Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей17Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3
Показано с 11 по 20 из 22.
    Пророк

Re: Кто был в кафе "Доминик", "Кавалер"?

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Дівчина якась сонна, рухається мляво.
    Я мабуть знаю ту офіціантку ).

А що ти замовляла?
    Те, що я там їла - завжди смачне було. По цінам - як на мене, дешевше, ніж в кофеїні.

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Краще як завжди, у перевірений і абажаємий Кофєїн.
    однозначно. луччє старий друг вмєсто нових двух. В Домініку не був, але Лайті повірю. Ібо підтвердженням тому є об'яви, які постійно висять на фірмових магазинах ПАТ "Полтавакондитер", в яких шукають офіціантів та кухарів у це кахве.
    ри?

Ответ Сообщение от kobieta Посмотреть сообщение
    А що ти замовляла?
    Те, що я там їла - завжди смачне було. По цінам - як на мене, дешевше, ніж в кофеїні.
    Якесь бафи...бани..бануфо..короче шось на Б. Ще - гарячий шоколад, бо вчора ж день шоколаду був. Якшо шоколад - плитка розтоплена, то оте бе - насправді БЕ!
    По цінам дешевше? Це на три гривні??! Ізвінітє, краще я заплачу на три гривні більше і із задоволенням скушаю десерт, ніж буду давитися і думати, зачєм я взяла ОЦЕ?! І чого ОЦЕ стільки коштує?! За шо ?!
    Вобщєм, мойо нєдоумєніє досі не минулося.

Найгірші вражіння.
    І не тільки у мене, от в чому діло.

Офтоп:
    Хотіла спробувати підчепити твою кобіковську точку, але забула паролік)))) Бо у нас завязався малінький спор: достає чи ніт. Я доказувала, шо достає, а мені доказували, шо - нііііііііт, не достаєєєє!!
    Так і не спомнила комбінацію))))))))) Раклічко
    Пророк

Ще - гарячий шоколад, бо вчора ж день шоколаду був. Якшо шоколад - плитка розтоплена, то оте бе - насправді БЕ!
    Ти вчора ж питала в мене про шоколад, то я ж тобі про кавалер ні словом не обмовилася, бо нічого харошого про їх гарячий шоколад сказати не можу. І це не є показником харошого чи поганого місця в Полтаві. В Полтаві НІДЕ нема харошого шоколаду, і зазвичай просто отвратітєльний. На днях проводила експеримент і теж там замовляла - жахливий. Але нічого іншого я і не чекала, а замовляю, шоб вести статистику.
    ри?

І це не є показником харошого чи поганого місця в Полтаві
    Я не по шоколаду робила висновок, Кобі))))))))) Це був такий собі набір з багатьох факторів. Я вже їх описала вище.
    Шоколад - такий, не найпаскудніший, не Фієста наколочена. І да, в Полтаві НІДЕ нема справжнього *тяжко здихається за Золотим Дукатом
    Пророк

Я не по шоколаду робила висновок, Кобі))))))))) Це був такий собі набір з багатьох факторів. Я вже їх описала вище.
    та я поняла
    Просто ну... я вважаю, шо по поводу шоколаду вобще не можна засмучуватися в Полтаві. Кожна людина, коли замовляє десь шоколад, має бути готова, шо принесуть шо попало. Тобто, бути готовою заплатити гроші ні за шо. Якшо до цього відносишся трєпєтно, то нікагда і ніде не замовляй в Полтаві гарячого шоколаду.
    Із моїх спостережень, шоколад можна їсти, якшо дууууууууже вже хочеться: в кофеїні і на жовтневій, 50 (назва якась така.. непевна) - там люди хоть шоколадку розтопили тобі в стаканчик.
    23q
    23-й участник

жовтневій, 50
    бастион что-ли? в подвале?
    Гoсть
    Гість
    Question

Кафе "Доминик" самое класное в центре города. Приемлемые цены и отличная кухня!!! Всем советую!!!
    Пророк

Ответ Сообщение от Гoсть Посмотреть сообщение
    Кафе "Доминик" самое класное в центре города. Приемлемые цены и отличная кухня!!! Всем советую!!!
    Ну-ну, вы сами там работаете?
    Частий гість

Re: Кто был в кафе "Доминик"?

Вчора був в Домінік

Греческий салат - їсти неможливо, дуже незадоволені
+ Ответить в теме
Страница 2 из 3