Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей49Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9
Показано с 61 по 70 из 82.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Re: Кулиничи-секрет успеха.

Тамила, а Кулиничі яким боком до ваших пиріжків?

Пророк

Хрен его знает каким боком пирожки к Кулиничам, но там реально намного качественней продукт. Часто приходится там затариватся, но как ни крути, а пирожки - это в любом случае нездоровая еда. А тот шлак, что продается в Кулиничах, можно хавать только на свой страх и риск.
    Пророк

Ответ Сообщение от Merry Corpse Посмотреть сообщение
    Хрен его знает каким боком пирожки к Кулиничам, но там реально намного качественней продукт.
    это да-с
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Спочатку думав, що це лише чутки www.poltava.pl.ua/news/21799/
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

П.С. Фото не моє.
    Частий гість

Недавно зашли с подругой в Кулиничи, что возле аграрной академии, а там директриса учит работниц, говорит громко, все слышно: "Никакого капучино не заправлять, иш ты разбаловались, капучино им, в кофе больше воды добавили - вот и все капучино!" Вот так вот...
    23q
    23-й участник

это типа для работников, которые бесплтно себе капучино делают с молоком. хотя я лично не видел в кулиничах машинок которые умеют делать капучино-нет там такого.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    в кулиничах машинок которые умеют делать капучино-нет там такого.
    тільки кава з рослинним "молоком" типу Coffee-mate (вендингова назва Lacta).
    Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    бесплтно себе капучино делают с молоком
    там дуже хитрий апарат, який можна "правильно" налаштувати, щоб у порцію йшло не 2 г кави (чи "молока"), а 1,5-1,8.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Сьогодні вперше за майже два місяці зайшов у "Кулиничі". І то тільки того, що побачив знайому, яка там працює. З розмови зрозумів, що об'єми продажу у них упали.
    А тут іще й у Фейсбук читаю

Юрій Андреєв
    Власники ТМ "Кулиничі" депутати-регіонали Володимир Мисик та Олексій Азаров дуже злі. Заділи ми все ж таки регіоналів "за живе"! Кияни масово відмовляються від хлібобулочної продукції ТМ "Кулиничі", а власники-регіонали підраховують збитки. Лише за останній місяць об'єми реалізації ТМ "Кулиничі" в м.Києві зменшились майже вдвічі. Через знайомих мені вже передали усне попередження, що зі мною може бути так, як із Дзиндзею, якщо не замовкну... За перевіреною інформацією вони планують організувати підступну провокацію та підпалити свій же фірмовий кіоск "Кулиничі", "повісивши" це на мене. Принагідно повідомляю, що до жодних радикальних дій, а тим більше, до підпалів та погромів, я не маю ніякого відношеня. Мої методи боротьби - виключно мирні, в межах правового поля та здорового злузду. Будь-які спроби "закрити" мене розцінюватиму, лише як визнання моєї сили. Ми не зупинимось, а будемо і надалі продовжувати тиснути на бізнесменів-регіоналів. Наші вимоги прості - вихід бізнесменів-регіоналів з правлячої партії, припинення використання адміністративного ресурсу, припинення монополізації ринку і тиску на конкурентів, цивілізовані методи ведення бізнесу. Моя відповідь прислужникам режиму Януковича: хер ви мене залякаєте!
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Принагідно повідомляю, що до жодних радикальних дій, а тим більше, до підпалів та погромів, я не маю ніякого відношеня. Мої методи боротьби - виключно мирні,
    и после этих слов можно смело идти палить все кулиничи и хер кто на меня подумает, потому что я умный, однако)
+ Ответить в теме
Страница 7 из 9