжди було повно наркоманів і дебілів! Не знаю, може їх зараз поменшало, проте...
    Ну знаете! Я на Алмазном прожила много лет, сейчас вот ближе к центру переехала, но могу точно заявить, что с маленьким ребенком лучше, чем на Алмазном мне не было нигде. Там огромный парк, множество детских площадок, уютные дворы.

А наркоманы думается есть везде. И почему-то сталкиваться на Алмазном мне с ними не приходилось.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Kitty Посмотреть сообщение
    А наркоманы думается есть везде. И почему-то сталкиваться на Алмазном мне с ними не приходилось
    Я, мабуть, коли пишу, то розумію шо і про шо!
    Я їх бачила 100 тис. разів, при тому, шо там сама не жила. А тільки ходила до родичів у гості.
    Поки не почали масово ставити двері під замок на під'їздах, там творилось хз шо! Сиділи і на сходах, і між поверхами!
    Так шо так однобоко і активно, типу "ви нічого не знаєте", говорити не треба!
    Кажу, шо бачила, а не шо чула!
    Ви он почитайте інші теми! В людей сусіди на Алмазному - як не наркоман, так трасовичка!
    ____
    Я розумію, шо кожен кулик своє болото хвалить!
    Але давайте об'єктивно дивитись на речі!
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Kitty Посмотреть сообщение
    И почему-то сталкиваться на Алмазном мне с ними не приходилось.
    Я майже все своє життя (21 рік) живу на Алмазному і знаю людей, які ставали наркоманами, "зпригували", жили і живуть у сусідніх дворах. Та що там говорити, пару років тому поверхом вище у моєму під'їзді жила наркоманка-трасовичка.
    змія болотяна ОЧКОва

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Поки не почали масово ставити двері під замок на під'їздах, там творилось хз шо
    повірь тьоті - бесполезне дело - ключі і замки.
    я як додому йду після 10 завжди ключі в руках держу (связка - то шо треба) і четверту передачу включаю.
    може "новеньким" в цих районах Сади, Алмазний і нормально почуваеться, а як знаеш хто на шо гаразд, то будеш обходить ті садки і ставки 10-ю дорогою. в цих забудовах досі живуть нарікі і алкаші, шо і у 80-х, коли будинки здавали. не буду кривить душею, зараз краще (багато сидить в местах не столь оддальонних), але все одно.

А парк хароший, да, особливо, якшо в кущі дитину не пускать. мало лі на шо там напороться і наколоться можна.
    Хотя, думаю, шо про будь-який район можна сказать те саме.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    Хотя, думаю, шо про будь-який район можна сказать те саме
    От я тобі скажу: в нашому під'їзді років десять тому варили ширку. Сусіди пронюхали, подзвонили в міліцію і гудбай май лав, гудбай...
    В сусідньому під'їзді жило два наркомани, сидять обидва.
    Але я ніколи не боялася йти в дворі! В нас ніколи в під'їзді не сиділи наркомани.
    А от в будинках своїх родичів я таке спостерігала кожного разу. Поки двері не поставили.
    Просто як є!
    змія болотяна ОЧКОва

sharasha, од наших наріків після чергового дозвону стражі правопорядку виходили з бабками: "и снова здравствуйте!"
    я вдворі ходить не боюся тоже. я опасаюся, ібо труп під под’ездом в Новий рік - ну сама догадуешся.
    у мене колись на очах парніша з переломаними ногами на руках (видно повзти прийшлось далеко, бо ліктів практично не було) на ліктях пер по східцях за дозой. Торчки під под’ездом - ето нормально. іноді навіть смішно, особливо коли вони навприсядки качаються в різні боки)))) шприци по східцях, кровіща - то таке, можна і обійти. а от трасовічкі ... на них просто цікаво дивицця ... як вони з дня в вдень чорніють, руки в них опухають, волоси вилазять.
    ну а запашину чорнухи і ацетону - вапше правда жиззі. щас шось там в подвалі прорвало і попахуе трохи, поки Жек телиться, так це не йде ні в яке порівняння з свіженькою ширкою.
    Новачок
    Question

Ребята,я на Леваде живу 7 лет,район мне очень нравиться!Тихий и спокойный,под боком детская поликлинника и больница где есть нормальные доктора(не все,но есть, как и в любой поликлиннике),что очень удобно с ребёнком. Два рынка и куча продуктовых магазинов и супермаркетов.С любой точи района можно без проблем выехать транспортом.Есть места,где можно погулять с малышом,надоели прогулки по Леваде,5мин. транспортом и можно прогуляться в Центре города. Подол-тоже хороший район.Плюс ко всему-рядом Южный ЖД вокзал.
    Не советую агенцию по недвижимости "Квартет"-очень непорядочные люди! У меня знакомая снимает 1комнатную квартиру без мебели за 900грн.Only,это я вам так,чтобы вы ориентировались в ценах.
    Так что,Only,добро пожаловать в наш красивый город!
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы