Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей40Благодарности

Результаты опроса: Ваши впечатления от...

Голосовавшие
31. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Отличные

10 32.26%
  • Хорошие

8 25.81%
  • Не сильно

6 19.35%
  • Атстой

7 22.58%
+ Ответить в теме
Страница 9 из 10
Показано с 81 по 90 из 93.
    2.0

Re: Арт-кафе "22" / Арт-клуб "22"

Sky, з Полтавпива. Не дезінформіруй. нам сказали, шо ми мало п"єм, багато пиздим і громко ржем.

ри?

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    на які ти хочеш піти ковцерти, мале?
    привезеш дахубраху?) я тебе поцілую, правда, у всі щоки! або стрибожі внуці...тоже ок дуже ...
    А вобше, я могу на любий піти, тіки не в середу чи пятницю)

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Sky, з Полтавпива. Не дезінформіруй. нам сказали, шо ми мало п"єм, багато пиздим і громко ржем.
    ггг ета пять! ми малацці!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    привезеш дахубраху?) я тебе поцілую, правда, у всі щоки! або стрибожі внуці...тоже ок дуже ...
    А вобше, я могу на любий піти, тіки не в середу чи пятницю)
    я ж виклала список шо ти лайкнула

вопше, я ж нікого не вожу. я максимум можу поселити, нагодувати і містом вигуляти.
    але ДБ дорогі шо капєц. не знаю чо вілла їх не везе, мабуть їм тоже дорого і не факт шо прийдуть люди.
    Тролль поганый

Бляха муха, от щоб не писали, але 22 був дуже прикольним місцем!!! да роздовбане, да, занедбане, да в туалетах вічно хтось "ширявся", але моя юність прошла там. І мені реально жалко його. В нас є занедбана будівля кіноеатру Алмаз, мені здається ідеально було б його там відродити. Але все одно то буде вже не то. Самий смак було саме на старому місці!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Brest Посмотреть сообщение
    В нас є занедбана будівля кіноеатру Алмаз
    в алмазі до речі теж були концерти і було десь так як і в 22 - плохінько, але для своїх 17 лєт норм.
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    в алмазі до речі теж були концерти і було десь так як і в 22 - плохінько, але для своїх 17 лєт норм.
    ага, ходив туди на "Рок удар"... пам"ятаю як на цьому концерті вперше виступав Оторвальд і як весь зал ржав із назви групи))
    Пророк

Ответ Сообщение от Rumata Посмотреть сообщение
    ага, ходив туди на "Рок удар"... пам"ятаю як на цьому концерті вперше виступав Оторвальд і як весь зал ржав із назви групи))
    А я ходил на первое выступлениеДМЦ. Не помню в рамках какого концерта это было. И сам там первый раз вышел на "большую сцену" )))
    2.0

Ответ Сообщение от Brest Посмотреть сообщение
    В нас є занедбана будівля кіноеатру Алмаз
    ооо! ще один гнидник пригадали! точно! я і забула про нього ))) звідта запамятався концерт Валери Власенка, на якому роздавали гандони году мать в 2003-у. І абсолютно безбашенна психоделічна група, яка співала про космічний супчик...
    а взагалі, я дивлюся, у декого прям тяга до трешових місць. я када малінька була, теж думала, шо там Субкультура.
    Тролль поганый

Ответ Сообщение от Rumata Посмотреть сообщение
    А что такого смешного в названии группы? И какой год это был в Алмазе?
    ри?

Вобщім открився новий клуб "Арт-платформа 11 прольот".
    Клуб - це громко сказано.
    Спокусилась на неформат, драйв і класну музичку. Аналогії звісно проводилися з клубом "22", тому хотілося піти і потусіть. Кхм...

До музики претензій нема.
    До всього іншого: це капєц!

Я просиділа там пошті три часа і мене не полишала одна думка "Я сільно зозо, очінь-очінь!!" Хоча так ніколи і не вважала.
    Да, я розуміла, шо це має бути таке собі в стилі індастріал - ангар, бетонний пол, великі вікна і завиванія вєтра... Але шоб так ужасно?!

Якшо ви позиціонуєте себе як європейський техно-клуб, то вибачте, зробіть туалєти. У аж двох бодігардів це питання визвало глубочайший шок, будто я спитала чи не епілірують вони случайно ноги каждий день. Отвіт убив "Де найдете, там і буде туалєт" Це при тому, шо "клуб" знаходиться за ТЦ Київ. Уявляю, яке щастя було уборщікам ТЦ на наступний день, коли вони побачили парковку і усі кути-кущі засраними і зассяними.
    Друге - відстуність вентиляції. Такий собі ангар, забитий зсередини поліетиленовою пльонкою. Ем.... Товаріщі! Якби туда набилася уся ота толпа, шо тусувала на вулиці, там би усі задихнулися від недостачі кисню. При цьому - у "клубі" дозволялося курити: отойшов в куточок і куриш, або просто на танцполі, чого б і нє.
    Третє - контінгєнт. ИИИИ ))))) Я перші дві години не могла понять, чи я в школі чи я де? Ми з подругами ошаліли, коли побачили явно дітей - умий її, і років 15 може є. А поруч ідуть точно пятікласнікі мальчішкі. І всім же полагався безкоштовний алко-коктейль. Ше були чісто гопніческі пацанчікі, шо ставили посередині танцпола бутилку півка, принесену з собой, снімали кроси, пьяно качалися під музику в самих носках, бикували, і питались завязать ненужний разговор з мірно отдихающими на діванах дєвушками. При цьому, якби завязалась хороша драка, оті два бодігарта отхватили б по самоє нємогу.

Вобщім, я була прєнєпрєятнійше шокована усим цим. При цьому мені подобалося, шо грають діджєї, того я не встала прямо сразу і не ушла.

Но нєгатівний опит - тоже опит)) Тепер тільки туда, де вход 21+, туалет і дрес-код.
+ Ответить в теме
Страница 9 из 10