Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей16Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 12
Показано с 31 по 40 из 114.
    Пророк

Re: Бильярд (більярд) - Полтава

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Одне питаннячко, малююсіньке: там гопніків багато? Ну типу чувачків у спортивному одязі і кросовкаг, і ще в них говірка така...пАнятнАя!
    а чем вам мешают те кого вы называете гопниками? мне вот они почему то не мешают

ри?

Вони не заважають рівно до того часу, поки ви собі граєте і нічого крім цього не робите. А як тільки кинете поглядом навсібіч, то відразу почнеться: ти чьо зиріш?у тібя праблєми, пацан?
    модератор

Ответ Сообщение от Ihor Посмотреть сообщение
    а чем вам мешают те кого вы называете гопниками? мне вот они почему то не мешают
    laithemmer
    Вони не заважають рівно до того часу, поки ви собі граєте і нічого крім цього не робите. А як тільки кинете поглядом навсібіч, то відразу почнеться: ти чьо зиріш?у тібя праблєми, пацан?
    Никогда такого со мной не было. Мне просто неприятно находится в обществе быдла, видеть их тупые рожи, слушать "гнилой базар"... атмасферу портят, вот.
    Пророк

Ответ Сообщение от V00D00People Посмотреть сообщение
    Никогда такого со мной не было. Мне просто неприятно находится в обществе быдла, видеть их тупые рожи, слушать "гнилой базар"... атмасферу портят, вот.
    а мне все равно какие люди находятся в помещении кроме меня, меня интересует лишь моя компания

Ответ Сообщение от laithemmer
    хм...со мной такого не было, несмотря на то что смотрел на людей
    part of me

а мне все равно какие люди находятся в помещении кроме меня, меня интересует лишь моя компания
    Ну якщо ти з друзями відпочиваєш, то звісно таке "сусідство" ніяк не впливає. А ось, якщо в твоїй компанії є дівчата, а ті дебіли починають лаятися в процесі гри, та й ще не затикаються, коли їм про це кажуть, то вечір плавно з розваг перетікає в розбірку, а це не завжди те, чого хочеться.

А взагалі, думаю, просто не варто ходити в місця де цей бруд відпочиває. Жадний платить двічі.

хм...со мной такого не было, несмотря на то что смотрел на людей
    Зі мною теж, але знаю декілька чоловік, в яких завжди виникають проблеми в таких місцях.
    Пророк

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    Ну якщо ти з друзями відпочиваєш, то звісно таке "сусідство" ніяк не впливає. А ось, якщо в твоїй компанії є дівчата, а ті дебіли починають лаятися в процесі гри, та й ще не затикаються, коли їм про це кажуть, то вечір плавно з розваг перетікає в розбірку, а це не завжди те, чого хочеться.

А взагалі, думаю, просто не варто ходити в місця де цей бруд відпочиває. Жадний платить двічі.

Зі мною теж, але знаю декілька чоловік, в яких завжди виникають проблеми в таких місцях.

ну в компании девушек надо ходить в места отдыха более культурных людей!
    хотя я и сам не без грешен, матом ругаюсь, (в основном на себя!:) ) понимаю что плохо, некрасиво, неуважительно по отношению к окружающим, но так тяжело бороться с это плохой привычкой. ну в компании девушек конечно же слежу за своей речью

да, есть люди у которых вообще постоянно какие то проблемы:)
    ри?

Ну я ж оце і питаюся - чи нема там отаких КРОСАВЧЕГОВ і чи варто туди взагалі потикатися?!
    Мабуть не варто, раз ніхто не дивився на контингент...
    Милка
    Гість

да, есть люди у которых вообще постоянно какие то проблемы:)

Эт правда!!! Я когда играю вабще вокруг никого не замечаю!
    Постійний відвідувач

ти чьо зиріш?у тібя праблєми, пацан?
    фраза которую тебе говорят в этот момент зависит от того с кем ты приходишь...
    змія болотяна ОЧКОва

Ну я ж оце і питаюся - чи нема там отаких КРОСАВЧЕГОВ і чи варто туди взагалі потикатися?!
    Мабуть не варто, раз ніхто не дивився на контингент...
    були в Пітоні на цьом тижні. Чесно, мні не сподобалось. шари пластмасові, киї - пластмасові, столи російськи, а шари американські, дівчина - маркер, нервова якась. А контингент, ну шо я магу сказать. Якшо пянючі пацани, не то підлітки, не то вже вийшли з того віку, але дойшли вони точно не далеко. Карочь, не сподобалось. В "стадіоні" уютніше, хоча тож всяких хватає.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 12

Теги для этой темы