Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 12
Показано с 51 по 60 из 114.
    franz
    Гість

Re: Бильярд (більярд) - Полтава

Для нормальной игры в русский подойдёт Split и Ниагара. Корона полное г.... что столы, что обстановка.

ри?

На вихідних були у "Ніагарі". Хтось казав, шо там добре?! Та?!....Не помітила. Єдине, за що можна поставити величезний плюс - це обслуга. Що дівчата-офіціантки, що маркьор - вишколені, привітні, уважні.
    Стосовно самого більярду. За російський нічого не скажу - гарні столи, як завше важкі киї. Але от американка - уууу.....Шари маленькі, киї полегшені дуже сильно і куценькі якісь, стіл (як на мене) низький. Отже, пограти нормально можна лише у російський.
    І ще один мінус, на який ніхто не звертає уваги, це те, що дозволяється курити у залі. Ну чому у нас нема гарного більярдного клубу, де б був зал для несмалячих цигарки?!!! Ну задихнутися ж можна!!
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    На вихідних були у "Ніагарі". Хтось казав, шо там добре?! Та?!....Не помітила. Єдине, за що можна поставити величезний плюс - це обслуга. Що дівчата-офіціантки, що маркьор - вишколені, привітні, уважні.
    Стосовно самого більярду. За російський нічого не скажу - гарні столи, як завше важкі киї. Але от американка - уууу.....Шари маленькі, киї полегшені дуже сильно і куценькі якісь, стіл (як на мене) низький. Отже, пограти нормально можна лише у російський.
    І ще один мінус, на який ніхто не звертає уваги, це те, що дозволяється курити у залі. Ну чому у нас нема гарного більярдного клубу, де б був зал для несмалячих цигарки?!!! Ну задихнутися ж можна!!
    в Старом Подоле, на третьем этаже, в общем бильярдном зале курят, а на втором этаже можно снять один из двух VIP залов с бильярдными столами и уже самим решать курить или не курить:)
    у нас вообще запретили курить в клубах, ресторанах, барах, кафе, курить можно толко в тех заведениях где есть специально оборудованные кабины для курения с супер мега вытяжкой
    ри?

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    в Старом Подоле,...
    у нас вообще запретили курить в клубах, ресторанах, ...
    Перше питання. Де знаходиться "Старий Подол"? Може я просто не звертала уваги...бо не знаю, де саме цей "заклад".
    Друге питання. Де це - у нас?
    Пророк

Перше питання. Де знаходиться "Старий Подол"? Може я просто не звертала уваги...бо не знаю, де саме цей "заклад".
    Старый Подол находится вроде насколько помню по адресу улица Панянка, 26, напротив водоканала, в здании Полтавского опытно механического завода
    а у нас, эт в далекой Скандинавии:)
    franz
    Гість

Токо цены в Ст Подоле на гам гам бадёрые
    Пророк

Ответ Сообщение от franz Посмотреть сообщение
    Токо цены в Ст Подоле на гам гам бадёрые
    за то там отдыхается спокойно и сервис на очень высоком уровне
    ну и классное пиво:)
    Пророк

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    за то там отдыхается спокойно и сервис на очень высоком уровне
    ну и классное пиво:)
    согласен, как говорится: за что заплачено - то и получено.
    вчера по-старой привычке зашли в Стадион поиграть - дыма хоть топор вешай, пиво шмурдячное + много народу у которых на колене больше растительности чем на голове.
    Prokop00061
    Гість

Що я Вам можу сказати з цього приводу! Повноцінного, професійного більярду як такого в Полтаві не існує. Беззаперечно є декілька місць, які пропонують низький рівень обслуговування за певні кошти (від 30 до 43 грн за годину). "СТАРИЙ ПОДІЛ"-вишуканий інтерєр, гарна атмосфера, облсуговування на рівні 4 зірок але все це за не малу платню! "НІАГАРА"-низький рівень обслуговування на рінві 3 зірок за велику платню, "ЄКВАТОР"-теж задоволення не з дишевих, "ПІТОН"-невеличке приміщення на рівні 2 зірок за не велику платню, "КОРОНА"-після ремонту набула естетичного вигляду, але це не змінило рівня 2 зірок, ціна помірна, "БУФАЛО"-на мою думку найогидніше місце але помірна ціна на гру.

СТАРИЙ ПОДІЛ розташований по Шоломкі в приміщенні якогось там заводу.

Ответ Сообщение от Prokop00061 Посмотреть сообщение
    Що я Вам можу сказати з цього приводу! Повноцінного, професійного більярду як такого в Полтаві не існує. Беззаперечно є декілька місць, які пропонують низький рівень обслуговування за певні кошти (від 30 до 43 грн за годину). "СТАРИЙ ПОДІЛ"-вишуканий інтерєр, гарна атмосфера, облсуговування на рівні 4 зірок але все це за не малу платню! "НІАГАРА"-низький рівень обслуговування на рінві 3 зірок за велику платню, "ЄКВАТОР"-теж задоволення не з дишевих, "ПІТОН"-невеличке приміщення на рівні 2 зірок за не велику платню, "КОРОНА"-після ремонту набула естетичного вигляду, але це не змінило рівня 2 зірок, ціна помірна, "БУФАЛО"-на мою думку найогидніше місце але помірна ціна на гру.

СТАРИЙ ПОДІЛ розташований по Шоломкі в приміщенні якогось там заводу.
    Навпроти Полтави Водоканалу
    kvn
    Новачок

Re: Бильярд

]Не була в /.../ і на Садах - там кажуть відкрився новий більярдний зал...
    Хто що чув??
    Называется "POOLя"

3 стола для пирамиды (1 стол находится в отдельном проходном "зале"). Кии китайские "Мастершот", в нормальном играбельном состоянии.

2 стола для пула (низковатые, мягко говоря). Кии со сбитыми наклейками, траектории шаров после удара местными киями не вполне предсказуемые.

Барная стойка:
    (опции барной стойки):
    выпивка - да
    поесть - нет
    сигареты - нет.
    обслуживание - через раз (частичное самообслуживание и в т.ч. самовыставление пирамид).

Столики и стулья спартанские.

Время работы - с 12 и до....

Плюсы:
    Хороший вариант для местных, кому ехать "влом".
    В зале не курят (!).
+ Ответить в теме
Страница 6 из 12

Теги для этой темы