Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей21Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 3
Показано с 21 по 27 из 27.
    бог

Re: Черный юмор

Пророк

Ответ Сообщение от Jedi_Lee Посмотреть сообщение
    http://cdn.fishki.net/upload/post/20...a20f2e561e.jpg
    Потому, что фотошоп )))
    бог
    Cool

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Потому, что
    гладиолус
    Пророк

http://cdn.fishki.net/upload/post/20...a20f2e561e.jpg
    Який-який рік? 1836-й?

Перша залізниця на території сучасної України була побудована у 1843-му році. Була вона завдовжки в 1 км, працювала на кінній тязі і навряд чи для її потреб вже виготовляли спеціальні ключі. Крім того, знаходилася вона біля міста Інкерман, а Крим, наскільки я знаю, частиною Малоросії не вважався. Другу залізницю, знову ж таки у Криму, побудували британці під час Кримської війни для забезпечення військ, що тримали облогу Севастополя. На території ж Малоросії перші залізниці з'явились лише у 1860-х роках, коли термін "Малоросія", власне, вже вийшов з офіційного обігу (після ліквідації у 1856 році Малоросійського генерал-губернаторства).
    Так що, й справді, або фотошоп, або власна назва артелі/фабрики, що клепала ті ключі (і значно пізніше 1836-го, звичайно).
    бог

Ответ Сообщение от infospacer Посмотреть сообщение
    Який-який рік? 1836-й?

Перша залізниця на території сучасної України була побудована у 1843-му році. Була вона завдовжки в 1 км, працювала на кінній тязі і навряд чи для її потреб вже виготовляли спеціальні ключі. Крім того, знаходилася вона біля міста Інкерман, а Крим, наскільки я знаю, частиною Малоросії не вважався. Другу залізницю, знову ж таки у Криму, побудували британці під час Кримської війни для забезпечення військ, що тримали облогу Севастополя. На території ж Малоросії перші залізниці з'явились лише у 1860-х роках, коли термін "Малоросія", власне, вже вийшов з офіційного обігу (після ліквідації у 1856 році Малоросійського генерал-губернаторства).
    Так що, й справді, або фотошоп, або власна назва артелі/фабрики, що клепала ті ключі (і значно пізніше 1836-го, звичайно).
    ...говорю же:

Ответ Сообщение от Sir_2006 Посмотреть сообщение
    Потому, что
    гладиолус
    Новачок

82-летний старик приходит к доктору:
    — Я на следующей неделе опять женюсь, доктор!
    — О, это неплохо! И сколько лет невесте?
    — 18.
    — Я должен вас предупредить, что чрезмерная активность в постели может иметь смертельный исход!
    — Что?! Да пусть умирает ... еще раз женюсь!
    бог

+ Ответить в теме
Страница 3 из 3

Теги для этой темы