Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей19Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 24 из 24.
    Нервова, курррва

Re: Бар "Помидор". Кто туда ходил? Что это за место?

Олесь, могла б перелічити по прізвищах хто ходить в КК. Та вам, дивлюсь, миліше слухати байки алкашні. Крім того, бухого чи тверезого, а розумну людину все ж видно. Шкода, шо вам усі вони їднакові, "сокамєрнікі януковіча"! Ну, вам видніше! Це ж ви з ними бухаєте!

Філософф

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Олесь, могла б перелічити по прізвищах хто ходить в КК. Та вам, дивлюсь, миліше слухати байки алкашні. Крім того, бухого чи тверезого, а розумну людину все ж видно. Шкода, шо вам усі вони їднакові, "сокамєрнікі януковіча"! Ну, вам видніше! Це ж ви з ними бухаєте!
    Та не треба пересмикувати. Я не бухаю, це раз. По-друге, я згоден із Sky, що випадки у житті різні бувають. По-третє, правда десь посередині. Як є там ті, кого ви можете перелічити по прізвищах, так є там і студенти з роботягами. Людина соціальна істота. Тому постулат студент би пішов випив в гуртожиток, а роботяга взяв би пляшку і пішов випив додому - теж неправильний. Звісно, що всіх під одну гребінку стригти не можна. Думаю надалі ні ви, ні я цього робити не буемо.
    Нервова, курррва

Ответ Сообщение от Олесь Посмотреть сообщение
    Та не треба пересмикувати. Я не бухаю, це раз
    Та кому ви треба, знаток полтавського запою, якшо ще й не бухаєте! В КК мать за пельменями ходим, да?
    Філософф

Ответ Сообщение от sharasha Посмотреть сообщение
    Та кому ви треба, знаток полтавського запою, якшо ще й не бухаєте! В КК мать за пельменями ходим, да?
    Це вже надто далеко відходить від теми. Якщо цікавлять подробиці щодо того, що я п'ю чи їм - в приват. Не бачу сенсу тут це обговорювати.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3