Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
+ Ответить в теме
Показано с 1 по 4 из 4.
    Філософф

Допоможіть організувати свято дітям

Народ, таке питання. Хочу організувати у себе в Радомишлі в бібліотеці масовий захід, присвячений дню рідної мови, - вікторину "Я люблю Україну". Так от, вікторина потребує якихось призів, а у нас з цим дуже туго. Рідна культура не виділяє гроші навіть на канцтовари. У зв"язку з цим, хочу попросити організації, які займаються проблемами молодіжного дозвілля і популяризації рідної мови, культури, проблемами СНІДу,словом, соціального спрямування, надати нам, по можливості, для заохочувальних призів якісь свої роздаткові матеріали: ручки, прапорці, буклети, календарики - те, що всеодно будете безкоштовно розповсюджувати. Уб"ємо трьох зайців - ви розповсюдите продукцію серед молоді, я не буду дивитись на школярів сірими очима і белькотіти щось про кризу і відсутність призів, діти отримають безкоштовну корисну інформацію і заохочення. Місцеві, радомишльські, організаціїї зазвичай нам допомагають, але в цьому випадку допомогти не змогли. Тому вся надія на Вас.
    30, 31, жовтня і 1 листопада я буду в Полтаві і зможу забрати матеріали. Мій телефон 0502221729, за потреби передзвоню. Допоможіть організувати дітям свято

Філософф

Re: Допоможіть організувати свято дітям

Воно то, канєшно, не така цікава тема, як вбивство на Половках), але допоможіть хоч порадою, хоч номерами телефонів...ну... хоч добрим словом....де ви, люди?
    2.0

ГО "Світло Надії" 508599, і Клуб "Квітень" 562570 та 500752 - ці організації з питань ВІЛ, СНІДу
    і (не знаю чи вони шось поможуть) видавництіо ГРАНІ-Т, м. Київ - 2347794 та 2350703, вони специ по дитячій книзі.
    напишете, як справи просуватимуться. більше, на жаль, нічо на ум не приходить
    Філософф

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    ГО "Світло Надії" 508599, і Клуб "Квітень" 562570 та 500752 - ці організації з питань ВІЛ, СНІДу
    і (не знаю чи вони шось поможуть) видавництіо ГРАНІ-Т, м. Київ - 2347794 та 2350703, вони специ по дитячій книзі.
    напишете, як справи просуватимуться. більше, на жаль, нічо на ум не приходить
    Дуже дякую, це те, що треба!
+ Ответить в теме