Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 18.
    Новачок

Помогите с курсовой! Анкета

Форумчане, помогите, плиз, с курсовой. Тема связана с общением в украиноязычном сегменте интернета. Если вы хоть иногда говорите в сети по-украински, ответьте, пожалуйста, на несколько вопросов.

1. Як часто Ви спілкуєтесь українською в інтернеті (варіанти: дуже часто, часто, інколи, рідко, дуже рідко)?

2. Які конкретні слова, зрозумілі тільки іншим користувачам інтернету, Ви хоча б інколи вживаєте у своєму мовленні? (можливо, якісь слова або словосполучення з специфічного інтернет-сленгу, назви елементів, технічних аспектів мережі, видів інтернет-ресурсів, людей, що керують та користуються цими ресурсами, слова, що допомагають виражати емоції тощо). Наведіть 5-10 таких слів

3. Чи потрібно, на Вашу думку, чітко дотримуватись орфографічних, пунктуаційних, стилістичних норм у віртуальному спілкуванні? Чому?

4. У яких випадках ви спілкуєтесь в інтернеті українською мовою?

5. Як Ви ставитесь до таких явищ як "олбанська мова", "упячка" та ін., що утворюють слова із навмисним порушенням орфографічних норм?

Також вкажіть будь-ласка Ваші

вік:
    стать:
    рівень освіти:
    місце народження (можна вказати регіон:
    місце проживання (регіон):
    мова (мови) якими Ви переважно спілкуєтесь в цілому:

Заранее благодарна за ответы.

ри?

Re: Помогите с курсовой! Анкета

Ответ Сообщение от Мультяшка Посмотреть сообщение
    1. Як часто Ви спілкуєтесь українською в інтернеті (варіанти: дуже часто, часто, інколи, рідко, дуже рідко)?
    Дуже часто.
    2. Які конкретні слова, зрозумілі тільки іншим користувачам інтернету, Ви хоча б інколи вживаєте у своєму мовленні?
    У мене по ходу слово через два дивне або незрозуміле (зі слів друзів); все, що пишу, виражає мої емоції :)

3. Чи потрібно, на Вашу думку, чітко дотримуватись орфографічних, пунктуаційних, стилістичних норм у віртуальному спілкуванні? Чому?
    Інколи. Коли якась серйозна розмова з роботодавцем абощо - треба.
    Якшо на форумі з льоліком яким - нє, ...бо лєнь) і бо я так хочу. Захочеться писати правильно - так і писатиму.
    Завжди.
    Виключення - людина абсолютно не розуміє української, жодного слова. Вза-га-лі. Коли є натхнення, можна виразитися і на русіш.
    5.Як Ви ставитесь до таких явищ як "олбанська мова", "упячка" та ін., що утворюють слова із навмисним порушенням орфографічних норм?
    Спокійно. Сама таким страждаю.

Післямова:
    *22
    *же
    *вища недокончена
    *Полтава
    *Полтава ж
    * суржикмоямова! переважно українська

Будь ласка, приходьте ще.
    Пи.Си. Мультяшка, де вчитеся, шо з анкетами робить будете? Аналізірувати? Оналізи в студію!:)
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Дуже часто.

У мене по ходу слово через два дивне або незрозуміле (зі слів друзів); все, що пишу, виражає мої емоції :)

Інколи. Коли якась серйозна розмова з роботодавцем абощо - треба.
    Якшо на форумі з льоліком яким - нє, ...бо лєнь) і бо я так хочу. Захочеться писати правильно - так і писатиму.

Завжди.
    Виключення - людина абсолютно не розуміє української, жодного слова. Вза-га-лі. Коли є натхнення, можна виразитися і на русіш.

Післямова:
    *22
    *же
    *вища недокончена
    *Полтава
    *Полтава ж
    * суржикмоямова! переважно українська

Будь ласка, приходьте ще.
    Пи.Си. Мультяшка, де вчитеся, шо з анкетами робить будете? Аналізірувати? Оналізи в студію!:)
    Так-так! Буду аналізувати! Я взагалі одеситка і навчаюсь на філологічному факультеті, відділення укр.мови та літератури.
    ще до вас почіпляюсь трішки А чи можете навести все ж якісь слова, які розуміють тількі ті, хто хоч іноді лазить по блогах, форумах: (типу імхо, лол, мова падонків тощо)?
    ри?

