Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 2 из 2.
    Роберт
    Гість
    Exclaim

Сімейний клуб "Арабеска"

23 червня, в розпал святкування 300-річчя Полтавської битви, довелося мені з моїм братом потрапити до сімейного клубу "Арабеска".
    Після жахливої організації святкування 300 річчя Полтавської битви, на свій страх і ризик, я повів свого немісцевого родича до преславутого закладу. Те що відбулося там вразило навіть мене корінного полтавця.
    Офіцііантка подала меню майже одразу коли ми сіли на раніше замовлений столик. От тут все і почалося, для того щоб замовити страви мені потрібно було її шукати в залі ресторану, бо з того часу як ми отримали від неї меню пройшло 40 хвилин. Після замовлення страв (більше половини яких в наявності були відсутні і все це відбувається на небувале свято в історії нашого міста!!) проходить ще 40 хвилин, на нашу вимогу офіціантка приносить нам частину вже охоловших страв, інших замовлених нами вже не принесли! Слід зазначити, що офіціантка своєю поведінкою викликала не найкращі емоції не тільки в нас з братом, а у майже всіх відвідувачів того вечору. Після того як на нашу числену вимогу принести рахунок, нарешті нам його принесли, виявилося, що за "сервісне обслуговування" офіціанта ми повинні сплатити ще й 10грн.
    Арабесці слід щось робити і при чому терміново...

Завсідник

Re: Сімейний клуб "Арабеска"-відстій!!!

В таких случаях (если оч долго ждем официанта) требуют скидку по счету. Официант предупреждается сразу,как только появляться возле столика, что за 40 мин ожидания или ресторан делает скидку, или мы встаем и уходим.Официант тогда бежит как правило к администратору или директору уточнять. У меня сработало уже дважды, платили 50% по счету. Но не в Арабеске.
+ Ответить в теме