Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4
Показано с 21 по 30 из 32.
    Новачок

Re: Курси англійської мови

Ответ Сообщение от fragov Посмотреть сообщение
    skromnyj, дуже суб'єктивна оцінка. В Статусі дійсно гарних викладачів мало, а ціни дуже великі. При чому ви спокійно можете попасти на уроки випусниці Полтавського педуніверситету, яку вчора найняли на першу оф. роботу, а платити будете в кілька разів більше ніж в Лінгвістікумі де, наприклад, інтенсивний курс німецької мови коштує 300 грн на місяць, який веде його власниця з велечезним досвідом роботи.
    Тоді вже простіше напряму знайти випусника Педуніверситету і тет-а-тет вчитися у нього десь за таку ж ціну.
    А з приводу опалення смішно було читати. Майже в усіх таких закладах температура в приміщеннях в межах комфортної і якщо ви шукаєте школу англійської за температурою, то мабуть ви не вчитися хочете.
    Хоча мені здається і вас просто попросили прорекламувати Статус.

Я так понимаю, что здесь люди просто обмениваются инфой, которой владеют, чтоб было проще разобраться в предлагаемых услугах, так? Я описал свой субъективный опыт (надеюсь, кому-то он и пригодится).
    И есть сразу много возражений на последнюю запись:
    1) темпиратура. Студентам часто приходится бывать в библиотеке на пл. Ленина; всем хорошо знакома "комфортная" темпиратура в залах! И это при том, что стараешься побыстрее отфотать нужную статью - и бежать отогреваться! Хотя действительно, летом дышится там вполне комфортно, и даже без кондишина!
    2) про выпускников педа. Лично среди моих знакомых есть несколько девушек, работающих в школах (преподают не ин. яз.). Просто как подруги - это одно, но вот то, как они отзываются о колективах-детях-своей работе... К таким бы я не пошёл заниматься ни за что! Слава богу, своих детей пока нет, так что пока особо сам и не парюсь. Логичный вопрос: откуда различные курсы набирают персонал (пусть, и тот же Лингвистикум)?? Или везде работают сплошь директора? Лично мне ДЕЙСТВИТЕЛЬНО нравится учиться в Статусе ещё и потому, что девушка-преподаватель в моей группе (кстати, старше меня на 6 лет, замужем - к сожалению... ;) ) не просто объясняет нам материал, но с ней можно пообщаться на абсолютно любые темы (правда, на уроках - только на англ. яз.), т.к. она - тоже молодёжь: и интересы более-менее одинаковы, и нет "звёздности" директоров и педагогов со стажем в 15-20 лет!
    3) рекламировать Статус. Я специально не писал нигде никаких цифр - интересующийся человек сам проверит и узнает. А вот мистер fragov - явно засланец Лингвистикума!
    4) заниматься со студентами. Я пробовал и этот вариант. Действительно дешевле, чем ИНДИВИДУАЛЬНЫЕ занятия в организациях, но дороже чем ГРУППОВЫЕ занятия в тех же организациях! А ещё - в группе из 7 чел. гораздо живее и интереснее проходит занятие, чем один на один! Хотя внимания лично мне-любимому - и меньше. Тут уж каждый сам по себе решает: цена-количество.

Новачок

Индивидуальное обучение от Центра изучения иностранных языков "Репетитор". Цены самые низкие в городе - 30-35 грн/60 мин. (англ) Вы ничем не рискуете, если Вам не понравился первый урок по англ., он является для Вас бесплатным.www.referent-group.com/tutor
    модератор

Попробовала несколько школ. Лучшая цена-качество Lingualand (школы на Мотеле, Садах, Фурманова)for me:)
    Пророк

А з вивченням французської мови у нас у місті як справи зараз?
    Бо у мене родич питався, а я йому так нічого і не зміг відповісти толком.
    Розглядався і варіант репетитора, але...але.
    Новачок

Влад,хорошая школа в Полтаве,филиал Интернешнл хауз....адрес ул.Шведская 6.....тел.508235......я там работал,знаю что школа хорошая...по поводу репетитора не подскажу....про цены не подскажу, т.к. уже два года там не работаю...а цены изменились за это время тоже....возможен вариант как групповых так и индивидуальных занятий....нет возврастных ограничений.....
    Новачок

Клуб изучения иностранных языков "ИН-ЯЗ" соответствует всем вашим основным требованиям к изучению языка:
    - коммуникативный подход
    - поменьше грамматики, побольше разговора
    - треннинговая и игровая форма обучения
    - небольшое количество учащихся в группе
    - высококвалифицированные и внимательные к вашим пожеланиям преподаватели

