Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей7Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2
Показано с 11 по 19 из 19.
    Def
    .

Re: Книжки горять

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Да, фантазия у поджигателей убогая
    Как КПУ облажаласи.))))))))))

Инвалид умственного труда

Ответ Сообщение от RAMM Посмотреть сообщение
    Да, фантазия у поджигателей убогая
    А ну да это донецкие шахтеры, финансируемые партией организовали..... И самое главное ИНКОГНИТО!!!!

Ответ Сообщение от rust Посмотреть сообщение
    Вот Оригинал
    Покупаю газету только ради колонки Олеся Бузины.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    Але ж і заперечень з їх боку, що це вони, теж нема...
    Т.е. им надо еще доказать, что это не они подожгли?
    С таким успехом можно обвинить любого, и потребовать доказательств невиновности. А как же улики, следственные действия, или в данном случае это можно опустить?

Кстати, в сообщении из старт-топика читаем - "Втім свою причетність до київських підпалів у організації заперечують."
    Инвалид умственного труда

Кстати, в сообщении из старт-топика читаем - "Втім свою причетність до київських підпалів у організації заперечують."
    Малой мой на все залеты одинаково отмазывается.... Случайно...
    Аналогичный случай...
    ри?

RAMM, підловили :) Неуважно читала саме цей абзац.
    Але ж, чи ж дійсно Ви думаєте, шо то дядя Вася? От наприклад я дядя Вася, я книжок не читаю і не купую їх, і мені глибоко начхати на то, шо твориться під боком, аби тільки пузо напхати. А он тамочки сидить така собі організація, яка агітує книжки не продавати і взагалі дуже ворожо налаштована проти окремого пана-письменника і його творів.
    Як думаєте, хто більше винен у підпалі в такому разі? Ну от просто так, припустіть, дядя Вася чи ті, кому є сенс щось подібне утнути?

Націоналістичній організації "Тризуб" Олесь Бузина таки дійсно допік
    радять: краще патріотів не дражнити.
    Пророк

Ответ Сообщение от laithemmer Посмотреть сообщение
    RAMM, підловили :) Неуважно читала саме цей абзац.
    Але ж, чи ж дійсно Ви думаєте, шо то дядя Вася? От наприклад я дядя Вася, я книжок не читаю і не купую їх, і мені глибоко начхати на то, шо твориться під боком, аби тільки пузо напхати. А он тамочки сидить така собі організація, яка агітує книжки не продавати і взагалі дуже ворожо налаштована проти окремого пана-письменника і його творів.
    Як думаєте, хто більше винен у підпалі в такому разі? Ну от просто так, припустіть, дядя Вася чи ті, кому є сенс щось подібне утнути?

Ответ:
    Націоналістичній організації "Тризуб" Олесь Бузина таки дійсно допік
    Ответ:
    радять: краще патріотів не дражнити.
    laithemmer, поджигатели не подписываются своим именем на месте поджега, к тому и был пример с дядей Васей. Можно там было написать и RAMM. Ну и что? Не будете же вы строить выводы на основе таких надписей. То что в книгарни приносили листовки от имени некой огранизации с призывами прекратить продажу книг, тоже не доказывает вину этой организации, это мог сделать любой.
    То что кто-то как-то настроен против кого-то не доказательство его вины. Нужны факты. Их в данном случае нет. Поэтому клеить ярлыки как-то нехорошо. Независим от нашего отношения к участникам конфликта.
    В любом преступлении ищем того кому оно выгодно, в данном случае это Бузина. Это шикарная реклама его книг. Продажи по видимому упали и надо поднимать рейтинг, интерес. Это бизнес. И все методы хороши.
    Но ,опять же, это не более чем предположение, без конкретных фактов.
    part of me

Особливо подобається те, що люди, які кажуть, що новинам і слухам довіряти не можна, в цьому випадку сприймають все без застережень…
    Акція ідіотська, повна підстава. Хто це б не був, чи «Тризуб» чи хтось інший, нічого гарного такими кроками не доб’єшся. І над цим варто задуматися, думаю, скоро сюди і Тягнибока приплетуть.
    2.0

а по мені, хоч підстава, хоч ні, але це тупо. вчора коментар давав по "плюсам" чел з Тризуба. Сказав, шо то не вони, но боротися нада, і методи підходять всякі. Хто б то не зробив, вони муділи. А по суті мені пох хто, бо всі вони однакові. бігають з прапорами і ідеями доти, доки не допадуться до кормушки. Згадую дядька Оруела, коли дивлюся на нинішній стан справ. тьху кароч... жопи б собі попідпалювали. хоча, справедливості ради, і Бузину я не люблю. Младчий брат Гордона, маю на увазі за епатажністю.
    Пророк

Lait, я не думаю, що це ідеологічна акція, надто воно вже тупо. і до підпалів я ставлюсь так само як і ви. але якщо це так, такі речі, як і будь-який екстремізм, виникають внаслідок неефективності держави і невиконання нею своїх функцій.
    Суть Бузини зовсім не в епатажності. Епатажна Карпа чи Жадан, чи колись була Забужко; Бузина робить своє ім'я на обхаркуванні пам'ятників, насолоджуючись своєю безкарністю. Спротиву він не зустрічає, хоч я не думаю, що його книжки активно розкуповуються. Колись йому за це привселюдно набили пику - і правильно зробили, на мою думку. Як казав Корч, пам'ятник дав здачі. Тепер він трохи оговтався і знову за своє. На жаль, декому доходить лише коли його трубою вгрієш по голові.
    А від підпалу йому тілько краще стало.
+ Ответить в теме
Страница 2 из 2

Теги для этой темы