Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей42Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 13
Показано с 11 по 20 из 122.
    Ket
    Гуру

Re: САЛОНЫ КРАСОТЫ г.Полтавы - ОТЗЫВЫ

Мне нравится парадиз. Нормально мою гриву подстригают только там.Стоят надо мной добросовесно и долго по желанию потом выравнивают(не знаю как у них потом руки не болят). Деньги не сдирают, все честно. 25-30 грн стрижка.

Новачок

А где этот парадиз?
    Здібна учениця

psel, здається трохи праворуч від зупинки Шевченка (тїєї, що базар)
    Частий гість

Re: Салоны красоты г.Полтавы - отзывы

Я ,наприклад, після безлічі невдалих експериментів по пошуку гарних майстрів, зупинилась і не змінюю вже років 2, якщо не більше, салон Бьюті ( на Куйбишева", біля лялькового театру) там дівчата СУПЕР ( колектив не змінюється вже 4 роки) Маринка (майстер по нарощуванню нігтів) взагалі неймовірний спец.
    Новачок

Ответ Сообщение от psel Посмотреть сообщение
    А где этот парадиз?
    Салон Парадіз знаходиться біля зупинки Сінної)
    До речі, а хто-небудь знає, де в Полтаві краще нарощувати волосся?
    модератор

Ответ Сообщение от Nata Посмотреть сообщение
    Я ,наприклад, після безлічі невдалих експериментів по пошуку гарних майстрів, зупинилась і не змінюю вже років 2
    Аналогично. Только я супер-мастера нашла в обычной парикмахерской. Мне трудно угодить, но от неё выхожу с хорошим настроением и прекрасным внешним видом. Называется "Твой стиль". Обстановка там , конечно, на салон не тянет, но девушка-мастер просто супер!!!
    Большая медведица

я долго обслуживалась в Цезаре, и качество услуг устраивало, хотя цены всегда были не низкие. Но когда обычный (!) педикюр стал стоить 200 грн, я решила, что это наглость.
    рядом открылась Фифа, там очень внимательный и старательный персонал. Пока не было ни одного нарекания у меня на их работу. И цены в 2 раза ниже.
    antiraider
    Гість

З полтавських салонів мені найбільше подобається Фантазія, що поблизу зупинки Алмазна (Торговий центр). Найбільше, що в ньому подобаеться, так це гідромасаж.
    модератор

Ответ Сообщение от antiraider Посмотреть сообщение
    так це гідромасаж
    antiraider, сколько у них один сеанс стоит? И еще, скажите пожалуйста при первой процедуре сколько атмосфер ставят?
    Філософф

Мені стрижки не потрібні, а от нігті нарощувала десь пів-року. Перші мені зробили в Стиль Л - тихий жах і незабутній смуток. Дуже спилюють пластину, багато накладають акрилу, дорого. Один ніготь ремонтувала... в як же ж воно називається... по Шевченка, в бік парку Перемога, біля 1 ліцею, там ще школу нейл арту відкрили. НЕ ХОДІТЬ НІКОЛИ ТУДИ!!!!!! Там мені акриловий ніготь НАЖИВУ знімали, хоча є спеціальний засіб для розчинення акрилу. Склалося враження, що знаходишся в радянській перукарні. Дуже сподобалось у "Родзинці" - це в колишньому будинці побуту. І недорого і ніготь майже не ушкоджували і малювали завжди креатив. Я б туди й досі ходила, але мені такі нігті зараз не по кишені. З усіх салонів сподобався цей.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 13