ENGLISH LAND Poltava language studio — це новітня і ефективна мовна студія, з молодими і енергійними викладачами, яка пропонує клієнтам не тільки курси англійської в Полтаві, а й вивчення інших європейських мов: німецької, італійської, французької.

-Навчання іноземним мовам школярів, студентів та дорослих
-Дитячий курс англійської мови «Англійська для дітей» (для малюків від 3 років)
-Спеціально розроблений курс англійської мови для тих, хто планує поїздку за кордон
-Підготовка школярів до ЗНО, тестування, вступу до вузів
-Підготовка до міжнародних іспитів YL тестів, TOEFL, CAE, IELTS, CPE, KET, FCE
-Бюро перекладів

Наша студія іноземних мов Poltava language studio ENGLISH LAND завдяки індивідуальному підходу до кожного учня, врахуванню його побажань і можливостей, гнучкістю і різноманітністю методик навчання гарантує бажаний результат у вивченні іноземних мов.
У нас працюють кваліфіковані викладачі, що мають продуктивний досвід ведення уроків іноземних мов та весь час продовжують вдосконалювати методики навчання.

Якщо вам потрібне якісне та результативне вивчення англійської, німецької, італійської або французької мов, Полтава надає вам відмінну можливість навчатися у Poltava language studio ENGLISH LAND .

Всі наші учні після проходження курсів у нашій студії отримують бажаний результат , а отже і нові можливості у житті.

Завдяки новим методикам спрямованим на одночасний розвиток основних мовних навичок (усної і письмової мови, граматики, читання і сприйняття на слух) навчання пройде для Вас в легкій комунікативній формі з бажаним результатом.

Групи набираються досить швидко, час навчання бронюється завчасно, тому, якщо для Вас якісне вивчення іноземних мов є пріоритетним в даний момент, ми будемо раді бачити Вас серед учнів нашої студії.
Студія іноземних мов Poltava language studio ENGLISH LAND , завдяки новітнім методикам і найсучаснішим матеріалами, дозволить Вам підвищити рівень знання іноземних мов.

Наші філіали:
м-н Левада, пр-т Миру 30, ТЦ"Мир", 1-й поверх
м-н Алмазний, вул.Калініна 13 , 2-й поверх

www.englishland.com.ua