Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8
Показано с 61 по 70 из 80.
    2.0

Re: Покоління пепсі

Ihor, та нічо лічного тоже. токо мене програма "на раёне" загребла в культурний шок. тоїсть це не то шо не смішно, це ваще тупо. а керівництво канала, якшо пустило її на екрани, значить напевно знає, шо з неї ржуть. але це реально тупо. так само як і цей... ммм... група Подіум і хтось - не кліп, убожество. а малі і зелені думають, шо воно так і нада. тобто проблема не в якомусь конкретному прошарку населення, а у нав"язуванні певного алгоритму життя як єдино правильного. і ті, хто не вміє думати, або просто не вспів самостійно подумати ловиться на цей гачок. і всьо! звіздєц. ще одна лялька-мутант. як у Дельфіна "прівєт ідіот, хорошего дня. оскалілся рот, улибаєшся б..я. семнадцаті лет бесполий урод..." і так далі. пісня називається Ар.Ен.БІ.
    тобто гопніки самі по собі не проблема, бо хтось має посідати цю щаблинку в ієрархії. проблема в тому, що "ааа, ти ходиш в камуфляжних штанях і в бєрцах і с пацьорками!?? на тобі в гризло!"

писи: спортівний костюм і барсєдко. тіпічно.

Инвалид умственного труда

Када йа был маленький была фуфайка, махеровый шарф и кепка
    Amante de la libertad

ну не все,кто ходит в спорткостюмах гопники. На самом деле.
    Многие просто от безвыходных материальных ситуаций, вынуждены идти работать где-нибудь на стройку и т.д.Спортивный костюм становится тогда незаменимой повседневной одеждой. Почему ходят постоянно в нем? Может потому, что просто ничего другого особо и нет то. И в чем тут их упрекнешь?Таковы реалии нашей Родины. Каждый выживает как может. А страну в которой родиться, мы к сожалению не выбираем.
    2.0

павтаряю - спартівний кастюм і барсєдко! або брюки, пижджачог і крософфкі. або спартівні штани і піжджачог.. кароч це треба відчувати. і спортивний костюм костюму рознь. воно ж видно, када Адідас за півтори штуки чи скока там. і коли Абібаз з Китаю за стопіісят рублів.
    отмазка "нема денех" при наявності секонд хенду не руліт. якшо хочеш, будеш одягатися стильно. тому це тож можна сперечатися.
    кстаті, замєточка-ремарочка: чого коли Укса в щоді написала, шо її кумарить стиль полтавців, там почався бунт на кораблі, а тут тема та ж сама, але всі такі типу виховані і конструктивні. я шось пропустила? чи шо? чи куда? од чого це залежить? од того, що ізмишлєнія назвали "стаття"? чи опять таки, я шось пропустило....
    Amante de la libertad

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    павтаряю - спартівний кастюм і барсєдко! або брюки, пижджачог і крософфкі. або спартівні штани і піжджачог.. кароч це треба відчувати. і спортивний костюм костюму рознь. воно ж видно, када Адідас за півтори штуки чи скока там. і коли Абібаз з Китаю за стопіісят рублів.
    отмазка "нема денех" при наявності секонд хенду не руліт. якшо хочеш, будеш одягатися стильно. тому це тож можна сперечатися.
    кстаті, замєточка-ремарочка: чого коли Укса в щоді написала, шо її кумарить стиль полтавців, там почався бунт на кораблі, а тут тема та ж сама, але всі такі типу виховані і конструктивні. я шось пропустила? чи шо? чи куда? од чого це залежить? од того, що ізмишлєнія назвали "стаття"? чи опять таки, я шось пропустило....
    Ну меня лично ничего не кумарит. Это просто небольшое researching нашей родины
    2.0

здійснити
    researching нашей родины
    мало щось спонукати. тим більше, в написаному проминає певний негатив, шо ось типу, дивіться на оце... кожна стаття - це ставлення автора до тієї чи іншої проблеми. якшо ти пишеш і байдужий, то краще не пиши. імхо канєшна.
    а взагалі, не зовсім зрозуміло, що ви хотіли "вообще" сказати? що кругом занепад? але ж бо кажете, що вас не кумарить. тоді шо? бо чес слово, не пойнять мені достеменно....
    Amante de la libertad

здійснити мало щось спонукати. тим більше, в написаному проминає певний негатив, шо ось типу, дивіться на оце... кожна стаття - це ставлення автора до тієї чи іншої проблеми. якшо ти пишеш і байдужий, то краще не пиши. імхо канєшна.
    а взагалі, не зовсім зрозуміло, що ви хотіли "вообще" сказати? що кругом занепад? але ж бо кажете, що вас не кумарить. тоді шо? бо чес слово, не пойнять мені достеменно....
    Я не равнодушна, но меня это не кумарит. Это же разное.
    Неравнодушна, потому что жаль, что такое явление вобще существует. Да, я сделала большой акцент на внешность, но как я уже говорила-внешность -некоторое отражение нашей души.
    2.0

ага, ну так а шо ви хотіли донести до "мас з медіа" (с)?
    Amante de la libertad

ага, ну так а шо ви хотіли донести до "мас з медіа" (с)?
    Предлагаю перенести эту дисскусию до завтра. Сегодня допишу сие творение.
    Постараюсь так, чтоб всем все было понятно
    Пророк

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    2 Ihor
    Так до костюма ще кілька атрибутів полагаються, кому спаде на думку хлопця, котрий з тренування йде з сумкою і в с.к. гопником називати?

а я могу и не на тренировку в спортивном костюме пойти, просто потому что мне нравится спортивная одежда, и буду считаться гопником

Ihor, та нічо лічного тоже. токо мене програма "на раёне" загребла в культурний шок. тоїсть це не то шо не смішно, це ваще тупо. а керівництво канала, якшо пустило її на екрани, значить напевно знає, шо з неї ржуть. але це реально тупо. так само як і цей... ммм... група Подіум і хтось - не кліп, убожество. а малі і зелені думають, шо воно так і нада. тобто проблема не в якомусь конкретному прошарку населення, а у нав"язуванні певного алгоритму життя як єдино правильного. і ті, хто не вміє думати, або просто не вспів самостійно подумати ловиться на цей гачок. і всьо! звіздєц. ще одна лялька-мутант. як у Дельфіна "прівєт ідіот, хорошего дня. оскалілся рот, улибаєшся б..я. семнадцаті лет бесполий урод..." і так далі. пісня називається Ар.Ен.БІ.
    тобто гопніки самі по собі не проблема, бо хтось має посідати цю щаблинку в ієрархії. проблема в тому, що "ааа, ти ходиш в камуфляжних штанях і в бєрцах і с пацьорками!?? на тобі в гризло!"

писи: спортівний костюм і барсєдко. тіпічно.
    мда...видел я подобный контингент в камуфляже и берцах в том же Питере, такие сами кому хош закатают в пятак!:)

где вы этих динозавров находите? даж на Браилках среди ночи у перехода не встретишь таких
    хотя если к барсеткам относить маленькие спортивные сумочки, которые можно и на плече и на поясе и в руках носить, то эт был я:)
+ Ответить в теме
Страница 7 из 8

Теги для этой темы