Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей84Благодарности

Результаты опроса: Як Ви відноситеся до McDonalds?

Голосовавшие
117. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Уря!!! Буде де смачно попоїсти!

22 18.80%
  • Дуже! Дуже погано, це отрута, а не їжа

55 47.01%
  • Мені однаково

30 25.64%
  • Це Америка захоплює світ! От так, через МкДональдси і наколоті апельсини!

10 8.55%
+ Ответить в теме
Страница 10 из 21
Показано с 91 по 100 из 205.
    Гуру

Re: В Полтаві відкриють МакДональдс

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Уважаемые товарищи и господа! Хватит паниковать. Просто найдите хорошего знакомого, имеющего должный опыт работы в общепите, нашем, отечественном Украинском. Или проработавшего некоторое время в торговле напитками и продуктами питания. Напоите человека - и поговорите с ним по душам о пищевом, так сказать, производстве. Узнаете много нового, интересного, и познавательного. Заодно и мерикосов меньше хаять будете)))) После сравнительного анализа.
    Так что не так страшно быть дедушкой - страшно спать с бабушкой))
    лучше не искать таких знакомых! вообще есть в общепитах перестанете!

змія болотяна ОЧКОва

прально. і в магазіни не ходить. там тоже фігню продають. Кажу ж, нада на підвіконні капусту виращувать. Ніяких вам пестицидів, жирів і тп. дешево і сердито.
    2.0

aneisha, а потім ту капусту поїсть тля, і доведеться жерти в Макдаку. Кругообіг їдла в природі. Пардон за напівоффтоп
    модератор

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    V00D00People, і ви в ото всьо вірите?
    хз, я якось цим не дуже переймаюсь. Наврядчи я буду частим вiдвiдувачем МакДональдсу, тому менi майже по-фiгу з чого там котлети готують...
    Odo
    -
    Angry

Креатиффчики до темки:

part of me

Сьогодні перший раз вийшов на стадіон... Не хлопці і дівчата, ворог стоїть не за стійкою МакДональдсу, він набагато "вище". Біологічні добавки в нашу їжу і в їжу тварин яких ми потім їмо, хімічна обробка - ось причина масового ожиріння і воно суне. Я був неприємно вражений, тим що побачив. У людей з'являється якесь дивне ожиріння, наче під шкіру закачали якусь рідину. А де ти готуєш - вже не має значення, залишається тільки менше їсти, їсти більше "домашніх" продуктів і не вилазити зі спортзали...
    змія болотяна ОЧКОва
    воно то так канєшно. Але і існують АЛЕ.
    Шоб готувать домашнє, треба продукти куплять де? прально, в гамазінє (про капусту, то я прикалувалась). за те, шо там продають ніхто з нас ручатись не може.
    не вилазити зі спотрзали теж питання. я, наприклад, вже місяців 6 не можу туди залізти.
    Є людішкі які вирішують траблу зайвої ваги дієтами. тіпа не їдять після 18,00 і так далі. Знову АЛЕ і знову на своєму прикладі. Я можу мучать себе як угодно, тільки не відсутністю їжї. А якшо я не буду їсти після 18,00, то їсти я взагалі не буду.
    таких багато. дуже.
    Думаю, шо всього повинно бути вміру. І жратви і спорту. взагалі, треба слідкувати за собою і все. Себе любімих любить, тоді все буде пучком.
    Гуру

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Сьогодні перший раз вийшов на стадіон... Не хлопці і дівчата, ворог стоїть не за стійкою МакДональдсу, він набагато "вище". Біологічні добавки в нашу їжу і в їжу тварин яких ми потім їмо, хімічна обробка - ось причина масового ожиріння і воно суне. Я був неприємно вражений, тим що побачив. У людей з'являється якесь дивне ожиріння, наче під шкіру закачали якусь рідину. А де ти готуєш - вже не має значення, залишається тільки менше їсти, їсти більше "домашніх" продуктів і не вилазити зі спортзали...
    Десяток лишних килограммов утилизировать - это не проблема, за полтора - 2 месяца решается таким образом:
    -обязательно кушать (обязательно!),
    -купить беговые кроссовки и бегать или завести файное дивчатко (равнозначно);
    -не обжираться всякой голимой неведомой йухни (чтобы не обжираться - носить обтягивающие майки - как только девочки перестают на Вас заглядываться - пропускаем излишние возлияния едой;
    -прекратить пялиться в монитор/телевизор, а лучше оба аппарата сжечь плазменной пушкой.
    Т.е. проблемы вообще не существует, как таковой, если задаться.
    Спортзал - это немного не то. Тут именно аэробная нагрузка необходима.
    part of me

Це потрібно розповідати студентам, яких з універів виганяють на той стадіон...
    змія болотяна ОЧКОва

Аж цікаво стало на якому ж стадіоні Ви надибали таку неземную красоту))))) Дінамо, чи Ворскла? я тож хачу пасматрєть)))) до речі, не заради цікавості. а шоб отримать додатковий стимул купить таки кросівки і почать займатися спортом.

Згодна з Ктулху, шо проблеми не існує. існує лінтяйство і анорексічкі.
+ Ответить в теме
Страница 10 из 21