Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей34Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8
Показано с 51 по 60 из 80.
    змія болотяна ОЧКОва

Re: Покоління пепсі

malinka1308, Ви асоціюєте "глямур" з пустотою душі? пахне культивацією стереотипів.

Amante de la libertad

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    malinka1308, Ви асоціюєте "глямур" з пустотою душі? пахне культивацією стереотипів.
    Нет. Просто не до конца выписанная статья,поэтому много непоняток.
    2.0

Малінка, а Малінка, ви нічо не путаєте? покоління Пепсі це мабуть 90-ті роки, коли завіса залізна впала. а це нині поколіня Джин тоніка і Бренді коли. Хоча це теж стереотипи. ніззя так категорично і про всіх. тим більше, шо за зовнішнім виглядом різні речі можна знайти. а стосовно блискіток на шмотках, є така теорія, шо люди, в яких немає матеріального достатку компенсують його дешевим, але блискучим. тоїсть "мама, ми все тяжело больни", тіко кожен по-своєму.
    Amante de la libertad

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Малінка, а Малінка, ви нічо не путаєте? покоління Пепсі це мабуть 90-ті роки, коли завіса залізна впала. а це нині поколіня Джин тоніка і Бренді коли. Хоча це теж стереотипи. ніззя так категорично і про всіх. тим більше, шо за зовнішнім виглядом різні речі можна знайти. а стосовно блискіток на шмотках, є така теорія, шо люди, в яких немає матеріального достатку компенсують його дешевим, але блискучим. тоїсть "мама, ми все тяжело больни", тіко кожен по-своєму.
    Ну если уже так, то щас поколение Рево и зеленых мексиканцев))
    А насчет пепси, разве это не сборный образ?
    И все-таки вещи,которые мы одеваем-есть некоторое отражение внутреннего мира. Не всегда и не везде. Но это субъективизм))
    2.0

malinka1308, та ну смисл понятний, але прагнення таки інші. в 90 були трохи не ті прагнення. не було культивацію ар.ен.бі і голих тьолок з великими брюліками на шиї. тоді просто хотіли бти вільними від совкової машини. в мене залишилися молодіжні журнали тієї доби. я зараз їх читаю іноді, і помічаю що тоді люди були інші аніж зараз. нинішнє покоління - споживає і не продукує. а тоді щось, але таки хотіли. тоді в мене полдружка працювала в Мак Доналдсі в Москві, це була така самореалізація. А зараз скіки разів не кажи шо у Маку працювати модно, певно категорія громадян ніколи туди не піде, бо їм якби всьо зразу і бажано з неба. Звідки воно взялося не знаю. але точно, що оте шоу на М1 "На раёне" не запозичене. бо ота бидлокультура це "ісконно наше". Кстать, про гопніків ви і не згадали. А це нині, як я бачу, круто - бути гопніком. А мальчіків в калготках я бачу дужечко рідко, і повірте, то не найстрашніше. тоїсть, можна спорить.
    Amante de la libertad

malinka1308, та ну смисл понятний, але прагнення таки інші. в 90 були трохи не ті прагнення. не було культивацію ар.ен.бі і голих тьолок з великими брюліками на шиї. тоді просто хотіли бти вільними від совкової машини. в мене залишилися молодіжні журнали тієї доби. я зараз їх читаю іноді, і помічаю що тоді люди були інші аніж зараз. нинішнє покоління - споживає і не продукує. а тоді щось, але таки хотіли. тоді в мене полдружка працювала в Мак Доналдсі в Москві, це була така самореалізація. А зараз скіки разів не кажи шо у Маку працювати модно, певно категорія громадян ніколи туди не піде, бо їм якби всьо зразу і бажано з неба. Звідки воно взялося не знаю. але точно, що оте шоу на М1 "На раёне" не запозичене. бо ота бидлокультура це "ісконно наше". Кстать, про гопніків ви і не згадали. А це нині, як я бачу, круто - бути гопніком. А мальчіків в калготках я бачу дужечко рідко, і повірте, то не найстрашніше. тоїсть, можна спорить.
    До гопников не добралась еще)
    А в колготках видимо не ходят, от тех же гопников так сказать

Думаю, вот еще что.
    Эт видно не так в Полтаве распостранено.Другое дело-пройдитесь по Хрещатику
    змія болотяна ОЧКОва

мммм, я от все не зрозумію одного. Про шо стаття майбутня? про шось моральне, чи все ж про естетичне? у будь-якому разі, над текстом треба ще довго і ретельно працювати, бо він мізки читацькі розтягує по периметру, а вглиб проблеми, яку Ви зачіпаєте (кстаті, неясно яку саме проблему Ви намагаєтесь висвітлювати) не дає зануритись. тут як на кухні. пахне м"ясом, але де воно лежить не зрозуміло. ти губишся, починаєш шукати по закутках, але не знаходиш. тільки хазяйка вкаже, шо наш шматок на найвиднішому місці. Але він чимось накритий, тому ми його пропустили. от і у вас так. Ви ходите "вокруг да около", а конкретики "Про шо я должна думать, читаючи Ваш опус?" немає.
    я відчуваю, шо наступною знову піде одмазка типу "не дороблено". так, доробіть і покажіть цілісний матеріал, шоб можна було робити висновки. Ви ж їх хочете?
    Пророк

а по моему шас модно поливать помоями тех кто ходит в спортивном костюме и называть их гопниками:) ниче личного... :)
    Дивиться хто на форумі ^^

2 Ihor
    Так до костюма ще кілька атрибутів полагаються, кому спаде на думку хлопця, котрий з тренування йде з сумкою і в с.к. гопником називати?

malinka1308
    То погана прикмета - недороблене на загал виставляти. Зурочать...
    Amante de la libertad

Ответ Сообщение от aneisha Посмотреть сообщение
    мммм, я от все не зрозумію одного. Про шо стаття майбутня? про шось моральне, чи все ж про естетичне. у будь-якому разі, над текстом треба ще дово і ретельно працювати, бо він мізки читацькі розтягує по периметру, а вглиб проблеми, яку Ви зачіпаєте (кстаті, неясно яку саме проблему Ви намагаєтесь висвітлювати) не дає зануритись. тут як на кухні. пахне м"ясом, але де воно лежить не зрозуміло. ти губишся, починаєш шукати по закутках, але не знаходиш. тільки хазяйка вкаже, шо наш шматок на найвиднішому місці. Але він чимось накритий, тому ми його пропустили. от і у вас так. Ви ходите "вокруг да около", а конкретики "Про шо я должна думать, читаючи Ваш опус?" немає.
    я відчуваю, шо наступною знову піде одмазка типу "не дороблено". так, доробіть і покажіть цілісний матеріал, шоб можна було робити висновки. Ви ж їх хочете?
    Ok,договорились. Завтра выложу.

Ответ Сообщение от bigmozes Посмотреть сообщение
    2 Ihor
    Так до костюма ще кілька атрибутів полагаються, кому спаде на думку хлопця, котрий з тренування йде з сумкою і в с.к. гопником називати?

malinka1308
    То погана прикмета - недороблене на загал виставляти. Зурочать...
    Почему,интересно почитать мысли других людей.
    И самое главное, чтобы никто не соглашался с твоей точкой зрения. ))
+ Ответить в теме
Страница 6 из 8

Теги для этой темы