Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей11Благодарности
Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 11.
    Постійний відвідувач

Ймовірність ядерного удару по Полтаві..

Неординарна і неочікувана тема, правда? я навіть у розділ "гумор" її відправляю, і сподіваюсь - що це колись буде смішно...

Але, вирішив все-таки поділитись тактичними роздумами людей військових на дану тематику.

Отже, згадаємо зараз можливості розвитку Українсько-російської війни. Їх три. Нас цікавить, звісно - останній - наступ на всю Лівобережну Україну. Чомусь вважається, що цей план малоімовірний унаслідок можливих зничних втрат живої сили військ РФ. але - почитавши військову доктрину стає зрозумілим: ці втрати будуть значно меншими інж в усіх інших випадках, так як це єдина можливість для використання ТАКТИЧНОЇ ядерної зброї. В інших випадках (підтримка ДНР, прохід по південних областях)використання даного різновиду зброї буде недоречним з цілого ряду як військово-економічних так і моральних та політичних факторів.

Отже, що таке ТАКТИЧНА ядерна зброя?
    Це заряди відносно невеликої потужності, що підриваються на відносно великій висоті (бл 1000 м) та наносять значного ураження живій силі противника та техніці). Заряд у 10 т тротилового еквіваленту , підірваний на цій висоті знищить військових у радіусі 300 м, та виведе з ладу внаслідок дії іонізуючого випромінювання ще близько км (при відсутності засобів захисту, або наявності у недостатній кількості). Також у цьому радіусі буде знищена техніка (за виключенням важких танків). Спад іонізуючого випромінювання, достатній для проходження по радіусу ураження до допустимого в легких засобах захисту відбудеться вже протягом доби.

Що ми маємо, згідно тактичних уявлень про війну? Полтава - важливий рубіж у воєнному смислі як стратегічному, так і тактичному. Якщо б подібний наступ стався зараз - можна з певністю сказати, що під Харковом буде спостерігатись ситуація в рази гірша, чим під Ілловайськом чи Савур-Могилою. Командування і уряд безпорадно волатимуть до світу "про ядерний удар, про початок ІІІ світової війни... "Та факт залишатиметься фактом, втративши кілька тисяч солдат, Харків поляже в БліцКріг.. І я , і будь-хто певен, штаб українських військових буде будувати оборону за кількадесят кілометрів від міста... Врахувавши цю помилку, та ряд інших на рубежі Полтави вже буде досить таки міцна фортиффікаційна оборона з урахуванням геграфічних та рельєфних можливостей. І саме битва під Полтавою покаже росіянам - чи залишити свої наміри лівим берегом Ворскли, чи дійти до Правого берега Дніпра. Адже - перше - це план-мінімум, друге - максимум.

Які всередині міста є об*єкти, які противник може розцінювати як потенційно військові, або такі, що мають важливе подвійне призначення?
    Звісно - військовий аеродром. Його росіяни будь-що намагатимуться захопити цілим. Та й зруйнувати його (взльотку0 непросто навіть авіабомбардуванням. Адже - кілька машин бетону у воронки - і взльотка готова приймати стратегічні російські бомбардувальники. Тому задача знищення аеродрому стоятиме перед українськими генералами ще в той час, як тільки росіяни займуть Харків.
    Завод ГРЛ. Там вже нема нічого живого, але його приміщення та розміщення у зв*язці з жд/сполученням дає відмінну можливість використовувати як складські приміщенння, або для швидкого розгорення різних виробництв.
    Завод ПолтаваМаш. Те ж саме, що й стосовно першого заводу. У цей список мають менші шанси потраприти 20-й завод, ЖБІ, ПААЗ та інші.
    Гребля на Вороніна. Її знищення призведе до руйнування або зміни можливостей та призначень значної частини зведених раніше фортифікаційних укріплень на берегах Ворскли.

