Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
  • 3 Сообщение от fragov
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 3 из 3.
    part of me

Що таке щастя?

За порадою свого лікаря якийсь бізнесмен з Америки взяв відпустку і вже кілька днів проводив час в невеликому мексиканському селищі на березі моря. Одного ранку спокійний сон американця перервав терміновий дзвінок з офісу. Владнати справи по телефону, він вийшов на Пірс. Незабаром причалив невеликий човен з рибалкою; в човні лежало кілька тунців з жовтими плавниками. Американець висловив захоплення уловом мексиканця:

- Скільки у тебе пішло часу на те, щоб зловити їх? - Запитав американець.

- Зовсім небагато, - відповів мексиканець на несподівано гарній англійській.

- А чому ти не хочеш рибалити довше і щоб вловити більше риби? - Запитав американець.

- Я ловлю достатньо, щоб годувати свою сім'ю і пригощати своїх друзів - сказав мексиканець і розподіляючи рибу в кошики.

- Е… Ну а чим ти займаєшся в інший час?

Мексиканец подивився вгору і посміхнувся.

- Я сплю допізна, трохи ловлю рибу, граю зі своїми дітьми, проводжу сієсту з дружиною Джулією, а потім кожен вечір ми йдемо в село, п’ємо вино і граємо на гітарах з моїми Аміго. Я живу повноцінним і насиченим життям, синьйор!

Американець розсміявся і з гордістю заявив:

- Послухай! У мене Гарвардській ступінь магістра економіки та управління. І я можу тобі допомогти. Ти повинен проводити більше часу за риболовлею. А по мірі зростання доходу, купиш собі човна побільше. Дуже скоро ти купиш кілька човнів, які даватимуть ще більше улову. В кінці кінців, ти станеш володарем цілої рибальської флотилії.

Американець продовжував:

- Замість того, щоб здавати рибу посередникам, ти міг би продавати її покупцям напряму. І тоді - рано чи пізно, - ти відкриєш власний консервний завод. Ти будеш контролювати виробництво, якість продукту і його продаж. Потім ти зможеш покинути це село і перебратися в Мехіко-Сіті! Потім у Лос-Анджелес і, нарешті, в Нью-Йорк, - де ти зможеш відкрити перспективне підприємство, забезпечене належним керівництвом.

Вислухавши, мексиканський рибалка запитав:

- Синьйор, а скільки часу це займе?

На що американець відповів:

- 15-20 років. Максимум - 25.

- А що потім, синьйор?

Американець розсміявся й сказав:

- Ось тут починається найцікавіше. У потрібний момент ти сповістиш про виведення цінних паперів на публічний ринок капіталу, продаси акції своєї компанії і станеш дуже багатим. Ти заробиш мільйони!

- Мільйони, синьйор? А що потім?

- А потім ти підеш від справ, переїдеш в невелике рибальське село на березі моря, і будеш спати допізна, рибалити потроху, грати зі своїми дітьми, проводити сієсту з дружиною Джулією, і кожен вечір ходити в село, пити вино і грати на гітарах зі своїми Аміго…

сдавайсь!!!

Re: Що таке щастя?

Фрагов нашов Шамбалу!!! так просто... А вси векамы лупылысь головою об скалы в поисках...
    Пророк

Re: Що таке щастя?

ну у каждого свое понятие о счастье...
+ Ответить в теме