Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей40Благодарности

Результаты опроса: Ваши впечатления от...

Голосовавшие
31. Вы ещё не голосовали в этом опросе
  • Отличные

10 32.26%
  • Хорошие

8 25.81%
  • Не сильно

6 19.35%
  • Атстой

7 22.58%
+ Ответить в теме
Страница 5 из 10
Показано с 41 по 50 из 93.
    2.0

Re: Арт-кафе "22" / Арт-клуб "22"

fragov, чистьте! тіки все і к такій-то мамі!!!

Новачок

Вот видите, неформалы - люди неграмотные, писать даже не умеют,а я между прочим и не смеюсь. Есть среди вашего брата нормальные люди, но их мало, а большинство - придурки какие-то.Я просто частенько сталкиваюсь с такими.
    ри?

Офтоп:
    defender, ну а я часто бачу бидло звичайне - так шо, може всіх до стінки і з автомата? Ви, шановний, будь ласка від теми не відхиляйтеся й інших брудом не поливайте - у нас тут з цим строго. Свої особисті переживання напишіть на туалетному папері і сходіть з ним у "зал роздумів" (на бидляцькому с**льнік, якщо не в курсі).

Давно не були десь на тусі - треба гайнути на гарне паті, хоч і в "22")
    2.0

defender, та то ви не там пасетеся! і взагалі... про кого то ви, типу про "неграмотність"? ми тут вже перетерли свого часу сабж.. особисто йа пишу таг, бо мені по приколу. задрав серйозний і набичений світ, де хлопці давляться краватками, а дівчата постійно одьоргують мініспідниці і шурують по грязюці у туфілька з блискучими стразіками...
    якщо по-вашому неформали - це немитий молодняк біля тіатеру Хухоля, то я їх теж не люблю. Але неформалізм, перш за все, спосіб знайти себе. Неформалом можна назвати і молоду особу, яка вдягається в ретро і полюбляє музику 20 років. і її не турбують перипетії сьогодення, бо вона бачить себе там, в 20-х роках...
    та шо я вам буду пояснювати... раджу розширити розуміння терміну неформалізм, тоді і контра ослабне. а прийти сказати, що всіх "к стєнє" так то кажлий так може...

Лай-лайтіку! Нада-нада!!! і я хо патусіть! ми це перетремо в лічку, сонечко! цьом!
    Новачок

[FONT="Arial Black"]nickeler,всех к стене не надо, потому что в любом движении есть свои "в семье не без урода", но именно среди неформалов таких очень много. Именно о них я и говорю. А обьяснять мне кто такие неформалы не надо, я и так знаю!
    Пророк

Ответ Сообщение от defender Посмотреть сообщение
    [FONT="Arial Black"]nickeler,всех к стене не надо, потому что в любом движении есть свои "в семье не без урода", но именно среди неформалов таких очень много. Именно о них я и говорю. А обьяснять мне кто такие неформалы не надо, я и так знаю!
    ну ясен пень, если вы сами и все знаете, то куда уж тут нам-смертным со своими мыслями
    Новачок

подскажите плиз с кем и каким образом ( контактный телефон, мыло, ася) можно договорится по поводу выступления метал группы в этом арт кафе?
    модератор

Нема больше этого кафе...
    Новачок

ну а где тогда в Полтаве можно выступить....подскажите плиз
    Ket
    Гуру

Ответ Сообщение от BMTH Посмотреть сообщение
    ну а где тогда в Полтаве можно выступить....подскажите плиз
    Браво, там сейчас рок группы выступают