Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей108Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 10 из 13
Показано с 91 по 100 из 128.
    Пасажир

Re: Сільпо

Ответ Сообщение от АлекS Посмотреть сообщение
    Мы в "Кишене" на цифровой фотографировали, охранник видел, но ничего не сказал, так как мы быстро ушли.
    Однажды в Кишене перед новым годом человека три тали фоткаться спродаваемыми всякоразными масками.
    Так охранник спалил это дело, и заставлял приобрести маску, которая была на одном из посетителей когда он подошёл.

Пророк

мда...ведет себя охрана в магазинах отвратительно
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Жодного разу не брав випічки в Сільпо, бо вона навіть з першого погляду каже про себе - глянь яка я красіва хімічна бомба. Те само в Кишені-Велмарті - ге №1. Сухар з бородинського горів блакитним полум'ям, а "штрудель" благополучно пролежав цілим і не ушкодженим тиждень. Краще я вже до Фабуліста зганяю або сам пектиму. Про кулінарію в маркетах я взагалі не хочу балакати,бо то продукт вторинної або й третинної переробки. Здоров'я цінніше. І оффтопну трохи про МЕТРО - до мене увесь час пристьобувався один на вихідному контролі, все покупки перевіряв, поки я одного разу не витримав і розповів, що я про нього думаю.
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    І оффтопну трохи про МЕТРО
    То они своих проверяют...
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Однажды в Кишене перед новым годом человека три тали фоткаться спродаваемыми всякоразными масками.
    А ми так в мЕтро фоткались. В мене й досі ті ржачні фотки є. І ніхто нічого і ніде.
    А з приводу читати чи не читати, що написано на упаковці... Хм.. А до чого тут час? Ви ж все одно йдете в магазин, відповідно витрачаєте свій час, то шо вже там ті кілька секунд на прочитання вмісту...???
    Я все завжди читаю, намагаюся хімії не брати. Вона й так пролізе в наш організм, то нашо її ще й свідомо купувати?
    модератор

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    А ми так в мЕтро фоткались.
    и правильно, надо ж примерять понять, надо тебе оно или нет, пусть таблички пишут запрещено мерять.... охранники пусть идут в лес))))
    Завсідник

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    и заставлял приобрести маску
    А если бы меряли шубу, то он заставил" бы и её приобрести, хоть она и мала оказалась?
    Нужно уметь отшивать таких охранников.
    2.0

столичний митець був подивований, шо наше Сільпо не працює цілодобово, як у Києві.
    Пророк

Сьогодні в Сільпо на Леваді "цікаву" штуку побачили.
    Зайшли у відділ побутової хімії, треба було купити Сіф для миття ванної.
    Ну, підходимо до полички, і на тобі - якраз акція на Сіф, шалена знижка.
    Але якісь підозріло старі пляшки стоять на вітрині.
    Ну, про всяк випадок вирішили глянути на дату.
    Дата стоїть. Тільки там де написано рік 201?, чомусь остання цифра здерта. Та ж сама фігня майже на всіх пляшках.
    Прийшлося залізти аж в глиб вітрини, щоб дістати нормальну (на вид і на дату) пляшку.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ch!p Посмотреть сообщение
    Прийшлося залізти аж в глиб вітрини, щоб дістати нормальну
    обычное дело, самое свеженькое глубоко закопано)
+ Ответить в теме
Страница 10 из 13