Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей147Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 26 из 26
Показано с 251 по 259 из 259.
    Пророк

Re: Куда сходить с дамой в Полтаве?

Татуся Бо

Vitalii Chepynoga, надихнув мене написати про мою Полтаву)))

До свого студентства я там бувала лиш кілька разів і то в лікарнях. А потім я псіханула якось і поїхала з подружкою за компанію поступать в інстітут. Приїхали, жара така, вуличка з памятником Остроградському забита наляканими людьми. І всі спішать, і всі біжать і всі такі "я навєрно не поступлю"...

І я думала, ну шо в цій Полтаві харошого?

А потім якось я пішла в філармонію до своїх, і ми зі своїми пішли в корпусний, і зайшли в гастрономчик і так гарно сидиш собі про жизнь говориш, а поряд пенсіонєри під гармошку танцюють, дєвочка кричить "Забудь міня мой номєр тіліфона, я ухожі до Сірьоги шо живе на Браїлках", а він їй отвічає, "ну і сука ти Аліна". А ми сидимо і у нас попереду все життя. Круте, зіркове, щасливе. Де ти зараз Віталіку? Наташку якось по телевізору бачила.

А тоді в ту ніч, ми поняли шо скоро ранок і треба по домах, і йшли ми нічним містом аж до склозаводу на Боженка. І у нас попереду було круте і зіркове життя.
    Але я все одно думала шо странний якийсь той город Полтава. Я хотіла там піти на роботу, дали мені тестове завдання і я його написала, старалась страшенно. А потім женщіна отака спеціальна шо губи поджимає, каже "Та воно нікуди не годиться, і отбросила мій рукопис тричі переписаний вручну каліграфічним почерком на край столу. І сиділа я на Жовтневій алеї і ревіла в небо, а жіночка з квіткового ларька подарувала мені квіточку, "Не вий, він ще вернеться, ось побачиш". А тоді я купила ту газету, бо там була моя стаття, підписана якоюсь Ніною чи Людою. І знову ревла на всю Полтаву від обіди.

А потім у мене був екзамен по історії, на 8 ранку треба було бути в універі, а я на Боженка, і в мене не було 50 копійок на тролейбус, в мене і 5 копійок не було. І я вийшла о 6 ранку і йшла сонним сонячним містом на екзамен з історії, і ніби вперше побачила це місто і закохалася в нього.

А потім я жила на Половках і якось вчила зарубіжку так вчила так готувалася, що вийшла з екзамена, сіла в Кільцевий і всьо, прокинулась, від того, що ввечері вже кондукторша наді многю радилась із пасажиркою, чи будить мене чи хай дитина ще поспить "Пригрілося ж он".

А на Садах ми устраювали вакханалії імені Григорія Сковороди. А мєсний шашличнік з генделика на Алмазном казав "оці блядь йобані інтілігенти ніхера пить не вміють, цілу ніч смокчуть бутилку коньяка, стіхами разговарюють".

Хороша така Полтава, і точно ніфіга не депресивна.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Mila, хз, я там не був, тільки фото бачив, то здалось норм.
    Пророк

Ответ Сообщение от Mila Посмотреть сообщение
    "До куми"??! - серйозноооо?!! туди без охорони страшно заходити, по-моэму. Була там раз, коли грали в Дозор шукали локацію, зайшла - задимлено все, аж в очі ріже, і контенгент наче всім туди, куди написав vladd
    Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    +1 классический кабак
    Дякую!
    Ні, таке "добро" точно не потрібне.

Велике прохання:
    Якщо даєте рекомендації, то місцям, де були власною персоною на протязі хоча б останніх 3-6 місяців, не більше.
    Бажано з коротким описом вражень від власне приміщення, його стану, враження від кухні та безпосередньо обслуговування.
    Офтоп:

"Нагуглити" чи рекламу почитати мені неважко.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от vladd Посмотреть сообщение
    Якщо даєте рекомендації, то місцям, де були власною персоною
    перші два - був.
    Частий гість

вчора отруїлися в кафе "У Грузина" , висновки робіть самі.
    Пророк

Ответ Сообщение от kapra Посмотреть сообщение
    вчора отруїлися в кафе "У Грузина" , висновки робіть самі.
    А как вы узнали, что именно в кафе? Вы в этот день больше ничего не ели и не пили?
    Пророк

А это, наверное по типу: и вот этой "веточкой салата" и отравилась ))))
    Или чем там в анекдоте, уже не помню.
    Пророк

А знаменитый и хваленный неким форумчанином "Зейтун", давно накрылся медным тазом?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    знаменитый "Зейтун"
    Я навіть і забув, що у нас таке було. Щойно глянув у паблік у ВК, то там глухо з 2013 року і сайт не працює.
+ Ответить в теме
Страница 26 из 26