Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 24.
    Гoсть
    Гість

Бар "Помидор". Кто туда ходил? Что это за место?

В Одноклассниках на форуме одной из групп, посвященных нашему городу, прочитала фразу одного парня "Когда я узнаю, что девушка ходит в бар "Помидор", мне сразу становится все понятно". Что понятно? Объясните, друзья!

Пророк

Re: Бар "Помидор". Кто туда ходил? Что это за место?

Олдскульный барчик, раньше наливали Старовинну, пиво только Старомпрамен - 11 грн за 0,5, в зале можно курить.
    Пророк

Есть хорошее харьковское название заведений этого типа - «Рюмошная». Гендель во всей красе.
    23q
    23-й участник

гендель это княжий келих. помидор тоже такая хрень?
    Філософф

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    гендель это княжий келих.
    Просто цікаво. Ти був там? Тобто висновки базуються на власному досвіді чи почутому від когось?
    Пророк

гендель это княжий келих.
    Зато там є безкоштовний вайфай із палаццо ))
    Філософф

Ch!p, ну я не тобі питання ставив. Але вдячний за то, шо долучився до обговорення. Суть у тому, що просто стало цікаво, на основі чого юзер 23q зробив висновок. Якщо він там сам був, то тоді є сенс про щось говрити. Почекаємо.
    Пророк

Генде́лик або ганде́лик, ге́ндель (розмовно-жаргонне слово) — невеличкий бар, де продають спиртні напої та закуски.
    http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%...BB%D0%B8%D0%BA
    Підтверджую, напої продають, пільмєні на закуску.
    З власного досвіду =)
    Правда, останній раз там був ще студентом. Зараз, може вже вайфай і не ловить =)

Але сумнівів навіть бути не може, що це не генделик, навіть якщо там і не був.

А за "Помідор" то тут нічого складного: раджу ТС сходити туди три-чотири рази, та й дізнаєтеся, що мали на увазі коли писали ту фразу в групі =)
    Головне, щоб потім з Вами не стало "все ясно" =)
    23q
    23-й участник

Олесь, ес, я там был. Не напротив, а именно там. Я пил там водку, и закусывал то ли сухарями, то ли так. И пил томатный сок. А за соседним столиком заказывали борщ(за 6 грн). Я уж удивился, борщ! И это было лет 6 тому назад. И соседи по столику были, ну вы поняли. И рядом там недалечко есть "Теремок", та же хрень. А что я не так назвал? А что это? Кафе? Ресторан? Може шось поменялось....
    Філософф

Олесь, ес, я там был. Не напротив, а именно там. Я пил там водку, и закусывал то ли сухарями, то ли так. И пил томатный сок. А за соседним столиком заказывали борщ(за 6 грн). Я уж удивился, борщ! И это было лет 6 тому назад. И соседи по столику были, ну вы поняли. И рядом там недалечко есть "Теремок", та же хрень. А что я не так назвал? А что это? Кафе? Ресторан? Може шось поменялось....
    Та ні, я ж, наче, і не казав, що щось не так названо. Так же ж? Де у моїх коментарях слово "ресторан" чи "кафе"? Просто цікаво було на основі чого зроблені висновки. Дякую за відповідь. Клієнтура КК - в основному бідні студенти, пенсіонери і засмальцьовані роботяги після роботи. Тож якщо ви хочете отримати якесь естетичне задоволення від походу чи піти з дівчиною, то вам явно не туди. Суть у тому, що країна розшарована. І допоки будемо мати різний рівень доходів населення (такий різний!), то і такі заклади будуть. Та і критерії генделика у кожного свої. Це я до того, що один з перших юзерів, які відписалися, що мол генделик, бо горілка на розлив. іМХО, горілку на розлив продають майже скрізь, де її взагалі продають.
    П.С. Теремок, як на мене, не та ж хрень. Трохи клієнтура відрізняється в кращу сторону та і обстановка не та. Що зумовлено, скоріш за все, трохи вищими цінами.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 3 1 2 3 ПоследняяПоследняя