Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1079Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 171 из 210
Показано с 1,701 по 1,710 из 2097.
    المزيد من النفط

re: Все про роботу "ПриватБанк" в Полтаві: запитання, відповіді, поради та скарги

дешевше виходить, чим післяплата у Нової пошти.
    Scald, а яка мінімальна ціна ?

Пророк

re: Все про роботу "ПриватБанк" в Полтаві: запитання, відповіді, поради та скарги

Яка мінімальна - не знаю, мені доставка коштувала 30 грн.
    Пророк

Ответ Сообщение от Scald Посмотреть сообщение
    Краткій адчьод по забирання посилки в шайтан-машині "поштомат" у відділенні Привата на Калініна, 37.

Замовив минулого тижня в інет-магазині деякий інструмент, варіант доставки вибрав з оплатою при отриманні, служба Міст-Експрес.
    Сьогодні прийшла смс - мовляв забирайте. Потім ще з Привата подвонили - тіпа ждемо і всьо такоє :) Прийшов у відділення на 2 поверх, покрутився - нічого з юзер-френдлі інтерфейсом, крім терміналів самообслуговування не знайшов. Попробував озадачити одну з дєвочок - вона мене послала до іншої, яка саме возилася з клієнтом біля термінала. Потім обидві дєвочки професійно зникли в невідомому напрямі. Було прийнято рішення здійснити спробу самообслуговування Авторизувався в терміналі, і чудо - на пів екрана напис - вам посилка, гоніть бабло. Закинув гроші, воно мені написало, що ваша посилка знаходиться в ячейці 5А і натисніть кнопку щоб відкрити. Натиснув. В стоячі поряд білій фіговині відкрилися одні дверці, а там - посилка. Так би й не здогадався, що то і є той самий поштомат. А ще якби я почав чаклувати з терміналом на 1 поверсі - то був би точно епік фейл. Хоча сподіваюся що у розробників цього дива атоматизації хватило глузду зробити так, щоб він відкривався лише з поряд стоячих терміналів.

Взагалі ідея як на мене дуже хороша. Посилка видається швидша, та і дешевше виходить, чим післяплата у Нової пошти.
    так тут же вообще не получится с послеплатой
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    Пардон. Я в терміналі оплачував і саму посилку і її доставку.
    Пророк

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    почему?!
    Пророк

Пардон. Я в терміналі оплачував і саму посилку і її доставку.
    т.е. не глядя? а смысл тогда вообще в наложке? да, посылка есть, но что там? кирпич или заказываемое?
    Пророк

Що замовив, те й приїхало. В мене ніколи проблем такого плану не було :) Звичайно що коли потрібен огляд вмісту та його перевірка - такий варіант не годиться.
    Пророк

Що замовив, те й приїхало. В мене ніколи проблем такого плану не було :) Звичайно що коли потрібен огляд вмісту та його перевірка - такий варіант не годиться.
    Часто пользуюсь почтой и проблемы таки бывают. И не только из-за того, что меня пытаются кинуть/обмануть. Частенько ошибается сам отправитель. Отказываясь от получения посылки на НП я хоть снимаю с себя ответственость за оплату пересылки.
    С почтоматом уже заплатив, для решения проблем придется таки оплатить пересылку....
    Пророк

15 января 2015

11 февраля 2015

Олег Гороховский (Первый заместитель Председателя Правления Приватбанк)
    Нам очень важно любое мнение клиентов, а когда я вижу такое, то понимаю, что все-таки не зря мы с Дмитрий Дубилет проводим по пол часа в день здесь, отвечая на десятки вопросов клиентов.
    Спасибо, Антон Петров за объективность и за Ваше мнение, и первое, и второе
    Пророк

Сегодня в Приват24:

З 01.04.15 базова ставка за використання
    кредитних коштів становитиме:
    3,6% – для карток «Універсальна»
    3,5% – для карток «Універсальна Gold»
    ​3,6% – для карток ЮНІОРА

З 01.04.15 обов'язковий платіж для карток Універсальна і Універсальна Gold - 5%, але не менше 100 грн. Для карток ЮНІОРА - не менше 30 грн.
    Пільговий період - до 55 днів.

За витратами, що здійснено до 01.04.15, нарахування відсотків
    буде відбуватися за старою процентною ставкою.
+ Ответить в теме
Страница 171 из 210