Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей22Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 36.
    IMP
    Новачок

Re: Кофейня "Мистерия"

Сайт будет после Нового года. Кстати, я про этот форум узнал именно с Вконтакте)

Sky
    Небо в твоїх очах ©

перепост

IMP
    Новачок

К сожалению, запах и вкус настоящего итальянского кофе не возможно оценить по картинке. Приходите, попробуйте!;)
    Новачок

Ответ Сообщение от IMP Посмотреть сообщение
    К сожалению, запах и вкус настоящего итальянского кофе не возможно оценить по картинке. Приходите, попробуйте!;)
    А я то наївна думала, що кави в Бразилії зростає, або в Африці.....................а виявляється в Італії

Ответ Сообщение от Fokus Посмотреть сообщение
    Був. Непогана, містична атмосфера. Хороше обслуговування. Каву пити можна.
    Ось тож бо й воно, що можна. Справжнього смаку кави я не впіймала. Студентський варіант! Дешево і сердито. Інтер'єр звичайний. Чисто, затишно, ненав'язлива музика. Посидіти, поспілкуватися можна. Але задоволення від кави, вибачте, немає.
    Кава низької якості, третьесортная робуста.
    модератор

был месяца 2 назад уютно, а кофе средний.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Аманта, а ви я бачу з Кофеїну. Люблю цей заклад, але ж ваша антиреклама дуже помітна. І ще існує три причини, чому кава посередня. Перша - низька якість самої кави (в тому числі її неправильне зберігання). Друга - слабеньке обладнання. Третя (при нормальному обладнанні) - криворукий баріста, який не підігрів чашку, не промив групу та ріжок після попередньої порції, відсутні навики роботи з кавовим обладнанням.
    Новачок

Ви помиляєтеся, шановний. До Кофеїну не маю жодного відношення взагалі! Просто я великий любитель кави. В пошуках кращого, зупинила свій вибір саме на ньому.
    Я ж не можу сказати що хороший каву варять в "Зефире" або "Палаццо", хоча там він дорожче. Але смак при цьому жахливий!
    До появи Кофеїну брала каву тільки в "Будинку кави". А тепер різниця дуже відчувається. П'єш і насолоджуєшся кожним глодком, не кажучи про ароматі.
    На жаль про каву з "Містерії" такого сказати не можу. Приємний інтер'єр -так, усмішливий офіціант-так, чай, десерт.......................але не кава!!!
    І жодної антиреклами))))
    Непостоянный посетитель

Аманта да, конечно :) сегодняшняя регистрация и сразу 4 сообщения, которые очерняют другие кофейни и рекламируют Кофеин :)
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Аманта, пробачте, але перше враження Ви створили саме таке. І ще на правах оффтопу - пишіть краще російською, бо українською у вас дуже погано виходить І ще - я вже назвав причини недосконалої кави. Про "Дім кави" - останнє моє придбання там - пакет Barista d'Arte суміш арабіки та робусти - кава нормальної якості. Все залежить від того, як вам її приготували.
    Новачок

Sky я з вами згодна. Мало мати гарну каву. Потрібно вміти правильно її приготувати.

nevodka , а на мою думку, зі мною згодна більша половина форуму. Я лише приєдналася до обговорення цієї теми.
    Вибачте, нікого не хотіла образити.
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4