Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2Благодарности
  • 1 Сообщение от rust
  • 1 Сообщение от classic
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 10 из 10.
    part of me

Міліція - терористична організація?

1. Вони можуть узяти в заручники будь-якого громадянина, і затримувати його до сплати викупу;
    2. Їх жертвою може стати будь-яка людина;
    3. Але зазвичай як заручники вибираються неозброєні, законопокірні і нешкідливі люди;
    4. Вони можуть до вас прискіпуватися без жодного приводу;
    5. Поки ви знаходитеся в міліції, у вас немає ніяких прав;
    6. Вони озброєні і дуже небезпечні;
    7. Щонайменша спроба чинити опір жорстоко карається;
    8. Здійснення кожного вдалого теракту і отримання викупу надихає їх на здійснення нових;
    9. Вони не можуть кинути тероризм, оскільки нездібні до мирних професій.

Инвалид умственного труда

Re: Міліція - терористична організація?

Это не трористическая организация, это организация долбодеятелй
    Новачок

Що за маячня?! Якщо Вас такі "терористи" можуть захопити, то купіть сбі памперси і щось у консультанта Amvey. Щоб не дуже смерділо...

Ответ Сообщение от classic Посмотреть сообщение
    Що за маячня?! Якщо Вас такі "терористи" можуть захопити, то купіть сбі памперси і щось у консультанта Amvey. Щоб не дуже смерділо...
    Тебе одевали наручники когда ты шел купить коту сухого корма?
    Ну блин в 23:50 кот жрать хотел...
    Новачок

Будь яка людина? Їх жертвою? Щиро прошу. У любий момент. У Львові рідному, в Полтаві красивій і навіть в себе в садибі. Я обі знайду!!!Був такий , зараз згадаю, Сіденко, здається, з Залізнисної міліції ст Полтава південна. Прибігав, погрожував. 2 роки тому. Шкода що нема часу знайти цьго "правоохоронця". А знайду-таки. Я ж на пенсіїї. Там ще й якась баба була майором. Алележ то була компания....

Рекомендуюсь. Неозброєний,законослухняний і не дуже шкідливий. Ба, навіть одружений.
    А тепер не рекомендую.
    Підходити до мене зранку. Я ніколи не снідаю, а тому злий.
    Підходити до моєї садиби ніколи не раджу! Злапаю до обіда -- відірву яйці. Після обіда відірвуть яйці мої собаки. А що лишеться , то вже котам. Вночі підходити до моєї садиби... Я мало і рідко сплю. Проте захистити себе вмію з дитинства.

Ответ Сообщение от classic Посмотреть сообщение
    Будь яка людина? Їх жертвою? Щиро прошу. У любий момент. У Львові рідному, в Полтаві красивій і навіть в себе в садибі. Я обі знайду!!!Був такий , зараз згадаю, Сіденко, здається, з Залізнисної міліції ст Полтава південна. Прибігав, погрожував. 2 роки тому. Шкода що нема часу знайти цьго "правоохоронця". А знайду-таки. Я ж на пенсіїї. Там ще й якась баба була майором. Алележ то була компания....

Рекомендуюсь. Неозброєний,законослухняний і не дуже шкідливий. Ба, навіть одружений.
    А тепер не рекомендую.
    Підходити до мене зранку. Я ніколи не снідаю, а тому злий.
    Підходити до моєї садиби ніколи не раджу! Злапаю до обіда -- відірву яйці. Після обіда відірвуть яйці мої собаки. А що лишеться , то вже котам. Вночі підходити до моєї садиби... Я мало і рідко сплю. Проте захистити себе вмію з дитинства.
    Приятно читать слова умного человека.
    Новачок

Кому ты врёшь, дитё неразумное? Кот захотел и ты пострадал? Наручники надели...
    Они не сахар, но и ты не мёд. А мне врать не надо. Я не мама. Кстати именно в 23-50 один из моих котов,как сейчас помню, тоже захотел жрать...
    А уж три дня соседку что-то не видно. Уж не вы ли сожрали?

classic,
    Кому ты врёшь, дитё неразумное?
    Даж родители так не обзывали
    Пророк

не все в милиции террористы, там есть и нормальные люди,
    но они как правило долго там не выдерживают.
    Новачок

Спасибо за коментарий.

А у тебя,дорогой, никогда не было и, к сожалению, не будет этих прав. Находишься ты в Совете министров или в бордели. В трамвае у тебя нет билета и тебя штрафуют потому что у тебя нет прав. И в школе двойки были потому что у тебя нет прав. И анонизмом ты занимался потому что у тебя нет прав на девочку.
    А знаешь почему у тебя нет прав?
    Потому,что, пока ты не поймёшь, что ты Человек, а не сопляк-суходрочник, у тебя никогда не будет ни прав, ни обязанностей.

Да будь я твоим родителем, я б тебя выучил трап сниз до верху мыть!!!

Вони озброєні і дуже небезпечні... Скорше інакше. Вони пьяні і озброєні. Але запевняю Вас ніхто з них не вистрелить. Можемо провести експеримент. Приходьте на мій сайт і ми домовимось чи сміють в мене вистрілити?
    ondareko9@rambler.ru Цікаво буде? Та ото ж... Може Вам, а мені не дуже.
+ Ответить в теме

Теги для этой темы