Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей4Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 13 из 13.
    23q
    23-й участник

Re: Льоня Космос

Странно, у всех негативное отношение к нему,кто-же его выбирает???

Ленивый....

Re: Льоня Космос (Леонід Черновецький)

Негативное отношение у Некиевлян наверное =) А так видать всех устраивает положение дел. Леня он такой =) И Вашим и Нашим.
    Пророк

Re: Льоня Космос (Леонід Черновецький)

Ответ Сообщение от 23q Посмотреть сообщение
    Странно, у всех негативное отношение к нему,кто-же его выбирает???
    Ответ Сообщение от AmoKK Посмотреть сообщение
    Негативное отношение у Некиевлян наверное =) А так видать всех устраивает положение дел. Леня он такой =) И Вашим и Нашим.
    Я десять років як киянин. На минулих виборах Черновецький набрав трохи більше 30%, Кличко і Омельченко - по 20. Перемога Черновецького була не просто несподіванкою, а шоком. Для мене. І для всіх моїх знайомих. Кажуть, що фактор №1 - церква Сандея Аделаджі, яка нібито має в Києві 100000 вірних (вони люди дисципліновані), і №2 - заохочені Черновецьким через ту ж саму церкву чи секту, як кому більше подобається (див. відео - berloga.net/view.php?id=7579), пенсіонери, до яких - кожного - приходили агітаторі зі своїми скромними дарами.
    Боюсь, що ситуація повториться й цього разу, бо сили противників Ч. так само розпорошені. Він може знов виграти, маючи меншість голосів.
    Моя думка - це просто ганьба для Києва. Таких градоначальників в історії не було, хіба що в "Історіі города Глупова" у Салтикова-Щедріна. І нема на те ради. А ще він чимось дуже симпатичний нашому президенту.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы