Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей75Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 6 из 14
Показано с 51 по 60 из 133.
 1. #51
  Offline
  2.0

  Re: Аудіокниги


  Mr.Kronko, зато заї...ся перемотувать шоб шось переслухать. а так можна одну і ту фразу перечитувать багато разів. шоб дойшло. або шоб получить кайф. ну і плюс до того, аудіокнига це харашо канешно, но я наприклад уявляю які в героїв голоси, а тут за тебе вже подумав читець. ну вобшем, я не кажу шо це погано, але схоже шо таки не моє.

 2. #52
  Offline
  сдавайсь!!!

  Re: Аудіокниги


  nickeler, а ну я учебники читаю так шо мне до лампочки какие у героев голоса )))
 3. #53
  Offline
  Пророк

  Re: Аудіокниги


  А в мене звичайні книги і аудіо йдуть абсолютно паралельно. Коли почала слухати аудіокниги, читати менше не стала, бо слухаю аудіокниги тоді, коли читати ніяк: йду на вулиці, займаюся прибиранням, мию посуд, готую, креслю, малюю, і т.д.
 4. #54
  Offline
  сдавайсь!!!

  Re: Аудіокниги


  kobieta, кстати да! и это еще быстрее
 5. #55
  Offline
  2.0

  Re: Аудіокниги


  я вчора слухала майже аудіокнигу... лєкції х_янські про сімейні цінності. нудно таваріщі до неможу, хотя думається шо причина полягає в тому, шо воно просто мммм, сабж такий. але поки слухала, грала в сапьора... вобщем ше один неудачний опит слухання аудіокниг....
 6. #56
  Offline
  сдавайсь!!!

  Re: Аудіокниги


  а я от прочитал(прослушал) недавно "Записки Сумасшедшего" Л.Н.Толстого - гениальное произведение!!!
  http://ifolder.ru/11221530
  http://ifolder.ru/11222099
  http://ifolder.ru/11222166

  Там записки и "Дьявол"... Это независимые произведения но тем не менее их нужно слушать сразу один после другого (Записки ->Дьявол). Я хронологию Толстого не читал но думаю что эти повести написаны приблизительно в одно время, а может и под впечатлением одного и того же.
 7. #57
  Offline
  2.0

  Re: Аудіокниги


  Mr.Kronko, спісіба... я мо якось тойво, бо я Толстого не дужечко.. нра тіки така штука "Разрушение ада и восстановление его", але може то я глибше не внікала. мені в школі Карєніной тягу до цього письменника відбили, як печінку.
 8. #58
  Offline
  змія болотяна ОЧКОва

  Re: Аудіокниги


  Нік, х_і лекції в печатном варіанті тоже вредні. а в аудіо, тим більше. то сабж неправільний. фумля, я послухала їх штуки чотири і до мене прийшло помутнєніє разума.
  по сабжу, воно начі і прикольно книжки слухать, але я їх слухать не можу. я постійно відволікаюся. прослухаю годину, а потім довго вспоминаю, шо я слухало і про шо воно було. бамажняна книжка, якось "природніше" чи шо... хотя, може привичка і шило в одному місці.
 9. #59
  Плюк .№ 215 в Тентуре.

  Re: Аудіокниги


  Глеб Архангельский - "Тайм-драйв. Как успевать жить и работать"
  http://torrents.ru/forum/viewtopic.php?t=1402583
  По ссылке - подробное описание. Подойдет для тех, кто "запыхался" по жизни. Хотите почувствовать себя безнадежным лентяем - слушайте. ЗЫ. Порнавилось. Кстати, в тайм-драйве положительно упоминается сам САБЖ топика.
 10. #60
  Offline
  2.0

  Re: Аудіокниги


  Пришелец-прораб, а шо робить, коли ти і так безнадьожний лінтяй? нима нічо по сабжу?
+ Ответить в теме
Страница 6 из 14

Теги для этой темы