Мы предлагаем Вам следующие курсы по изучению английского и немецкого языка:
    * разговорный курс
    * курс для детей
    * бизнес курс
    * экспресс курс для путешественников
    * специализированный курс (технический, медицинский, юридический)
    г.Полтава, ул. Пушкина 53, 3 этаж (напротив Дворца Пионеров)
    тел. 69-00-80, 066-935-11-57
    Новачок

Ответ Сообщение от erazer Посмотреть сообщение
    полный трэш. был я там. адмимнистрации "ничего не надо" - абсолютно пофиг на то кто вы, откуда вы, что вы умеете и какое у вас знание.
    дают анкету - результаты сообщают через неделю по телефону.
    по результатам всех тупо записывают на начальный уровень - чтобы денег содрать побольше.
    "коммуникативная методика" самая обычная - группа с десяток человек и проговариваение по очереди "ай лив ин полтава. полтава из смолл таун" и т.д. и т.п. ничего эффективного.
    преподаватели молодые, видно что неопытные - т.к. явно виден дискомфорт общения с аудиторией.
    в общем, впечатления - контора "на коленке" для выколачивания бабок.

Люди, які хочуть розпочати або продовжити вивчення іноземної мови, завжди розпочинають з пошуків інформації - порівнюють якість, умови та ціни на навчання. Одним із джерел для таких пошуків є Інтернет, де інформація доступна цілодобово.
    Полтава – не дуже велике місто, але станом на 5.06.2011 р. тільки офіційно зареєстрованих курсів/шкіл/центрів з вивчення іноземної – 24 штуки!!! Але з них тільки 4 організації мали свої повноцінні сайти, а не тільки одну сторінку-візитівку. Наймолодший повноцінний сайт з’явився в Полтавської школи англійської мови – буквально місяць-два тому (2011 р.).
    Але, як це не дивно, багато інформації, виставленої на веб-сторінках цієї школи, взяті з ресурсів інших організацій; конкретно – з сайту «Центру вивчення іноземних мов «СТАТУС»: www.status.pl.ua. Не будемо говорити про плагіат та совість керівників Полтавської школи, а от про здоровий глузд – слід було б замислитися: одне місто, однаковий спектр послуг, однакова аудиторія людей, зацікавлених у навчанні…
    Нам, «Центру «СТАТУС», дуже лестить, що ми надихаємо на звершення не тільки наших клієнтів, а ще й прямих конкурентів. Звісно, сумно, коли твої думки та роботу привласнюють собі інші, але ми й радіємо: виходить, ми - ДІЙСНО кращі, адже більш якісного змісту конкуренти просто не можуть запропонувати!
    І, просто для порівняння, - деякі приклади з сайту «Центру «СТАТУС», зміст якого був сформований у 2007 р., та з сайту Полтавської школи англійської мови – 2011 р.:

Статус - 2007 р.
    Розділ: FAQ
    Чи є у вас ліцензія на викладання?
    Навчання іноземної мови – вид діяльності, який за українським законодавством не вимагає ліцензії. Наша школа зареєстрована у серпні 2007 року як приватне підприємство – юридична особа і т.д.

PS - 2011 р.
    Розділ: Питання-відповідь
    Чи є у вас ліцензія на викладання?
    Навчання іноземній мові – вид діяльності, який не вимагає ліцензії. Наша школа зареєстрована у 1999 році як приватне підприємство і т.д.

Статус
    Що дає ваш сертифікат?
    Сертифікат, який ми видаємо клієнтам по закінченню курсу є документом, який підтверджує наявність певного рівня володіння іноземною мовою. Часто він потрібен для надання в посольства або роботодавцям та при подачі документів на різноманітні міжнародні програми.

PS
    Якого типу у вас сертифікат та що він дає?
    По закінченню курсу видається сертифікат, який підтверджує наявність відповідного рівня володіння англійською. Часто він потрібен для надання в посольства або роботодавцям та при подачі документів на різноманітні міжнародні програми.

Статус
    З чого складається вступне тестування? Чи обов’язково його проходити?
    Ви можете не проходити тестування на визначення рівня англійської мови, лише якщо у вас початковий рівень і саме з нього ви плануєте почати навчання, або ж якщо ви є нашим студентом і переходите на наступний рівень. При умові, що ви навчалися на інших курсах тестування проходити НЕОБХІДНО. Тестування складається з двох частин: письмової, де перевіряється знання граматики, та усної співбесіди. В середньому тестування триває 30 хвилин. Лише після цього адміністратор може об’єктивно визначити рівень ваших знань і запропонувати вам місце в групі.

PS
    З чого складається вступне тестування? Чи обовя’зково його проходити?
    Ви можете не проходити тестування на визначення рівня англійської мови, лише якщо у вас початковий рівень і саме з нього ви плануєте почати навчання, або ж якщо ви є нашим студентом і переходите на наступний рівень. Якщо ви навчалися на інших курсах, тестування проходити НЕОБХІДНО. Тестування складається з двох частин: письмової, де перевіряється знання граматики, та усної співбесіди. В середньому тестування триває 20 хвилин. Лише після цього адміністратор може об’єктивно визначити рівень ваших знань і запропонувати вам місце в групі.

