Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей5Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 28.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Твореческое место, web кафешка или что-то вроде

Згадав, є напроти зупинки "Торговий центр" такий заклад під назвою "Pixel" (Калініна, 10 здається). Я на нього мало не щоранку втикаю, коли чекаю транспорт.

Новачок

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Вам же написали вже про "Посиденьки" - це ж саме те, шо ви шукаєте.
    *Мовчу про те, шо все це сто раз обговорювалося вже на даному форумі і можна було б спочатку проглянути схожі теми*
    Я подумав що це якийсь жарт, будь ласка можно детальніше з цього моменту
    Пророк

Ответ Сообщение от Demeyer Посмотреть сообщение
    Я подумав що це якийсь жарт, будь ласка можно детальніше з цього моменту
    http://www.poltavaforum.com/zavedeni...posidelki.html
    Новачок

В посиденьках малювати в ФШ, чи чого доброго в ілюстраторі неможливо, оскільки сідала там для цього не пристосовані, немає підходящих столів, сидіти доведеться або зігнувшись, як нотердамський горбун, або тримати ноут на колінах (так ви ніфіга не намалюєте та ще й тонельний синдром забезпечено). Взагалі для того, про що ви говорите, найкраще підходить домашня обставновка, але серед злачних місць можу порекомендувати літній майданчик бургерклуба (не лякайтесь :) ) Того що за ЦУМом. Тільки нічого там не їжте! Берете стакан чаю, ставите перед собою і робите свої спарви. Вайвай там ловить переважно, розетки є, чіпати ніхто не буде, навіть якщо не подаватимете ознак життя.
    Новачок

М, сама ідея дуже прикоьна, я радий що в Полтаві є такі місця як це. Обов"язвоко туди зайду на чашку кави, але не більше( Тому що ціни там не Полтавські, я поки навчаюсь і не маю достатньо ресурсів щоб посидіти там 4-5 години. Ну це ще пів біди, дуже правильно підмітила Kitano(таке відчуття що вона вже мала з цим справу) одне з головних умов це зручність. По фото відразу видно що там ніде сісти, а підставка для халявного бука просто змусить вас сидіти над ним "конем", уже через 30 хв., обіцяю вам повні відчуття хребта, від потилиці до самих "помідорів"
    Дуже гарна ідея в Kitano, дякую на рахунок чі будуть виганяти, в цьому я не впевнений, але сама обстановка меня дуже втішає. Зостається тільки дочекатися гарної погоди.

з.ы. тут не має часом змоги підвищувати репутацію хорошим людям?
    2.0

з.ы. тут не має часом змоги підвищувати репутацію хорошим людям?
    єсть )) унизу справа під повідомленням - кнопка "Подобається!"
    Пророк

Дуже гарна ідея в Kitano, дякую на рахунок чі будуть виганяти, в цьому я не впевнений, але сама обстановка меня дуже втішає. Зостається тільки дочекатися гарної погоди.
    З приводу того, шо все це вже обговорювалося:
    Я в серпні шукала таке місце - http://www.poltavaforum.com/zakladi-...tml#post260940
    І ось відписувалися, де все ж таки провелася кількагодинна зустріч - http://www.poltavaforum.com/zakladi-...tml#post263183

Але це знову ж таки - в теплий період.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

На правах оффтопу. Demeyer, а з чого ви взяли, що Kitano - це дівчина? У людини один допис із сьогоднішньою реєстрацією і стать не вказана!
    Новачок

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    На правах оффтопу. Demeyer, а з чого ви взяли, що Kitano - це дівчина? У людини один допис із сьогоднішньою реєстрацією і стать не вказана!
    Як це не дивно звучить, здогадався інтуітивно. Як що це не так, готовий вибачитись.
    Пророк

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    Але це знову ж таки - в теплий період.
    а мені взимку треба був інторнед, то я зашла в Бургер, шо на котляревського. взяла чай і курасан, і почала шукать вайфай. він був, але якийсь такий полудохлий, я ледве зашла в пошту і виудила потрібну мені інфу. єдине шо - це запах оцей неприятний, макдаковський, запах фастфуда. оце мене в бургері напрягає, і я бистро звідти втікла, шоб окончательно не наїстись бургерів самим вдиханієм повітря!
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3