Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей231Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 5 из 23
Показано с 41 по 50 из 226.
    Пророк

re: "Ревизор" Фреймут vs. Абрамов. Мнения, отношение, обсуждение.

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    В Вива-Пицце заказ приняли, потом хазяин попросту запретил обслуживать посетителя, фактически указав ему на дверь. Как-то не фэншуй, про законы и права вообще умолчим.
    Ролик не смотрел. Если все было именно как вы описали, то согласен.

ри?

Підтримую думку: все дуууууже суб’єктивно. Наприклад, про цю ж кондитерську "Білий кролик". Фреймут каже, "ну шо це за кліше - трафарет виделки? Це не моооодно. І десерт має бути у центрі уваги!" Хто дивився мастер-шеф, може сказати, що не завжди страва знаходиться посередині тарілки, і тамтешні шеф-кухарі зі світовим ім’ям не кажуть, шо це не модно. Те, як Фреймут бачить "кухню", не є істиною в останній інстанції. Тим більше, якшо я, звичайний споживач, прихожу у кондитерську, то найменше буду думати про модність налитого соуса довго піроженки. Мені треба, щоб було свіже і смачне. І уютнінько ))

Взагалі панянка занадто зверхня, як на мене. Навіть у інших передачах її пиха вилізає з чудових платтів, але це таке. Тому стараюся не дивитися ревізорів і оцих інспекцій.

П.С. Спасіба, Фреймут, не знала про кондитерку ніц - там забавний інтер’єр, нада б заглянуть)
    Пророк

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    кухня - це невід'ємна частина публічного місця, доступ до якої можливий, якщо відвідувач виконує всі санітарно-гігієнічні норми.
    Sky!?

5.4.15. Вхід стороннім особам у виробничі та складські приміщення допускається тільки у санітарному одязі і з дозволу адміністрації.

ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ ПО НАГЛЯДУ ЗА ОХОРОНОЮ ПРАЦІ
    П Р А В И Л А ОХОРОНИ ПРАЦІ ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

laithemmer, Лайт, про виделку на тарілці якраз і було в одному з останніх випусків Мастер-шеф. І Тетяна Літвінова говорила, що це зараз не модно. А про страву не по центру тарілки говорив Ектор Хіменс Браво. Коли один з учасників поклав страву на край, то йому на цьому нарекли, що так не робиться )) Але деякі з коментарів дійсно суб'єктивні. Про те ж печиво неправильної форми. Дівчина-кондитер просто не могла знати, яке воно має бути, адже вона його готує вперше.

Enter, я бачив ваш попередній пост. І про санітарні норми якраз вказував. І адміністратор спочатку дозволила зайти. Лише коли туди прилетів власник її грубо звідти попросили.
    ри?

laithemmer, Лайт, про виделку на тарілці якраз і було в одному з останніх випусків Мастер-шеф. І Тетяна Літвінова говорила, що це зараз не модно. А про страву не по центру тарілки говорив Ектор Хіменс Браво. Коли один з учасників поклав страву на край, то йому на цьому нарекли, що так не робиться )) Але деякі з коментарів дійсно суб'єктивні. Про те ж печиво неправильної форми. Дівчина-кондитер просто не могла знати, яке воно має бути, адже вона його готує вперше.
    О, ізвініть, я останній випуск шефа не дивилася. Назагал, все ж притримуюсь своєї думки - модність на останньому місці і все дужесуб’єктивно. Інколи давалися нагороди закладам, які абсолютно на мою думку не відповідали їм. Але нічо.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    модність на останньому місці
    тут я такої ж думки, головне - щоб було чисто, смачно і привітний персонал.
    Пророк

я бачив ваш попередній пост. І про санітарні норми якраз вказував. І адміністратор спочатку дозволила зайти. Лише коли туди прилетів власник її грубо звідти попросили.
    Я не обсуждаю конкретную передачу, я пытаюсь услышать от Вас, имеет ли право посторонний человек (пусть даже и журналист) вламываться на кухню и в складские помещения, если руководство заведения ей это запрещает. До этого Вы утверждали, что имеет право. Вы уже не настаиваете на этой точке зрения?
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Enter, по-перше, уданому конкретному випадку вона не вламувалася, їй дозволили. По-друге, так, я був не правий щодо характеру приміщення, адже я не машина, що знає абсолютно все законодавство, і керувався лише однією з багатьох норм. Але, навіть виходячи з тих норм, що ви навели, ми маємо дві суперечливі одна одній події, адже спочатку їй дозволили, а потім, коли зрозуміли, що на кухні бардак - заборонили.
    Пророк

Почекайте, Фреймут якраз робить свою справу. І нічого надзвичайного особисто я тут не бачу. Чи вам цікаво, щоб до вас у страву попало щось, що зберігалось не правильно, в результаті чого може бути зіпсованим? Щодо Віва - брудна підлога, брудні робочі поверхні, інвентар знаходиться у незадовільному стані (зокрема сковороди на висоті 10-15 см від тієї брудної підлоги. Кобаса, що йде до начинки і відповідно потрапила до кадру, вже почала плавитися від надлишкової температури зберігання. Це не придорожнє кафе, у якому кухня 2*3 м, а заклад громадського харчування, що має у своєму розпорядженні чималу кухню на якій срач і бардак. А виходячи з тих двох облич хазяїнів - в СЕС все схвачено.
    нельзя правильные вещи делать неправильными методами
    з.ы. искренне жду когда же этой *** морду кто-то начистит за подобное поведеие

Ответ Сообщение от Tiramisu Посмотреть сообщение
    У команды Фреймут тоже санкнижки есть.
    да? а там психиатра проходить нужно? или если его пройти ей книжку не выдадут?

Enter, від Віва-піци я тепер точно відмовлюcь
    А что там за вопиющие нарушения такие?
+ Ответить в теме
Страница 5 из 23