Статус
    Розділ :Корпоративне навчання
    Інвестиції в навчання - це додаткова система мотивації персоналу до його розвитку і вдосконалення, а, отже, - і до розвитку та вдосконалення Вашої компанії. Нематеріальні засоби стимуляції працівників, до яких належить і корпоративне навчання, вивчення іноземної мови, сприяють мотивації персоналу до якісного зросту.

PS
    Корпоративне навчання
    Інвестування в навчання персоналу – це додаткова мотивація персоналу на його розвиток та вдосконалення, а це, відповідно, - розвиток і вдосконалення самої компанії.

Це тільки деякі приклади підходу адміністрації Полтавської школи до викладення інформації «про себе». Тому, обираючи певну організацію для власної освіти, - обмірковуйте інформацію та приймайте зважене рішення!
    Успіхів вам! Обирайте обачно!
    «Центр «СТАТУС»
    Пророк

Ответ Сообщение от skromnyj Посмотреть сообщение
    Люди, які хочуть розпочати або продовжити вивчення іноземної мови, завжди розпочинають з пошуків інформації - порівнюють якість, умови та ціни на навчання. Одним із джерел для таких пошуків є Інтернет, де інформація доступна цілодобово.
    и чего вы мне пытались сообщить?

Що дає ваш сертифікат?
    Сертифікат, який ми видаємо клієнтам по закінченню курсу є документом, який підтверджує наявність певного рівня володіння іноземною мовою. Часто він потрібен для надання в посольства або роботодавцям та при подачі документів на різноманітні міжнародні програми.

PS
    Якого типу у вас сертифікат та що він дає?
    По закінченню курсу видається сертифікат, який підтверджує наявність відповідного рівня володіння англійською. Часто він потрібен для надання в посольства або роботодавцям та при подачі документів на різноманітні міжнародні програми.
    Сертификат - бумажка, не имеющая вообще никакой силы. Этими сертификатами можно подтереться запросто.

И работодатель, и посольство будут смотреть на официальные результаты тестов IELTS, TOEFL и т.п. Ваши сертификаты каких-то "языковых школ" им абсолютно до одного места.
    Новачок

Сертификат это не главное, нужно, чтобы что то в голове человека оставалось.
    Я вот училась у преподавателя Вероника Страпко ( кому нужно вот ссылка http://lingva.ua/?languages/english_..._teachers.html)
    Очень толкового рассказывает и смогла до меня достучаться, хотя я учила английский с нуля.
    Новачок

Re: Курси англійської мови!!!!!!!!!!!

Особисто я вважаю, що навчатися краще з репетитором, адже робила декілька спроб вивчати англійську мову в групах. Всі мої спроби закінчувалися провалом, адже реалізувати індивідуальний підхід до навчання в групі набагато складніше. Окрім того багато часу витрачалося на те, що я вже знала, і що мені було нецікаво, але дехто, наприклад, з групи не міг зрозуміти де потрібно вживати is, а де are. І ми знову і знову поверталися до цього правила. Тому я вирішила спробувати навчатися з репетитором. Знову ж таки виникла проблема - як і де знайти хорошого репетитора? Адже бути впевненій в людині з вулиці, і знанні її англійської неможливо. І тут я згадала про Центр вивчення іноземних мов "Репетитор" - моя донька збирається їхати на навчання до Польші і вивчає в них польську мову. Займається індивідуально з репетитором, по закінченні курсу отримає сертифікат "Про вивчення польської мови", який приймають навіть польські ВУЗи!!! Виявилося, що вони навчають великому спектру іноземних мов, в тому числі і англійській. Я була дуже приємно вражена ціною - урок англійської мови тривалістю 60 хвилин коштує лише 45 грн, якщо ідеш до репетитора додому, і 55 грн, якщо репетитор відвідує тебе. Так, як я живу на Мотелі, і мій репетитор також живе в цьому районі, я вирішила зекономити кошти і вибрала для себе дешевий варіант. Я прийшла додому до вчителя, спершу вона зі мною поспілкувалася, дала невеличкий тест, щоб перевірити мій рівень знань, підібрала відповідну методику і програму. Мені також дуже сподобалося, що літературу для навчання можна або купити, або взяти у викладача в електронному варіанті і роздруковувати самостійно. Навчаюся вже пів року, дуже задоволена результатом!!! Тому рекомендую репетитор всім!!! Їхній офіс знаходиться на зупинці Боженка, Фрунзе 225, офіс 419. Також можу дати іх телефони - 097-080-23-89, або 050-95-38-057
+ Ответить в теме
Страница 3 из 4