Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 13.
    Добрий модер ))
    Cool

Полтавські вечірки

Хто що знає про вечірки, які будуть відбуватися чи вже відбулися в Полтаві? Ділимося враженнями ;)
    Які з полтавських клубів найбільш сприятливі для вечірок?
    Кого з DJїв ви хотіли б почути?

Ті, хто вважає, що клубного життя в Полтаві немає, але клубитися хочуть, приходьте сьогодні у Стелс
    Може, буде непогано ;)

Добрий модер ))

Відповідь: Re: Вечірки

ВЕЧІРКА!!!!!!!!!
    4.11.2006 в Туристі (не лякайтеся, місце проведення вечірки зовсім нічого не визначає), на яку сьогодні мають роздавати флаєра в новому магазині "Репортер"
    Приходьте!
    Якщо я піду, то для тих, хто не піде, напишу як було, але те, що я піду не факт. Отак :))))))))))))
    Добрий модер ))
    Heart
    Як і було обіцяно 4 листопада у Туристі відбулася вечірка :dance4:
    Гарна музика від непоганих DJ's.
    Два танцполи.
    Цікаві люди.
    Куча друзів і просто знайомих
    Засоби підняття танцювального духу. :girl_drink3:
    Що ще потрібно?
    До того ж вечірка була на честь хелоуіна, тому найбачучкіші та найуважніші, в число яких я не увійшла, які змогли ідентифікувати вечірку як костюмовану, прийшли досить симпатично вдягнені та розмальовані, що не могло не радувати погляд. :vampire: :skull: :moil: :girl_werewolf: :jester:
    Що ж дійсно погляд не радувало, так це надзвичайна для такої події кількість гопів.
    Добрий модер ))

Відповідь: Вечірки

В неділю, 19 листопада, відбулася вечірка в Стелсі на честь дня народження двох человечинок :)
    Грали dj Ivan та dj Alexandroff на головному танцполі і Льотчик в чілауті.
    Було прикольно. Мало народу і особисто я натанцювалася від душі :)
    Добрий модер ))
    Angry

Вечірки

Сьогодні відбулося ЩОСЬ:girl_smile:
    Гурти МЕД і НЕМАЄ ЧАСУ виконали по декілька своїх композицій
    Сергій Жадан зачитував уривок з Депеш Моду, читав свої нові вірші і ті, що увійшли до КАПІТАЛу.
    Хлопці з гурту КОНТРАБАС радували присутніх живою якісною веселою і не дуже музикою
    Було просто СУПЕР
    Великим недоліком вважаю відсутність реклами. Я дізналася випадково і дуже рада, що сходила :)
    А зараз там же починається D'N'B SESSION.
    Добрий модер ))

Сьогодні ВЕЧІРКА
    Місце - Мілан
    Час - не знаю (приходьте десь об 11, не помилитеся)
    Грають - Ivan, Alexandroff, Юрец (і не знаю хто ще)
    Вхід - 35 грн (мабуть десь так, але не дорожче - точно)
    Минулого разу там було кльово
    Сподіваюся, буде ще краще :)
    Пророк

Ответ Сообщение от Uksus Посмотреть сообщение
    Сьогодні ВЕЧІРКА
    Місце - Мілан
    Час - не знаю (приходьте десь об 11, не помилитеся)
    Грають - Ivan, Alexandroff, Юрец (і не знаю хто ще)
    Вхід - 35 грн (мабуть десь так, але не дорожче - точно)
    Минулого разу там було кльово
    Сподіваюся, буде ще краще :)
    Ох і Уксус! Точно там всім було КЛЬОВО? :) Чи тільки деяким? Розказала б краще, чому там так гарно вам було :).
    Пророк

Хтось(здається, Ula) колись казав, що в Спайдері проводяться вечірки 80-х!!! Так от...ми сьогодні відвідали таку :) . При тому, що я не люблю це місце - вечір вище всяких похвал!!!!! Ото музичка!!!! Ото танці!!!! :)
    Ми стрибали, як скажені коні :) години 3, а потім впали і просто хекали на свої лапи, які вже диміли. Взуття доведеться віднести в майстерню, бо я зовсім його вбила :(.
    Пили пиво - не рекомендую(розведене, а потім ще й хтось поцупив). Краще вже нічого не пити, бо все одно весело!!!
    Раджу сходити прихильникам 80-х, бо там , що не пісня, то хіт :)
    Ula
    Постійний відвідувач

Я тоже была в таком же восторге когда впервые там побывала. Я вообще очень люблю тематичные вечеринки только у нас их почти нет. Даже 80 уже надоели. Здорово б сделать - только ОБЯЗАТЕЛЬНО В КОСТЮМАХ.
    А то последнее время в клубы не хочется ходить все одно и тоже.
    Пророк

Ответ Сообщение от Ula Посмотреть сообщение
    Я тоже была в таком же восторге когда впервые там побывала. Я вообще очень люблю тематичные вечеринки только у нас их почти нет. Даже 80 уже надоели. Здорово б сделать - только ОБЯЗАТЕЛЬНО В КОСТЮМАХ.
    А то последнее время в клубы не хочется ходить все одно и тоже.
    Я колись була на вечірці 70-х ...ммммммммм......м....мммм.. краса!!! Це на порядок краще, ніж 80-ті в Спайдері!!!! Я виконала всі рок-н-рольні композиції за правилами жанра - мене розкручували навколо голови, закидали за плече і т.д.(благо, партнер трапився не слабий :) ), всі пісні...ну просто ..не можливо ні на одній всидіти!!!! Вийшла звідти щаслива :))).
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы