Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей18Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    .

re: Доставка еды на дом и в офисы по Полтаве

Ответ Сообщение от nevodka Посмотреть сообщение
    после этого наши пробовали еще несколько других фирм
    Спрос-то есть, никто не может нормально организовать этот сервис в Полтаве.

Новачок

Re: Доставка еды на дом и в офисы по Полтаве

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Интересно где в Полтаве можно заказать еду на дом? Что б быстро и качественно. Ну пиццу там, может даже что-то из фаст-фуда.
    У кого-то был положительный опыт? Может кто-то заказывал???
    Доставкой еды в офисы занимается кафе "Аттика". Можно зайти на сайт посмотреть меню и другие предложения.http://attikaobed.uaprom.net/ Горячие обеды в офис от Кафе «АТТИКА» – разнообразное меню, качественная одноразовая упаковка, всегда свежая, вкусная домашняя еда! Очень вкусно и цены Класс!
    Пророк

Вирішено написати пост про їду, бо останнім часом такий зріз зробила по Полтаві - не гріх і поділитися. Авось комусь пригодиться. Так сталося, шо обідами в нашій фірмі займаюся я і навіть в період відпустки (місяць) я замовляю наперед на весь термін своєї відсутності, шоб ніхто інший не напрягався )

Рік+ тому в нас на фірмі було вирішено шукати доставку обідів в офіс, бо задовбали Кулінічі і кавратки з дому. Після деяких пошуків вийшли на кафе "Атіку", де ми кормилися до 1 березня 2014 року, а далі вони прикрили лавочку, бо не вигідно (я так розумію, шо це не дуже популярна річ - замовляти обіди в Полтаві).

І от тут почалося! Де ж тепер кормитися? Атіка хоч і не супервкусна була (положа руку на сєрце), але більш-менш вибрали, шо там безпечне і горя не знали.

Почала гуглити і виявила, шо мало в кого є сайт (даже такий ужасний, як в Атіки). Максимум, шо нам пропонують інші - це причеплена картінка з меню і телефоном. В інших взагалі може бути тільки фраза про те, шо вони займаються доставкою і номер телефону. Ні переліку страв, ні шо по чом - нема.

Найшла рівно одне кафе з сайтом і тому в перший день зупинилася на них.

1 день: кафе "Дар'юшка"
    Плюси:
    + Нормальна упаковка;
    + Доставляють прямо в офіс;
    + Низькі ціни;
    + Безкоштовна доставка від 60 грн.

Мінуси:
    - Не смачно. Недоїли і було поганкувато.

Визначальним виявилися смакові якості, тому викреслюємо.

2 день: ноу нейм доставка
    Плюси:
    + Нормальні ціни.

Мінуси:
    - Не смачно, жирно, не свіжо;
    - Погана упаковка (покладено в одноразову тарілку і нею ж прикрито);
    - Не піднімаються в офіс, а треба спускатися;
    - Безкоштовна доставка від 125 грн (в мінус записую, бо поки що в нас були суми менші - замовляла на 3-х людей).

Однозначно викреслюємо.

3 день: кафе "Старе місто" (099) 948-88-16
    Плюси:
    + Смачно;
    + Нормальна упаковка;
    + Доставляють прямо в офіс;
    + Безкоштовна доставка від 60 грн.

Мінуси:
    - Ціни трохи вище, ніж в інших (але ладно, бо смачно);
    - Нема не те, шо сайту, а навіть найменшого оголошення в неті з номером телефону (я ледве викопала міський номер, шоб їм подзвонити, а про те, шо вони займаються доставкою почула від людей). Потім вже добула хоча б мобільний номер.

Ітак, зупинилися на "Старому місті" і вже три дні їли їх обіди. Все смачно, но утрясаю організаційні моменти. Мене дивує, шо є такі проблеми в 2014 році в досить нормальному (хоч і невеликому) місті.

Ітак, організаційни проблеми:
    - нема меню;
    - ціни ми узнаєм тільки пост фактум (при доставці бачимо чек);
    - замовляю по телефону на слух замість того, шоб вибрати на сайті або написати на пошту раз на тиждень (витрачаю кожного дня десь по пів години, шоб замовити на трьох!);
    - неспівпадіння того, шо я замовляла, і того, шо приїжджає наступного дня, складає відсотків 40!!! (ми не сильно обижаємося, бо все одно добре, але який сенс тоді взагалі шось вибирати, якшо вони потім привозять, шо хотять).

Я почала їх кантувати тим, шо мені нада меню з цінами, вишліть на пошту і я вам раз на тиждень буду присилати список з тим, шо ми хочемо.

На третій день кантування я добилася того, шо мені привезли меню написане від руки!!! (листок А4, списаний з двох сторін) але без цін. І я не розумію, як таке може відбуватися в наш час, шо людині простіше написати руками ОН скільки тексту, замість того. шоб надрукувати і відправити по пошті.

Вони пропонували мені відправити факсом, але по-перше: канєшно ж в нас нема такого діковінного апарата, а по-друге: я собі уявляю цей шок, коли повен офіс програмістів получав би факс, якого ніхто з них може і не бачив, бо всі не того віку, шоб знати, як поводитися з такою технікою.

Оце такі мої враження від ринку доставки обідів в Полтаві.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

kobieta, Кобі, треба ж розуміти, що Полтава - це велике село, про який сайт мова ))) А те, що меню на А4 від руки - прогрес не до всіх кухарів добрався.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    1 день: кафе "Дар'юшка"
    це ті, шо в МЕТРО зараз кантуються... То й поганкувато, бо там свіжість ма'ть шкутильгає.

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    кафе "Старе місто"
    я так зрозумів це на Пушкіна, в цокольному приміщенні?
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    я так зрозумів це на Пушкіна, в цокольному приміщенні?
    ага, вони
    Пророк

В догонку до "Старого міста". Я таки витрясла з них меню з цінами. Тому викладу тут - може хтось почитає і теж вирішить замовити.

Загальне меню
    Комплексні обіди на наступний тиждень
    Постійний відвідувач

Мені їжу носили ось ці хлопці: 0507256913 - Антон. Зручні ланчбокси, меню погоджують заздаледідь. Пів року тому це коштувало 20 грн за порцію.
    Зараз не користуюсь, бо офіс переїхав і маю можливість обідати вдома.
    скажений регент

А кто-то слышал о LoveКухне ?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Luza Посмотреть сообщение
    LoveКухне
    Це там, де працює Карло Карузо?
    скажений регент

Да, именно там)