Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
  • 2 Сообщение от fragov
  • 2 Сообщение от 23q
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 8 из 8.
    part of me

Адміну Бургер клубу

Блін, хто адмінить Бургер клуб на вулиці Коцюбинського? Треба ж якісь обмеження прописати, у вас хоч у роутері QoS увімкнено?
    Зараз сижу і намагаюсь використовувати Інтернет, але виходь не дуже, бо в кутку сидить демон з включеним торрентом, при чому видно, що завантажує відразу файлів 10! А щоб не сумувати під час завантаження, ще сидить в контакті і "літає" в Google Earth!
    А в залі купа народу не може і сторінку відкрити з почтою.

Пророк

Re: Адміну Бургер клубу

Так ти розкажіть всім хто в залі атмосферу псує,... то його швидко, того...
    MaxShane

Да я хоть и давно Был В Бургере но знаю такое.. помойму с этим ничего не поделаешь !!
    Пророк

в подобных местах я вообще ни разу не смог и странички открыть. сколько ни пробовал - гиблое дело.
    Завсідник

інтернет в бургері ніякий
    Banned

А зачем там ВООБЩЕ сидеть в интернете? Дома не судьба?
    part of me

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    в подобных местах я вообще ни разу не смог и странички открыть. сколько ни пробовал - гиблое дело.
    Ну те що причоною був той лічер, це точно. Бо, як виявилося, воно ще й віндовс оновлювало (або ще щось, факт, що після закінчення комп перезавантажився). Коли його комп перезавантажився, то моментально швидкість Інтернету стала приємною для користування.
    Аби мені був дуже потрібний Інтернет, то я пішов би і розповів, що я думаю про торренти в кафешках... А так просто треба було посидіти там 30 хвилин, поки друг звільнеться з роботи.
    Ответ Сообщение от Alex_Tee_ Посмотреть сообщение
    А зачем там ВООБЩЕ сидеть в интернете? Дома не судьба?
    Читай трохи вище. Мені на вулиці треба було стояти? Погода ні яка, а там кофе і повинен був бути Інтернет, аби адмін таких юзерів банив за МАК-адресом чи обмежував.
    23q
    23-й участник

я вас умоляю, банить-неперебанить. наверника там стоит роутер за 200 грн, и админ там врятли есть, пришел кто-то настроил и все. Какой шейпер, какое ограничение p2p...
+ Ответить в теме