Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей75Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14
Показано с 31 по 40 из 133.
    ри?

Re: Аудіокниги

черешня, хіба мій сценарій був з нецензурними виразами??? Хібааааа?? Там все було дуже культурно!! Ось я зараз перечитаю, там жодного нецензурного слова нима! Шо за наклеп?!

Найсмішніше мені в казці з Кронки - в нього дуже характерний голос і вапще, коли він читає текст, нільзя не ржать...Я чесно намагався, чесноооо...ну не виходило в мене....Навіть коли сміятися було катєгорічєскі заборонено, ми з Нік хапалися за животи!!

сдавайсь!!!

з кого бильше всёго ржалы?
    2.0

Mr.Kronko, з тебе, канешна, парєнь-ураган мля! розгребли твій текст на цитати
    Філософф

Прослушала!Все мне понравилось! Но заяЦ!!!Заяц- это ДА!Просто взять и не отпускать! Как можно быть таким клевым зверем?!!!
    И мыша мне симпатична.
    И вообще - клеватина.
    ри?

Mr.Kronko, ти ба! Іди на радіо/тілібачєння - тебе заберуть з руками і ногами. Будеш там зайцьом))
    сдавайсь!!!

так мене ж не будуть отпускать!!! я свободу люблю!!
    --------

Где очередной шедеврррррр???
    ри?

Фото Охотник, та ну нічо собі - так бистро нада?? Ви знаєте, скільки там роботи було ? Знаєте скільки там нервів і сльоз од сміху?! Це ж не робицця за пару днів!! Плюс ще ж сценарій! Це ж має муза зійти з Парнасу!! Це ж має натхнення стояти над душою, аби створити шедеврррр!
    --------

laithemmer, Та эт я все понимаю,ну мало ли
    Гуру

Молодці! Рукавиця дуже сподобалась. Тим паче, що я розумію, скільки треба зробити для того, щоб цей шедевр побачив білий світ. Ми теж частенько записуєм щось подібне, але приурочуємо ці "фоночки" до якихось свят,поздоровлень і т.д.
+ Ответить в теме
Страница 4 из 14

Теги для этой темы