Оскільки цього разу війська будуть скупчені (враховуючи помилки боїв під Харковом) фактично на окоицях міста, можна очікувати тактичних ядерних ударів у районі Копилів, Ліска та Вакуленець. найімовірнішим є наступ мотострілецьких дивізій з Котелевського напрямку , а танкового у ЛОб з Харківського. Після "лоскутних" ядерних ударів того ж дня частини мають зімкнутись десь в районі вул. Фрунзе , після чого провести зачистку спочатку локальну, потім - разом з захватом усього міста - територіальну.

А самими неприємними районами для послідуючого проживання, враховуючи розу вітрів будуть: Вакуленці, Лісок, Копили, Терешки, Червоний Шлях, Поділ та Яківці.

От такий ЖАХ.

бог
    Cool

Re: Ймовірність ядерного удару по Полтаві..

Професор, ...не волнуйтесь, уже не чем

Катастрофа Стратегических ядерных сил России
    Постійний відвідувач

Навть банальних "Тополів" буде достатньо, щоб знищити всю українську Армію.. Причому знадобиться всього 3-4 десятка зарядів на всю війну. І унас явно немає, що цьому протиставити.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Я помітив одне. Юзер полюбляє стягувати всілякий брєд.
    Постійний відвідувач

Коли я на одному із форумів написав про можливі військові дії на Донбасі, і описав Новоазовський напрямок як пріоритетний для захисту - всі як один кричали слово "брєд!". Мною тоді хибно була оцінена лише ситуація з Донецьком і Луганськом - я був переконаний, що будуть формально уникати протистоянь саме в юридичних центрах областей для "нерозлякування " легітимних депутатів. Хоча - ті зісрали ще на початку конфлікту, і може сам цим і наразили мешканців цих міст на небезпеку.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Професор, я не знаю де і що ви писали на інших форумах, але ядерний удар по Полтаві - як по іншому це назвати? Маячня? Марення?
    Постійний відвідувач

Ответ Сообщение от Sky Посмотреть сообщение
    Професор, я не знаю де і що ви писали на інших форумах, але ядерний удар по Полтаві - як по іншому це назвати? Маячня? Марення?
    Я тут живу. і хочу, щоб це було тільки так. Але у багатьох товаришів військових протигази і ОЗК потихенько перекочуються на полиці квартир. І всі вони розуміють - росіянам великомасштабна війна з використання м ЯЗ найбільш вигідна і в плані втрат, і в плані продовження істеричної якоїсь такої, світової агресії. Я просто не побоявся зайвий раз донести до земляків вкотре якусь певну інформацію, до сприйняття якої вони повинні підійти з одного боку- з гумором, з другої - це має повністю вкластись до їхньої свідомості, як щось можливе і у голові має бути цілком певний план дій.

А саме:

при наявності авто - воно має бути справним та заправленим (з запасом ) для поїздки до певного пункту (наприклад - до родичів на село).
    документи мають бути у одному місці. бажано вже у якійсь сумці.

має бути невеликий запас харчів - консерви, згущене молоко, тощо.. (якщо при масовій евакуації і заторах на дорогах авто доведеться залишити - ви зможете підкріпитись у пішому поході).

було б більш доцільним наприклад, обмінятись знанням про наявність бомбосховищ та правила виготовлення таких індивідульних (чим треба доукомплектувати погріб, щоб пережити тактичну ядерну атаку).

І голвне - не забувати, що все це брєд. і ніколи такого не буде. Амінь.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Професор, а ще мішок солі, мішок борошна, ящик свічок, ящик туалетного паперу, ящик господарського мила. Тільки нащо воно буде, коли з ймовірністю 1:100000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 0000000000000000000000000000 на Полтаву скинуть ядерну бомбу? Ніякі протигази і заправлені автомобілі, укріплені погріби не врятують від дії радіоактивного опромінення.
    Постійний відвідувач

Тактична зброя - як Ви гадаєте, чим відрізняється від стратегічної?
    Людина, що знаходитиметься в епіцентрі у обладнаному погребі протягом 72 год у епіцентрі повітряного тактичного ядерного вибуху - не отримає навіть легкої форми радіаційної хвороби.
    Sky
    Небо в твоїх очах ©

Ви мене пробачте, але таких як ви в Фейсбуці називають "істєрічками" або "диванними істєрічками".
Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя