Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей40Благодарности

Результаты опроса: Ваши впечатления от...

Голосовавшие
31. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Отличные

10 32.26%
  • Хорошие

8 25.81%
  • Не сильно

6 19.35%
  • Атстой

7 22.58%
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10
Показано с 61 по 70 из 93.
    2.0

Re: Арт-кафе "22" / Арт-клуб "22"

клуб 22 був гнидником, яких світ не бачив. порив - прекрасний. але кожен концерт по відчуттям був ніби проходить в сільському будинку культури. випити пива, щось зїсти - те саме: ні тобі столиків нормальних, ні барної стійки. тому не жалко взагалі.
    а от воєнку 22-гу жалко. ну та її нема вже давно. так шо нічого і не зробиш.

المزيد من النفط

Ответ Сообщение от AlexDS Посмотреть сообщение
    Разбирают остов основного.
    Если вы о том,где был клуб,так он уже лет 15 как заводу не принадлежит.
    Пророк

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    клуб 22 був гнидником, яких світ не бачив. порив - прекрасний. але кожен концерт по відчуттям був ніби проходить в сільському будинку культури. випити пива, щось зїсти - те саме: ні тобі столиків нормальних, ні барної стійки. тому не жалко взагалі.
    я извиняюсь, но - Вам шашечки или ехать?
    ну, есть у нас щас Каштанка, Спайдер, Сплит, Подиум и все с пивом, и со столиками, и с баром. И шо?
    Люди не за тем туда ходили. Если бы, что-то лучше в этом формате появилось, то оно и не жалко было бы, но увы...
    Пасажир

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Если бы, что-то лучше в этом формате появилось, то оно и не жалко было бы, но увы...
    Концерт-хол Вілли Крокоділи, нє?..
    2.0

Люди не за тем туда ходили
    а повагу до людей, нє? хоча з іншого боку, коли був ще Фонарь, може така штука і конала. воно ж коли тобі 17 років, будь-який гнидник здається меккою. але для мене показово, що ТНМК (правда, по слухам) плювалися на цей заклад. більше того, він реально травматичний для відвідувачів в стані алкогольного сп"яніння.
    якшо шо - я за демократичні тусовочні заклади, але якшо воно було ужасне - то було. орги зекономили на всьому, чому тільки можна. але з таким ставленням в сфері не зачепилися.
    ужасніше може буть тільки концерт в готелі "Турист"
    Пророк

Ответ Сообщение от LAEN Посмотреть сообщение
    Концерт-хол Вілли Крокоділи, нє?..
    рядом, но в принципе нэ.

Ладно ребята, я так скажу. Просто музыку такого формата, какую привозили в 22 практически регулярно, щас в Полтаве нигде не играют. Только, если местные команды сами все организовывают своими силами, что-то такое происходит.
    Поэтому исходя из личных музыкальных предположений жаль, что нет такого заведения, несмотря на всю его галимость. Да Вилка типа "рок-кафе", но там больше гламура и попсы, чем рока раз в 10, да и "рок" мне по душе потяжелее, чем все то, что туда возят )
    ри?

рядом, но в принципе нэ.

Ладно ребята, я так скажу. Просто музыку такого формата, какую привозили в 22 практически регулярно, щас в Полтаве нигде не играют. Только, если местные команды сами все организовывают своими силами, что-то такое происходит.
    Поэтому исходя из личных музыкальных предположений жаль, что нет такого заведения, несмотря на всю его галимость. Да Вилка типа "рок-кафе", но там больше гламура и попсы, чем рока раз в 10, да и "рок" мне по душе потяжелее, чем все то, что туда возят )
    Да. Вот де прошлий раз виступали Amatory? В ДК ПТМЗ. А не у Віллі. Якби було шось потипу клуба-22, то там би виступали. Такоє.... Хотя я не проти Вілли, туда приїжжа Скрябін. Але це ж різні музикі.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Да. Вот де прошлий раз виступали Amatory? В ДК ПТМЗ. А не у Віллі.
    ну ясно. бо у вілли є свій формат, даже якшо музика, яку там грають гурти щитається "неформатом" (тіпа те, шо на радіо не ставлять)
    у Вілли є своя аудиторія і формат їхній я б сказала - рок, но на межі з попсою, шоб приходили люди. помню концерт нікому невідомої в полтаві групи Сансара з Єбурга - прийшло може 5-10 людей. такоє, буває ))) але не часто. Вілла може заплатити гонорар таким групам, даже якшо вони здалеку, бо каса формується з бару (сподіваюсь, не видаю ніяких секретів :))).

в Сто доріг же мухи отдєльно, котлєти отдєльно - тобто концерти це одне, а бар - це друге. тому там інша форма оплати гонорарів музикантам (частіше це певний відсоток від входу).
    тому діло тут може бути в умовах, які виставляє кожен конкретний гурт до виступу - гонорар чи %. а клуб в свою чергу теж фільтрує, на кого прийдуть і піднімуть касу з бару, а не стільки з входу, а на кого прийдуть ніщєброди і ніфіга не окупится.
    якось так
    і да, 22 був місцем своєрідним, но галімим. вірю, шо це був фінансово невигідний проект, який себе так і не окупив, не зважаючи на те, шо вкладено в оздоблення там було супермало, про звук нічо не можу сказати - не дуже розбирають, але помню, правда, кілька дуже різких відгуків від музикантів, які там грали. так шо і звук там був плохінький.

з клубів ще помню Стелс, але власників його посадили, шо з клубом щас - навіть не знаю. жалко, непогане було місце, хоча і з колоною посеред сцени (

а от так виглядає зараз завод:
    Пророк

Ответ Сообщение от Ялина Посмотреть сообщение
    в Сто доріг
    На жаль немає з ким піти туди на якусь музіку. Думаю сподобалось би.

з клубів ще помню Стелс
    Тю-тю Стелс... Боже коли це було )))
    2.0

Просто музыку такого формата, какую привозили в 22 практически регулярно, щас в Полтаве нигде не играют.
    Вульвулятор??? ну да... таке дуже соотвествує атмосфери гнидника. Вілла і правда дуже гламурна.
    ізвінітє, я в цих вопросах ханжа.
    Аматорі? і шо? мейнстрімова групєшка. чи й не неформат. от якби ви сказали Діаманда Галас )))))
    і да, 22 був місцем своєрідним, но галімим. вірю, шо це був фінансово невигідний проект, який себе так і не окупив, не зважаючи на те, шо вкладено в оздоблення там було супермало, про звук нічо не можу сказати - не дуже розбирають, але помню, правда, кілька дуже різких відгуків від музикантів, які там грали. так шо і звук там був плохінький
    поддєржу на всі сто!

а взагалі, з віком і досвідом хочеться нормального звука, а не заведених моніторів і пердящої в них гітари. романтіка це зашибісь, но слухача треба уважать. іначе він піде, скачає діск в loseless форматі, одіне АКГ і нікада в той клуб ні ногой. тому він і здох. і царство небесне. "Піонерія" найшла цілком адекватну нішу сценічного обладнання - це у них получається і то харашо. ну а "22" була недоношена, абортована дитина шоу-бізу.
+ Ответить в теме
Страница 7 из 10