Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4
Показано с 11 по 20 из 31.
    Гуру

Re: Воєнізована секта страшних дівчат, що голосують за тьйотю з касою! (обережно! жах

Устаревшее у них оружие. Дантес даже был убит бластером из звездных войн.
    Вот бы им такой гаджет

2.0

Re: Воєнізована секта страшних дівчат, що голосують за тьйотю з касою! (обережно! жах

хе-хе...моя пам"ять мене не підвела! велкам http://www.asgarda.org.ua/
    ТАК!

справді поки всіх цих хворих не вилікують чи не заберуть кудись в Україні нормального життя не буде.... занадто багато в нашому суспільстві інтелектуально бідних, відсталих, розумово не розвинених та просто дурних... кожні президентські та парламентські вибори це підтверджують, на жаль наступні не будуть виключенням
    Гуру

Завжди пам’ятайте, що ваш білий колір буде різати очі тим, що звикли жити в темряві. Тим, що змирилися із владою зла. Тим, що опустилися до рівня тварин і вже не хочуть бути людьми. Особи із демонічними ознаками будуть бачити свою чорноту на вашому божественно чистому, білому тлі. Може статися так, що ваші найближчі друзі, чи родичі перестануть вас розуміти і поступово відмовляться від спілкування з вами. Не переживайте. Ваш поступ, терпіння і жертовність приведуть вас до нових друзів, досконалішого середовища, великих перемог, слави і багатства. Серед досконаліших друзів ви станете досконалішою. Підніметеся ще на одну сходинку вище до вершини, до Бога.
    ТАК!

як раз на цю тєму читав
    http://korrespondent.net/ukraine/events/726618
    part of me

Meladon, думаю, аби ці дівчата до тебе добралися — відрехтували б конкретно.
    Дівчата Асгарди
    ТАК!

я дівчат не бью
    виховання не те шо у нєкоторих

а якшо тобі треба агресивних забіякуватих психічно хворих - то в полтаві є такі місця - можу підказати
    Гуру

Админ, на видео какая-то школьная постановка - народные танцы, перемешанные с не совсем смелым маханием палками и серпами. Как они могут кого-то отрехтовать? Они ж сами тех мечей и серпов боятся. Разве что всей сектой скопом, вместе с настоятелем - тогда поверю, что взрослого мужика отрехтуют. За счет количества.
    part of me

Ответ Сообщение от Ктулху Посмотреть сообщение
    Админ, на видео какая-то школьная постановка - народные танцы, перемешанные с не совсем смелым маханием палками и серпами. Как они могут кого-то отрехтовать? Они ж сами тех мечей и серпов боятся. Разве что всей сектой скопом, вместе с настоятелем - тогда поверю, что взрослого мужика отрехтуют. За счет количества.
    На фото у парочки з них є не поганий біцепс.
    Думаю серед них знайдеться кілька активісток, які можуть влаштувати гарного прочухана.
    Цікаво а дівчина-охоронець, що була з Януковичем на Сорочинському ярмарку не з тих країв?
    Гуру

fragov, та в мене теж непоганий біцепс, але у космонавти мабуть вже не візьмуть (посмішка) А щодо Асгарди - то їм обов"язково та в негайному порядку треба робити зі своєї школи український шаолінь.
    Для цього брати білети на літак "Закарпаття- Голівуд", домовлятися з продюсерами, підписувати угоди, та випускати у світовий прокат кіна. Можливо навіть з героїнею, що вище на фотці висить. Буде виручати бідних, обездолених, боротися з внутрішніми ворогами, вести контррозвідницьку діяльність - а всіх злодіїв мочити серпом по цьому самому етому. Є ж в москалів дєвушка с вєслом, а в нас буде - возмєздіє с сєрпом!
    Тоді дєло піде))
+ Ответить в теме
Страница 2 из 4