Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей1079Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 137 из 210
Показано с 1,361 по 1,370 из 2097.
    ри?

re: Все про роботу "ПриватБанк" в Полтаві: запитання, відповіді, поради та скарги

Pentax, мерсі, в понеділок буду пробувать щастя втретє, вже більш підкована в такому ділі))

Пророк

re: Все про роботу "ПриватБанк" в Полтаві: запитання, відповіді, поради та скарги

Від всіх чую, шо кредитку нав'язують, заставляють брати і т.д., і шо копілку автоматом всім включають.
    Я собі заводила карту в 2012-му, то кредитку ніхто навіть не запропонував! Копілку теж не пропонували, не включали і нема її й досі.
    Пророк

Ответ Сообщение от Pentax Посмотреть сообщение
    Надо просто быть настойчивым и посылать их подальше.
    И это - ключевая фраза. И будет вам счастье с придурковатыми оппонентами.
    Пророк

Сброшу это для истеричек, которые по поводу и без оного кричат на Приватбанк, возмущаясь "навязанными услугами" и прочими "вымогательствами".
    Чтобы были готовы и не кричали на кассира, что "она дура и вы ей сейчас покажите кузькину мать".

В Украине начинают действовать новые правила валютных переводов. Теперь все переводы из-за рубежа в иностранной валюте в обязательном порядке подлежат конвертации. С третьего августа 2013 года в Украине вступает в силу постановление Нацбанка Украины номер 208. Согласно данному документу, определяется новый порядок начисления гривневого эквивалента от продажи поступлений в пользу физического лица из-за границы.
    В данном документе также указывается, что при осуществлении обязательной продажи на валютном рынке Украины поступлений из-за границы на счета физических лиц (как резидентов, так и не резидентов страны) банк обязан проводить зачисление в гривневом эквиваленте от продажи подобных поступлений на расчетный счет физического лица, получившего перевод из-за границы, сообщают Thekievtimes.ua.
    Если у клиента банка открыт личный счет в иностранной валюте, то в данном случае банковская организация обязана открыть ему счет в гривневом эквиваленте. Заключение двустороннего договора о банковском счете производится при первом же обращении человека в банк.

mignews.com.ua
    Пророк

шЫкарное покращення.
    Пророк

Enter - как истинная журнашлюха в очередной раз постит сюда статейки желтой прессы. Уже не в первый раз.

Спешу ВСЕХ успокоить и не обращать внимание на подобных провокаторов. Постановление НБУ всего лишь определяет ПОРЯДОК зачисления гривны при ОБЯЗАТЕЛЬНОЙ продаже валюты. НО.... ведь должен же быть какой то законодательный акт, который определяет КОГДА должна быть осуществлена ОБЯЗАТЕЛЬНАЯ продажа ? А она обязательна лишь с суммы, превышающей эквивалент 150 тыс. грн

Поэтому правила таковы : если Ваш перевод не превышает экв. 150 тыс. грн - вы получаете его или в валюте или в гривне (определяется ВАШИМ желанием). Если же перевод БОЛЬШЕ экв. 150 тыс. грн, то до 150 тыс - получаете в валюте, остальное - в гривне.
    офіційний представник

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Треба було поміняти зарплатну карту і зняти готівку. Виявилося, все не так просто. Треба мати кредітку з собою (яка валяється дето в ящику ні разу не пользувана, і знати від неї пін)!
    Найшла кредітку і даже чудом найшла пін, але виявилося, шо кредитка заблокована (ну вобще ні разу її не користувала, нашо вони мені її давали, непонятно). Коротше, активувати нову зарплатну карту так і не вдалося. Треба почекати два дні, а потім ще попробувати. І якшо не получиться, треба іти у велике відділення, оформлювати нову кредітку, чекати її, а потім ще раз міняти зарплатну карту!
    Нормально так витрахали мені мозги, це благо гроші мені нужні не сіюсікунду, і з голоду я не вмру, і з хати не виселять за неуплату арєнди.
    Але все ж це ідіотство повне, товариші працівники Приватбанку. Я не користуюся кредитками і вони мені нафіг не потрібні. Я хочу звичайну зарплатну карту без всяких попутніх гемороїв - я шо, багато прошу? Я і так викроїла час. щоб прибігти у банк, а тут такі радісні вєсті... Тьфу!
    laithemmer, доброго дня!
    Банком була набагато спрощено процедуру отримання "" Карти для виплат "" (пенсійних, зарплатних і т.п.). Тепер досить відвідати відділення ПриватБанку, маючи при собі паспорт і отримати нову карту.
    Звертаємо Вашу увагу: з 01.07.2013г. змінена процедура оформлення і активації карт для виплат. При оформленні нової карти або її перевипуску, керівники відділень можуть оформити
    тільки карту для виплат без картки "Універсальна".

Якщо у відділенні банку Вам надали некоректну інформацію, будь ласка, повідомте нам про це, відправивши лист на адресу електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua посилаючись на це повідомлення, вказавши дату, приблизний час та адресу відділення, до якого Ви зверталися, а також контактний номер телефону для зворотного зв'язку.
    З повагою, ПриватБанк.
    Пророк

Неправда, или ваши сотрудники все равно продолжают нарушать. Почему мне пытались впарить "универсальную"? З-п карту менял в июле.

ЗЫ: что радует, теперь не надо ждать 2 недели для выпуска карты. Все далается моментально.
    Пророк

Про порядок зарахування гривневого еквівалента від продажу надходжень на користь фізичних осіб із-за меж України
    ри?

Ответ Сообщение от ПриватБанк Посмотреть сообщение
    Звертаємо Вашу увагу: з 01.07.2013г. змінена процедура оформлення і активації карт для виплат. При оформленні нової карти або її перевипуску, керівники відділень можуть оформити
    тільки карту для виплат без картки "Універсальна".
    І Вам добривечір.
    Так, я звернула увагу на спрощення. Видали карту відразу, а активувати - не активується. А карту універсальну при мені розрізали, бо вона була заблокована, ага.
    Ну та ладно.

Продовження історії було сьогодні: я у доброму гуморі притопала у відділення на Фурманова з конкрєтними намірами розібратися з кредитками. Але перед цим вирішила пошукать щастя в банкоматі. ітог - активувала карту через 4 дні після видачі за допомогою кода на телефон. Ура! Не маю жодної зайвої карти!
+ Ответить в теме
Страница 137 из 210