Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1079Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 155 из 210
Показано с 1,541 по 1,550 из 2097.
    Пророк

re: Все про роботу "ПриватБанк" в Полтаві: запитання, відповіді, поради та скарги

Ответ Сообщение от bvn Посмотреть сообщение
    Краще б відкрили послугу форекс брокера. Я з своїм махровим патріотизмом майже всі кошти з прокацапських контор вивів, а нормальних проукраїнських не знайшов - бо їх немає... Але й вертатися до кацапів боязно, бо вже бачу й вебмані починають блочити по політичним мотивам... Звична система рушиться, як далі жити? Ще не знаю
    А вы не пробовали пообщаться на эту тему с сотрудниками банка, которые доступны для диалога? Там у них есть корпоративных блог, где можно написать...

й вебмані починають блочити по політичним мотивам... Звична система рушиться, як далі жити? Ще не знаю
    В "Яндекс.Деньги" пришли с обыском. Найдется всё.

Пророк

re: Все про роботу "ПриватБанк" в Полтаві: запитання, відповіді, поради та скарги

Краще б відкрили послугу форекс брокера.
    Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!Фо-рекс-э-то-мм-сис!

Простите накипело.... аж в моск вдолбили.
    Пророк

Краще б відкрили послугу форекс брокера. Я з своїм махровим патріотизмом майже всі кошти з прокацапських контор вивів, а нормальних проукраїнських не знайшов - бо їх немає... Але й вертатися до кацапів боязно, бо вже бачу й вебмані починають блочити по політичним мотивам... Звична система рушиться, як далі жити? Ще не знаю
    Чим Дельта не до вподоби?

Іще "Укргазбанк" працює.

Оцих можна подивитись:
    https://panteon-finance.com/
    http://www.masterforex-v.org/rating/...rex_trend.html
    Пивовар

вебмані починають блочити по політичним мотивам
    можно подробнее?
    bvn
    йог на танке

Про mmsic
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от froguz Посмотреть сообщение
    Простите накипело.... аж в моск вдолбили.
    Это мошенники. Не знаю, почему ними не занимается никто. Сразу, как они появились, саппорт общался под фейковой фотографией сотрудницы тюменского детсада, на сайте были выложены фейковые фотографии офиса и фейковые лицензии с подписями Путина (я не шучу и текущая ситуация в Украине тут не при чем - просто они зачемто влепили на свои лицензии эту подпись). Потом было масса случаев с невыплатами денег. Правда, в какой-то момент прошла кампания по "отбеливанию" и деньги вроде выплатили по самым "шумным" эпизодам, правда, те, кто жаловался почему-то отакзались изложить подробности. Вот такая вот конторка... Эта вся информация с этой темы http://mmgp.ru/showthread.php?t=36038 и я был лично свидетелем некоторых из фейлов, которые они потом подчистили.

А телеканалы наши рекламу крутят, даже не интересуются ни капли, что за рекламодатель походу... лишь бы бабло платили.

по вебмани
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от Паук Посмотреть сообщение
    можно подробнее?
    Пока ссылки дать не могу, так как мне жена с планшета зачитала... может сам наткнусь где дальше по мере листания новостей... есть такая diana_ledi на ливжорнале, она занимается тем, что координирует помощь нашей армии и Нацгвардии, шьют броники, закупают и отвозят необходимое... для этих целей принимают пожертвования в т. ч. и через вебмани... в том посте, который мне зачитала жена, она говорит, что ей заблочили кошелек на время выяснения "чистоты помыслов" - это почти цитата (по памяти)... пока вся информация...

Про інші банки
    Офтоп:
    Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Чим Дельта не до вподоби?

Іще "Укргазбанк" працює.
    Не подобаються від’ємні свопи в усі боки, особливо по австралійским парам... І ще те, що вони перевідкривають угоди кожну добу з зарахуванням поточних збитків на баланс. В моїй системі інвестування (саме інвестування, а не спекуляції) це неприйнятні речі.

Про інші контори
    Офтоп:
    Оцих можна подивитись:
    https://panteon-finance.com/
    http://www.masterforex-v.org/rating/...rex_trend.html
    Перша - дочка другої. Друга має теж досить таки сумнівне походження, пов’язане з фінансовою пірамідою... правда, це було вже дуже давно і вони від неї відхрестилися. Але взагалі в Україні подібні контори не можуть працювати на національній основі - вони всі офшори, бо наше законодавство дозволяє працювати на форекс лише банкам.
    Пивовар

Офтоп:
    bvn, если на вм не было формального/персонального серта (т.е. полной идентификации клиента) - вполне закономерный итог, при большом количестве транзакций. И политика тут не причем.
    bvn
    йог на танке

Ответ Сообщение от Enter Посмотреть сообщение
    А вы не пробовали пообщаться на эту тему с сотрудниками банка, которые доступны для диалога? Там у них есть корпоративных блог, где можно написать...
    Мені здається вони не будуть мене слухати, бо заточені відповідати в рамках існуючих послуг...
    Пророк

Про інші контори
    Офтоп:

Перша - дочка другої. Друга має теж досить таки сумнівне походження, пов’язане з фінансовою пірамідою... правда, це було вже дуже давно і вони від неї відхрестилися. Але взагалі в Україні подібні контори не можуть працювати на національній основі - вони всі офшори, бо наше законодавство дозволяє працювати на форекс лише банкам.
    Так, в Україні законні форекс-брокери - лише банки
    Наскільки я знаю, у Полтаві з форексом працюють лише Дельта і Укргаз. Раніше ще працював і Укрсоц, але зараз, після всіх продажів-перейменувань - не знаю.

Офтоп:
    Під "інвестуванням, а не спекуляцією" маєте на увазі ПАММ?
    bvn
    йог на танке

infospacer
    Офтоп:
    Офтоп:
    Під "інвестуванням, а не спекуляцією" маєте на увазі ПАММ?
    Під "інвестуванням" маю на увазі такий стиль торгівлі, при якому позиції тримаються по кілька місяців, а свопи розглядаються як дивіденти. Звісно, що купую дешевше, а продаю дороше, але це все одно, що покупати акції - доки вони не виросли, тримаєш і отримуєш дивіденти, як виросли - продаєш. Це дає невеликий прибуток, але трохи більше банківских відсотків і ризику меше, ніж при тих спекуляціях, які зазвичай на форексі всі розуміють - купив-продав, купив-продав, купив-продав по кілька разів на день або в кращому разі тиждень.
    Banned

Народ, или сам Приват, подскажите, получил деньги на WMRR, надо перевести их на карту Приватбанка, или сперва на WMU, а потом на карту Приватбанка, Приват есть и рублёвый и гривневый, подскажите, как?
+ Ответить в теме