Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей2140Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 76 из 117
Показано с 751 по 760 из 1166.
    бог

Re: Анекдоты

У Васи было три яблока, а у Димы айпод, айпад и айфон. Вопрос: чьи яблоки привлекут Свету?

Sky
    Небо в твоїх очах ©

Завсідник

Простая русская душа,тупая рожа алкаша. Портянки,путин и Ед.Ро.,в сенях помойное ведро. Гулянка в будни до утра и кабачковая икра. На полке ленина портрет, по пьянке дворнику миньет. Видон на свалку из окна и вечно битая жена. Дочь-...ь,сыночек-наркоман, муж лёг на засцаный диван. Подъезды с запахом мочи, без штукатурки кирпичи. На свадьбах-драки, мордобой,секс с друга пьяного женой. Палёнка,гречка маргарин,закуска русских образин. Бухнул-под задницу пинка. О ДААААА!!! РОССИЯ велика.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

10 ознак того, шо мій кіт Степан бандерівець.

1. Кіт уважно слухає український гімн і, якби знав де серце, то б точно поклав би на нього лапу.

2. Кіт люто рве когтєточку, коли чує з телевізора слова Путін, Расія, бендеровци, фашіствующіє малоччікі;

3. Кажде утро кіт тренуєця в поєданії сухого корма, бо малолішо, раптом прийдеця йти до війська, а там самі знаєте – нє до разносолов.

4. Чотири рази на день кіт нєістово проводить заточку бандерівських пазурів, готовлячись порвати ворога на рємні для штанів.

5. Кіт зараннєє готов до тактічєськіх маньовров і готовий забризкати мускусом тєріторію так, шоб ворогу від смороду аж очі повилазили.

6. Кіт готується до війни шляхом круглосуточного відсипання з короткими перервами на їжу, щоб не сталось, як в анекдоті «А раптом війна а я втомлений».

7. Кіт два рази на день залазить в котячу переноску і всім виглядом натякає, що він голодує проти анексії Криму.

8. Кіт люто нєнавідіт мєдвєдєй і пороздирав у клочча всіх медведиків, якими грався син.

9. Кіт три рази на день риє величезні ями в лотку не просто так, він готується рити траншеї.

10. Кіт готується до кібєрвойни на сусідській суці Пальмі, щоночі доводячи її сказу бойовими воплями на клумбі.
    Пророк

- Извините пожалуйста, будьте любезны, вы не подскажите, где эта ебаная налоговая инспекция?
    бог

Пророк

- Кум, ты чув шо москалі у космос полетіли?
    - Шо, усі?

дзвінок у Кремлі
    - Слава Україні! а хто то є? то пан Владімір?
    - да, Владімір Владіміровіч вас слушаєт. кто ето?
    - та то Петро та мій кум Васильми тут поміркували і вирішили вам війну об'явити
    - ах так?! ну готовтєсь!
    через 15 хвилин знову дзвінок
    - Героям Слава! та то знову я, Петро. ми тут із кумом порадилися і вирішили не воювати із вами.
    - да? а что ж так?
    - та у нас кладовище біля церкви, ще з 18 століття. зайняте вже вщент, а ми тут дізналися, що у вас у армії 200 000 людей. то де ж ми вас ховати будемо, я вас питаю?

Пророк

- Моня! Шо с Украиной?
    - Таки воюет с Россией!
    - И шо?
    - Потери Украины - один президент и больше двух миллионов в плен сдались!
    - А шо Россия?
    - Так она на войну вроде как и не приходила!
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от andy Посмотреть сообщение
    - Кум, ты чув шо москалі у космос полетіли?
    - Шо, усі?
    А Я так этот анекдот слышал:

Сидят, значит, дед и его внучёк бiля хати... онучок кулемета чистить, а дідусь трубку смалить. Питає онук свого дідуся:
    -Діду!
    -Шо?
    -А ти чув, що маскалі у космос полетіли?
    -ШО УСІ????
    -Та нееее...тільки двоє
    -А-ааа...ну тоді чисть, синку, чисть...
    бог

- Маааам!!! Завтра родительское собрание!!! Пойдешь???
    - Нет!!!
    - А почему???
    - Знаю я эти родительские собрания!!! Мы лучше с тобой на эти деньги в Египет съездим!!!
+ Ответить в теме
Страница 76 из 117

Теги для этой темы