Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей3Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя
Показано с 1 по 10 из 19.
    сдавайсь!!!

Вікіпедія

Ответ Сообщение от nickeler Посмотреть сообщение
    Шановний PuNK, а поясніть мені, шо панкам зробив Лєнін і Совок шо вони їх так люблять? Сцикопіхота років 15-17 навряд чи зможе пояснити вклад Ілліча ув історію, але значки з Червоною Символікою у них всюди. шо за штука така? Звідки в неї корені?
    я аж сюда слышу как страницы в википедии шуршат в поисках истины

Инвалид умственного труда

Re: О панке и панках

Википедия опасна
    Філософф

Будь яке джерело інформації небезпечне якщо сприймати його без підготовки і критичного настрою.
    Філософф

Вікіпедія

Ваше ставлення до цього електронного ресурсу?
    2.0

Re: Вікіпедія

Коновалець, за.(шибі).сь ресурс! дуже полєзний. но гугл на першому місці! :))
    2.0

Коновалець, ви знаєтеся на панках? дуже дивно бачити вас в темі про панків. гггг
    Філософф

Так його переважно з гугла і пишуть)
    Філософф

Ні не знаюсь на них просто прокоментував думку щодо обчності в виборі джерела.Однозначно по вікіпедії про панків рівно як і про будь що інше небажано судити
    Инвалид умственного труда

Википедия - это что-то вроде деревенского кружка любителей истории. Спорить не имеет смысла, так как она - плод коллективного и, к сожалению, зачастую бессознательного.
    <Stas[sennheiser]> хм, а культурный уровень населения-то повышается! вон и по запросу "***" первый сайт - Википедия...
    "Девственная плева - это загадка человеческого строения. Плева существует только у человека, высших обезьян и некоторых видов антилоп. Особый вид ДП содержится у компьютерного корпуса марки Codegen 6066, у него девственная плева особенного строения, сделанная из металла толщиной 0,6мм, с зазубринами. При дефлорации такого корпуса следует быть предельно осторожным, возможно обильное кровоизлияние."
    Дальше искать?
    2.0

rust, ну не нада крайнощів! я наприклад поняття "фотон" тамочко шукала... ну пільха йа вчило фізєгу, а талмудів бамажняних немає нігдє під рукою. ще дуже корисно читать в Вікі про фільми, гурти... і не всі статті писали раклюги. тим більше, якшо сто один процент треба істину в першій інстанції, то канешна лучче в книгу чи на спец. сайт. а якшо так, щоб зрозуміти з якой те чи те опери, то мені дуже і дуже нра. хоча авторитет "БЭС" ніхто не відміняв.
+ Ответить в теме
Страница 1 из 2 1 2 ПоследняяПоследняя

Теги для этой темы