Грошова допомога постраждалим у війні!
Магазин спортивного харчування Strong Life
Дерево благодарностей75Благодарности
+ Ответить в теме
Страница 3 из 14
Показано с 21 по 30 из 133.
    Здібна учениця

Re: Аудіокниги

черешня, а як же ми?... ми теж хочемо)))

Пророк

Дослухала сьогодні Гаріка Поттера, далі послухала Уліцкую - хароша.
    А тепеееерррр......та-ра-ра-рамм-пам-пааам.... Іван Багряний "Тигролови"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Я аж якось від роботи на трохи відірвалася... - тигролови....
    Здається, це діло в школі вчили...але я тоді не читала. Потім неоднократно чула, шо це шедевр. І ... оскільки з школи "стоїть стража" на цей твір, я переборола себе і вирішила...якшо не почитати, то хоч послухати.
    Ну....жду. Поки що цей твір викликає в мене тільки здивування...
    ри?
    Cool

Ну вобщєм так....Половина форума канєшно вже знає, хоча ДЕХТО (підказка - Ягода, всі її люблять їсти) казав, шоб нікому нічичирк і сам розніс!
    А другій половині, яка не в курсі дєла, ДЕХТО вирішив сказати пізніше - типу шоб не наврочити (про знающу половину всі тактовно мовчать в тряпочку). Це "пізніше" нарешті настало. І мене, як найскромнішу, найкультурнішу, найкрасномовнішу і ще купа найнай, примусили новину повідомити широкому загалу.
    Повідомляю!
    Черешня після свого тріумфального Курзу-Верзу, який вона декламувала з дитячою безпосередністю і завзятістю, так захопилася декламуванням і читанням вголос, що вирішила переробити ні в чому не винну дитячу казочку про Рукавичку на свій лад!
    Та ще й не просто так, а озвучити в ролях!! Нє, ну ви це уявляєте??

І шо ж? Почали піддослідні автори писати Нову Рукавичку, потім все це ретельно під лупуцьку читалося і було вирішено зупинитися на сценарієві саме Ягоди (класно звучить - Ягода!). Розподілили з горем пополам, кому яка звірина достанеться.
    А поооооотііііім пішли дооооооовгііііііі утомітєльні репетиції з криками "Та чого ти мовчиш, твоя репліка!" і голосним лясканням по потилиці (жодна людина при цьому не отримала серйозних тілесних пошкоджень, а мала б, особливо за першу репетицію на кухні ). Репетицій було багато - аж дві штуки!!!

Як озвучувалася Рукавіц@ - це взагалі окрема тема: купа емоцій дилетантів, які вперлися озвучувати казку - це вам, я скажу, не хухри-мухри за 15 гривень!! Бєдний мікрофон! Бєдний звукооператор! Шо їм обом довелося витримати!! Звукарь то і дєло командував "Дальше от мікрофона", або "Та не сьорбайте ви там!", або "Шо у вас там пищить?", або "Повтори ще раз! ...І ще раз!...І ЩЕ РАЗ!!!". А модером по устной рєчі була Нікельор - вона скеровувала всі дії ділєтантів безпосередньо там, де насілувався мікрофон - не знаю, як ця будка називається.
    Ну а після цього настав найгірший час очікування - час, коли оте все мали зліпити в кучу...

Учасники акції проекту "Рукавіц@":
    Звукорежисер - Драша
    Модер-координатор - Нікельор
    Автор сценарію - Черешня
    Ролі озвучували (по алфавіту): Кронко, Лайт, Синтетика, Уксус, Черешня.
    Тепер маємо те, що маємо: http://www.poltavaforum.com/upload/a...ca_master2.mp3

Або слухаємо он-лайн:
    [mp="Рукавіц@"]http://www.poltavaforum.com/upload/audio/rukavica_master2.mp3[/mp]

Чекаємо на схвальні відгуки
    П.С. Граємо в гру "Вгадай, хто кого озвучив"?
    Пророк

Нмагалася тільки шо скачати - сервіс тимчасово недоступний!
    Мабуть всі кинулися качати і закалчали іфолдера до полусмерті!
    2.0

там пропонує сходить на сайт реклами. сходи туда, і зверху вилізе сцилка скачки на тому сайті, шо ти вибереш. по ідеї...
    а казочка про казявочку...ой про Рукавіцу, суппперррр! мені нра, а я там так, для мебелі було і чайом поїло актьорофф марлєзонского балєту... ото сказало...
    Пророк

Лайт, ти мене згадала в своєму пості в десять разів більше ніж інших!
    Ідея належить Нікелер, сценарії писали також Лайт і Кронко. Але Кронковий ми б не змогли прочитати без постійного гиготіння, бо дуже смішно написано, а Лайтовий був з нецензурними виразами)). Тому методом виключення залишилась я.
    Мені було це все замість атракціону. Дуже захоплююче!
    Дякую за надану можливість!
    part of me

Відредагував допис лайт, тепер все завантажується без проблем з форуму.
    2.0

га, главно всі довольні! персонажам особий респект - наржалися як коні.
    модератор

Понравилось!
    Смешной сценарий,очень харизматичные герои и професиональная озвучка!
    Я не фанат аудиокниг,но это произведение уже прослушал 4 раза!
    Молодцы!
    --------

Ответ Сообщение от черешня Посмотреть сообщение
    http://ifolder.ru/11015708
    От цей спробуйте.
    Лайт, ти мене згадала в своєму пості в десять разів більше ніж інших!
    Ідея належить Нікелер, сценарії писали також Лайт і Кронко. Але Кронковий ми б не змогли прочитати без постійного гиготіння, бо дуже смішно написано, а Лайтовий був з нецензурними виразами)). Тому методом виключення залишилась я.
    Мені було це все замість атракціону. Дуже захоплююче!
    Дякую за надану можливість!
    Aвторам распект,слушал ржал.Давайте ещеееееееееееееееееееееееее
+ Ответить в теме
Страница 3 из 14

Теги для этой темы