Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
 1. #1
  23q
  Offline
  23-й участник

  Банк часу?


  У Полтаві почав діяти «Банк часу». За допомогою цієї регіональної обмінної системи люди на громадських засадах можуть допомагати одне одному товарами та послугами

  У «Банк часу» можна прийти без грошей і отримати безкоштовну допомогу, яку, за певних обставин, можуть надати навіть авансом. Але натомість людина має поділитися власним часом та уміннями.

  Тетяна Кирячок

  Полтавці не обов’язково допомагатимуть безпосередньо один одному. Витрачені зусилля кожного тут переводять в бали, які потрапляють на віртуальні рахунки.

  — У міру їх накопичення людина може витрачати їх на товари та послуги, запропоновані в «Банку часу», або ж дарувати іншим, — розповіла оператор регіонального представництва установи Тетяна Кирячок. — Пропонують і електротовари, і комп’ютери, плетіння, старі грампластинки, книги. Шукають в основному продукти харчування.

  Це єдиний банк, де не ходять гроші. Але немає тут і бартеру, як те може видатися на перший погляд. Речі, товари та послуги потрапляють в систему, а звідти — до тих, хто потребує.

  Ганна Кіященко

  Підтримує «Банк часу» у Полтаві місцевий осередок Суспільної служби України. За словами керівника осередку Ганни Кіященко, тут не мають значення ані навички ані вміння, ніхто не питатиме в тебе диплом. Проблема сучасної людини полягає в тому, що вона боїться просити, аби не принижуватися. Водночас чимало полтавців готові із задоволенням щось зробити для інших. «Банк часу» дає таку можливість допомогти і щось отримати натомість.

  — Існуюча фінансова система не дозволяє людям продуктивно обмінюватися між собою послугами і товарами, бо, якщо в тебе нема в даний час грошей, то ти викинутий з цієї системи, — наголошує Ганна Кіященко.

  Від шахраїв банк оберігає своїх клієнтів, впровадивши реєстрацію. У Полтавському представництві банку вже є близько двох десятків учасників, серед них не лише фізичні особи, а й підприємства.

  Але найголовніше полягає в тому, що люди, допомагаючи один одному більше спілкуються і проявляють рідкісні для нинішнього суспільства якості: турботу, довіру і здатність співпереживати іншому.

  Олена ЗАДОРОЖНА для «Полтавщини»
  Статья вышла летом.... Функционирует? кто-то что-то слышал по этому поводу?

 2. #2
  23q
  Offline
  23-й участник

  Re: Банк часу?


  зварився что-ль?
 3. #3
  Sky
  Offline
  Небо в твоїх очах ©

  Re: Банк часу?


  23q, нє, працює. В Полтаві на вул. Соборний майдан, 15. http://ssu-poltava.org/ros-time-bank
 4. #4
  Offline
  Пророк

  Re: Банк часу?


  Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
  Статья вышла летом.... Функционирует? кто-то что-то слышал по этому поводу?
  Летом видел сюжет по ТВ местному.
  Промелькнули в кадре люди, умеющие "мутить".
  Дальше не смотрел - и так понятно к чему (лохи есть всегда).
+ Ответить в теме

Похожие темы

 1. Если Вас "обидел" Банк...
  Егор Борисович в разделе Фінанси, Бізнес та Економіка
  Ответов: 9
  Последнее сообщение: 10.04.2011, 22:55