Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей108Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 13 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 128.
    Пасажир

Сільпо

От і в Полтаву добрався супермаркет цієї мережі.
    Хто не в курсі - у ТРЦ "Київ", Зіньківська 6а.

Мої враження - в цілому все як завжди, але:
    Плюси - дуже смачна випічка, прямо на місці.
    - якась там фішка з карточками-балами, вобщЄм колись-шось-десь там буде на халяву
    Мінуси - система продажу випічки.
    хоча вона й дуже смачна, але з нею трабли.

Хто не був розкажу.
    На полицях лежить випічка - хліб, батон, пиріжки, рулети, булочки...
    біля кожного из них - кульочки, на яких є наклейки зі штрихкодом і найменуванням виробу.
    тобто якщо хочеш купить пиріжок з вишнями - треба знайти відповідний кульочок. інакше - ніяк.
    Сьогодні не змогли купить ні хліба, ні булочку. Банально - не було кульочків. Тьотя з кульочками то бігала-виносила, але на інший "фланг" - там була ще більша черга за випічкою. Прочекавши хв. 7, пішли на касу, так і не скупившись злібом.
    ІМХО така система є не досить зручною, коли товар є, а купить ти його не можеш.
    Ще така система не розрахована на нашиш бабушок.
    Чого?
    Нє, не тому, що в деяких не вистачить розуму покласти потрібний товар у відповідний, а не будь який кульок, а тому що...
    нашим бабулям же нада кульочки!
    вона возьме одну булочку, запхне її в два, а то й три кульки!
    або просто кульочки - да в карман

Ще на виході не побачив куди паркувать візки.
    Може погано дивився, бо, якщо чесно, спішив.

модератор

Re: Сільпо

LAEN, к минусам можно добавить то, что одноразовая перчатка для выбора выпечки, используется, как многоразовая. Нет гарантии, что до тебя её не одевал больной чесоткой или еще чем. Или то я такая мнительная...
    Філософф

Сільпо - воно і є сільпо.
    Плюсів не бачу.
    Мінуси такі. Дорого. Знижка рівно настільки, наскільки все дорожче за інші магазини.
    Брудно. Антисанітарія. Лише тиждень був після відкриття, коли я заходила, а сморід стояв, як на скотобійні. В очі кидаються товари сумнівної якості. Переморожені, розморожені, з пошкодженою упаковкою. М"ясо виглядає несвіжим. Маю припущення, що після списання з нього виробляють готові страви і маринують, щоб відбити сморід. Так звані товари дня за знижкою теж мають не найкращий вигляд. Хлібний відділ найпривабливіший, але там все погано організовано. Величезні черги, не долізти, люди мацають і перебирають нічим не накритий хліб, мухи літають. Я неодноразово бачила, як хліб перебирали просто руко, без рукавички. А проблема пакетиків вирішується просто. Продавці мають розфасувати випічку в пакети самі, але їм впадлу. Простіше написати одну неграмотну об"яву, ніж розсовувати випічку. Чесно кажучи, я гидую там брати хліб, хоч він і виглядає привабливо. Коротше кажучи, не знаю, як в інших маркетах сільпо, бо багато залежить від персоналу, а цей мені видається сумнівним, купити можна там різний непотріб і я туди точно ніколи не піду, це навіть гірше за АТБ
    Пасажир

мда, АТБ это отдельная тема...
    модератор

Ответ Сообщение от Руда Посмотреть сообщение
    це навіть гірше за АТБ
    Мне тоже в АТБ тошно заходить.
    Нет на форуме темки о рейтинге местных супер-маркетов?
    Пасажир

г, уже есть
    /ссылка чего-то глючит.../
    http://www.poltavaforum.com/zakladi-.../8296-atb.html
    модератор

LAEN, спасибо! А об "Экваторе" ("Кишене") ? И "Метро"?
    Гуру

кстати, зашла незадолго после открытия в сильпо, ну, думаю, щас куплю сегодняшний йогурт! только ж открылись, всё должно быть свежак! не тут-то было, самый ранний- двухнедельной свежести.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Назва в точності відповідає змісту, що ще говорити.
    Пасажир

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    LAEN, спасибо! А об "Экваторе" ("Кишене") ? И "Метро"?
    тему про Кишеню открыл, а вот о Метро - я там был всего несколько раз, но всё же пару слов с удовольствием напишу.
    Думаю открытие темы - за Вами

п.с. есть ещё и ЭКО
+ Ответить в теме
Страница 1 из 13 1 2 3 11 ... ПоследняяПоследняя