Мультяшка, вітання одеситам :)
    Чіпляйтеся канєшно, але от слова...воно коли дуже нада, нічо' не згадується. І так завжди!
    Не знаю, чи підійде: "пінгвін завис", "забань його - він флудераст", "воно опять лізе в моє ПеПе"; кагбе всьо, але це те, шо постійно і всіма вживається
    Новачок

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Мультяшка, вітання одеситам :)
    Чіпляйтеся канєшно, але от слова...воно коли дуже нада, нічо' не згадується. І так завжди!
    Не знаю, чи підійде: "пінгвін завис", "забань його - він флудераст", "воно опять лізе в моє ПеПе"; кагбе всьо, але це те, шо постійно і всіма вживається
    Ну дивіться, в нас є всілякі меми, падонківський сленг, назви всіляких інтернет-штучок та ресурсів, слова типу там імхо... бугага, лол.. таке? Що з цього Ви вживаєте?
    змія болотяна ОЧКОва

дуже часто
    2.хз. мабуть,єсть таке, але згадать не можу.
    нє, але принципових правил варто дотримуватись. стилістику ж і пунктуацію не просто так придумали. без них письмова мова може бути незрозумілою.

майже в усіх.

вік:
    24
    стать:
    же
    рівень освіти:
    вища
    місце народження (можна вказати регіон:
    Полтава
    місце проживання (регіон):
    Полтава
    мова (мови) якими Ви переважно спілкуєтесь в цілому:
    "місцевий діалект"

з приводу пункту 2. Якшо не ліньки просто почитайте, шо і як люде пишуть. може, так буде зручніше. за собою ж не вслідиш.)))
    Новачок

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    дуже часто
    2.хз. мабуть,єсть таке, але згадать не можу.

нє, але принципових правил варто дотримуватись. стилістику ж і пунктуацію не просто так придумали. без них письмова мова може бути незрозумілою.

майже в усіх.

24
    же
    вища
    Полтава
    Полтава
    "місцевий діалект"

з приводу пункту 2. Якшо не ліньки просто почитайте, шо і як люде пишуть. може, так буде зручніше. за собою ж не вслідиш.)))
    Дякую за відповідь. розумієте, справа в тому, що я пишу наукову роботу. На жаль мене обмежили заданим методом дослідження. Мені потрібно, щоб самі опитувані навели слова, які вони вживають: ну може падонківський сленг, якісь так звані "меми", щось на зразок блог, форум, адмін, імхо, лол, якісь блогові терміни. Які з цих або подібні слова Ви особисто вживаєте у спілкуванні?
    ри?

Які з цих або подібні слова Ви особисто вживаєте у спілкуванні
    Форум, адмін, ІМХО і мггг вживаються постійно) Куди ж без них? Це складові нашого інтернет-життя. Блогові терміни - це Жеже?
    А є ще слово, яке мене кумарить - сцилка.
    part of me

1. часто.

2. слова використовую не часто, і більшість з них англомовні абрівіатури: IMHO, ASAP, BRB.

3. Варто, щоб краще один одного розуміти. Падонковська мова і т.п. мене особисто дратує, окрім певних слів, наприклад, прівєд.

4. На форумах, з україномовними співрозмовниками в месенджерах і в чатах.

5. негативно

вік: 28
    стать: чоловіча
    рівень освіти: магістр
    місце народження (можна вказати регіон): Суми
    місце проживання (регіон): Полтава
    мова (мови) якими Ви переважно спілкуєтесь в цілому: українська, англійська, російська
    Новачок

[QUOTE=fragov;134574]

2. слова використовую не часто, і більшість з них англомовні абрівіатури: IMHO, ASAP, BRB.

Дякую за відповіді.
    А якісь слова типу назв видів інтернет-ресурсів, людей, що там сидять, якісь такі собі інтернетські-слівця. Ну хоча б ще 2-3 слова.
Закрытая тема
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя